Kainuun Rastiviikko - Kainuu Orienteering Week 2015

D60 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
Maali
2,9 km
 
1.   Hennariikka Lonka Kalevan Rasti  FIN  14:12:00      27:48  
2.   Arja Pajunen Oriveden Ponnistus  FIN  13:40:00      31:34  
3.   Hannele Sivén Ähtärin Urheilijat  FIN  14:00:00      31:49  
4.   Vappu Hyvärinen Saarijärven Pullistus  FIN  14:16:00      32:14  
5.   Tuija Soanjärvi Lynx  FIN  13:28:00      33:17  
6.   Eila Valonen Karkki-Rasti  FIN  14:10:00      33:50  
7.   Arja Nurminen Valkeakosken Haka  FIN  14:04:00      34:56  
8.   Vappu Kuusela Vaalan Karhu  FIN  13:22:00      36:44  
9.   Päivi Puolakka Säyneisen Salpa  FIN  13:20:00      39:03  
10.   Pirjo Lavikainen Kangasala SK  FIN  14:22:00      41:19  
11.   Sisko Malkki Savon Suunta  FIN  14:24:00      41:59  
12.   Anneli Miettinen Hyvinkään Rasti  FIN  13:12:00      42:46  
13.   Kaija Heinonen Pihkaniskat  FIN  14:02:00      43:22  
14.   Anja Siuko Suunta-Sepot  FIN  13:30:00      43:40  
15.   Eija Hyvönen Rasti-Pielinen  FIN  13:10:00      45:00  
16.   Irma Kinnula Kuusamon Erä-Veikot  FIN  13:02:00      45:31  
17.   Päivi Elfvengren Suunta Jyväskylä  FIN  13:54:00      45:55  
18.   Tuula Pöntinen Navi  FIN  13:44:00      46:06  
19.   Marja-Liisa Parjanne Espoon Suunta  FIN  13:58:00      46:17  
20.   Pirjo Karvonen Suomusjärven Sisu  FIN  13:36:00      46:43  
21.   Raija Puhakka Kuopion Suunnistajat  FIN  13:56:00      49:09  
22.   Maria-Leena Hakkarainen Itä-Hämeen Rasti  FIN  13:24:00      49:26  
23.   Irmeli Saari Hirvensalon Heitto  FIN  13:04:00      51:55  
24.   Taina Koivisto Tampereen Pyrintö  FIN  13:32:00      53:50  
25.   Maija Kautonen RAPSU  FIN  14:14:00      54:24  
26.   Sirkka Leino Kuhmon Peurat  FIN  13:16:00      54:57  
27.   Eeva-Kaarina Aaltonen IF Brahe  FIN  13:26:00      56:05  
28.   Seija Sauru Pohjankyrön Rasti  FIN  13:18:00      1:02:49  
29.   Raili Katajisto Kankaanpään Suunnistajat  FIN  13:52:00      1:15:31  
30.   Sirkka-Liisa Hämälä SK Pohjantähti  FIN  14:18:00      1:16:01  
31.   Eija Nurminen Tampereen Pyrintö  FIN  13:00:00      1:16:54  
32.   Irja Marttinen Vaalan Karhu  FIN  13:46:00      1:18:31  
33.   Marja Koljonen Luumäen Rasti  FIN  13:42:00      1:21:15  
34.   Yuk Hing Wong Hong Kong  HKG  14:26:00      1:23:36  
35.   Anna-Maija Anttonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  14:08:00      1:26:04  
36.   Seija Litja Rasti-Vihti  FIN  13:06:00      1:28:36  
   73 vacant vac    13:08:00      ei läht.  
   72 vacant vac    13:14:00      ei läht.  
   74 vacant vac    13:38:00      ei läht.  
   a vacant vac    13:48:00      ei läht.  
   75 vacant vac    13:50:00      ei läht.  
   Tarja Andelin Lahden Taimi  FIN  14:06:00      ei läht.  
   Pirkko Rinne-Tamminen Turun Visat  FIN  14:20:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English