Kainuun Rastiviikko - Kainuu Orienteering Week 2015

D21E 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
6,6 km
Väliaika
6,7 km
Väliaika
8,3 km
Väliaika
8,4 km
Väliaika
9,6 km
Väliaika
10,0 km
Väliaika
10,8 km
Väliaika
Maali
11,4 km
 
1.   Minna Kauppi Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:40:00   42:35 (1)  43:06 (1)  53:31 (1)  54:05 (1)  1:01:12 (1)  1:03:26 (1)  1:08:44 (1)     1:11:11  
2.   Merja Rantanen Jämsän Retki-Veikot  FIN  13:46:00   43:39 (2)  44:15 (2)  54:28 (2)  55:04 (2)  1:02:40 (2)  1:05:14 (2)  1:10:54 (2)     1:13:27  
3.   Saila Kinni Tampereen Pyrintö  FIN  13:48:00   44:42 (3)  45:19 (3)  55:40 (3)  56:18 (3)  1:03:41 (3)  1:06:00 (3)  1:12:15 (3)     1:14:37  
4.   Svetlana Mironova Koovee  RUS  13:50:00   45:39 (4)  46:16 (4)  57:03 (5)  57:47 (5)  1:05:17 (4)  1:07:41 (4)  1:13:16 (4)     1:15:51  
5.   Miia Niittynen Koovee  FIN  13:44:00   45:46 (5)  46:22 (5)  56:44 (4)  57:19 (4)  1:05:40 (5)  1:08:11 (5)  1:13:58 (5)     1:16:42  
6.   Riina Kuuselo OK Linné  FIN  13:42:00   47:50 (9)  48:26 (9)  58:48 (8)  59:23 (7)  1:07:35 (8)  1:10:07 (8)  1:15:56 (6)     1:18:46  
7.   Lotta Karhola Tampereen Pyrintö  FIN  13:24:00   46:18 (6)  46:57 (6)  57:56 (6)  58:31 (6)  1:06:29 (6)  1:09:11 (6)  1:16:18 (7)     1:18:54  
8.   Emily Kemp Angelniemen Ankkuri  CAN  13:28:00   47:19 (7)  47:58 (8)  58:46 (7)  59:24 (8)  1:07:14 (7)  1:09:48 (7)  1:16:39 (8)     1:19:25  
9.   Venla Niemi Tampereen Pyrintö  FIN  13:52:00   47:19 (7)  47:53 (7)  1:00:24 (9)  1:01:06 (9)  1:09:08 (9)  1:11:47 (9)  1:17:57 (9)     1:20:28  
10.   Jenny Patana Hiidenkiertäjät  FIN  13:14:00   50:20 (13)  50:51 (13)  1:01:45 (13)  1:02:25 (13)  1:10:19 (12)  1:12:39 (12)  1:18:40 (12)     1:21:09  
11.   Sari Anttonen Keuruun Kisailijat  FIN  13:56:00   50:22 (14)  50:56 (14)  1:01:40 (12)  1:02:20 (12)  1:09:57 (11)  1:12:19 (11)  1:18:22 (11)     1:21:11  
12.   Inga Dambe Paimion Rasti  LAT  13:34:00   48:38 (10)  49:12 (10)  1:00:35 (10)  1:01:13 (10)  1:09:29 (10)  1:12:03 (10)  1:18:14 (10)     1:21:13  
13.   Henna-Riikka Haikonen Anttolan Urheilijat  FIN  13:12:00   52:12 (22)  52:47 (22)  1:03:51 (17)  1:04:31 (17)  1:12:05 (16)  1:14:22 (15)  1:19:46 (13)     1:22:22  
14.   Kirsi Nurmi IFK Göteborg  FIN  12:44:00   49:49 (12)  50:26 (12)  1:01:58 (14)  1:02:42 (14)  1:11:02 (13)  1:13:35 (13)  1:19:47 (14)     1:22:30  
15.   Elli Virta OK Trian  FIN  13:08:00   49:10 (11)  49:49 (11)  1:01:05 (11)  1:01:41 (11)  1:11:07 (14)  1:14:23 (16)  1:21:02 (15)     1:23:41  
16.   Aino Mänkärlä Lynx  FIN  13:00:00   50:27 (15)  51:08 (15)  1:02:25 (15)  1:03:01 (15)  1:11:16 (15)  1:14:06 (14)  1:21:26 (16)     1:24:01  
17.   Mira Kaskinen Rastikarhut  FIN  13:10:00   51:24 (17)  51:57 (17)  1:03:22 (16)  1:04:02 (16)  1:13:30 (19)  1:15:58 (17)  1:21:45 (17)     1:24:23  
18.   Yvonne Gunell Pargas IF  FIN  13:36:00   51:44 (18)  52:19 (18)  1:04:34 (20)  1:05:11 (20)  1:13:04 (17)  1:16:14 (19)  1:22:05 (18)     1:24:49  
19.   Marjo Liikanen Rajamäen Rykmentti  FIN  12:56:00   51:57 (20)  52:33 (19)  1:04:22 (18)  1:05:03 (19)  1:13:51 (21)  1:16:38 (21)  1:22:54 (19)     1:25:35  
20.   Elli Peltomäki Rastikarhut  FIN  13:02:00   52:01 (21)  52:34 (21)  1:04:43 (23)  1:05:18 (21)  1:13:38 (20)  1:16:22 (20)  1:23:00 (20)     1:25:54  
21.   Laura Pajunen Anttolan Urheilijat  FIN  12:54:00   53:55 (24)  54:31 (24)  1:06:25 (24)  1:07:06 (24)  1:15:46 (22)  1:18:39 (23)  1:24:47 (21)     1:27:29  
22.   Marttiina Joensuu SK Pohjantähti  FIN  13:32:00   50:50 (16)  51:24 (16)  1:04:38 (22)  1:05:21 (23)  1:15:46 (22)  1:18:41 (24)  1:24:50 (22)     1:27:37  
23.   Maija Sianoja MS Parma  FIN  12:52:00   51:48 (19)  52:33 (19)  1:04:37 (21)  1:05:20 (22)  1:15:51 (24)  1:18:33 (22)  1:26:23 (25)     1:29:06  
24.   Julia Järveläinen IF Femman  FIN  12:58:00   52:35 (23)  53:11 (23)  1:04:26 (19)  1:05:02 (18)  1:13:21 (18)  1:16:11 (18)  1:25:32 (23)     1:29:07  
25.   Heini Wennman SK Pohjantähti  FIN  13:26:00   54:20 (25)  55:01 (25)  1:07:08 (25)  1:07:47 (25)  1:16:57 (25)  1:19:38 (25)  1:26:15 (24)     1:29:20  
26.   Johanna Hulkkonen SK Uusi  FIN  12:38:00   56:57 (33)  57:35 (33)  1:09:50 (29)  1:10:27 (29)  1:18:35 (26)  1:21:40 (28)  1:27:46 (26)     1:30:25  
27.   Saana-Maria Rahko SK Pohjantähti  FIN  12:24:00   54:20 (25)  55:08 (26)  1:07:55 (26)  1:08:37 (26)  1:18:46 (28)  1:21:28 (26)  1:27:57 (27)     1:30:47  
28.   Eveliina Hirvonen Paimion Rasti  FIN  12:32:00   54:50 (27)  55:36 (27)  1:08:31 (27)  1:09:11 (27)  1:18:41 (27)  1:21:33 (27)  1:28:24 (28)     1:31:17  
29.   Anniina Suhonen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:28:00   56:13 (31)  56:57 (31)  1:10:43 (34)  1:11:32 (34)  1:20:21 (33)  1:23:16 (33)  1:29:42 (32)     1:32:32  
30.   Jannina Gustafsson SK Uusi  FIN  13:06:00   57:57 (36)  58:30 (35)  1:09:53 (30)  1:10:29 (30)  1:18:53 (29)  1:21:43 (29)  1:28:59 (29)     1:32:33  
31.   Silja Kauppinen Kalevan Rasti  FIN  12:30:00   58:18 (39)  58:53 (39)  1:10:16 (32)  1:10:53 (32)  1:20:36 (34)  1:23:23 (34)  1:29:49 (33)     1:32:37  
32.   Sanni Kivelä Angelniemen Ankkuri  FIN  13:20:00   56:23 (32)  57:00 (32)  1:09:43 (28)  1:10:21 (28)  1:19:37 (30)  1:22:53 (31)  1:29:40 (31)     1:32:43  
33.   Ina Westerlund OK77  FIN  12:50:00   57:56 (35)  58:34 (36)  1:10:34 (33)  1:11:13 (33)  1:19:43 (31)  1:22:24 (30)  1:29:29 (30)     1:32:53  
34.   Anni Heikkonen MS Parma  FIN  12:48:00   55:57 (29)  56:39 (29)  1:09:59 (31)  1:10:43 (31)  1:20:16 (32)  1:23:00 (32)  1:30:51 (34)     1:33:52  
35.   Marion Aebi OK Tisaren  SUI  13:30:00   54:51 (28)  55:41 (28)  1:10:52 (35)  1:11:35 (36)  1:21:14 (36)  1:24:08 (36)  1:30:56 (35)     1:34:11  
36.   Sari Nurmela Vehkalahden Veikot  FIN  13:16:00   57:43 (34)  58:21 (34)  1:10:55 (36)  1:11:34 (35)  1:20:46 (35)  1:23:32 (35)  1:31:45 (37)     1:34:27  
37.   Miitu Korhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:26:00   56:01 (30)  56:46 (30)  1:12:18 (37)  1:13:09 (38)  1:22:22 (37)  1:25:10 (37)  1:31:43 (36)     1:34:34  
38.   Satu Heittola Rasti-Kurikka  FIN  12:40:00   58:07 (38)  58:46 (38)  1:12:23 (38)  1:13:00 (37)  1:22:28 (38)  1:25:18 (38)  1:32:41 (38)     1:35:28  
39.   Laura Ahonen Kangasala SK  FIN  12:46:00   1:01:53 (41)  1:02:30 (41)  1:14:35 (41)  1:15:14 (41)  1:24:00 (41)  1:26:52 (40)  1:34:10 (39)     1:37:10  
40.   Sanna Andelin Lahden Taimi  FIN  12:42:00   58:01 (37)  58:45 (37)  1:12:41 (39)  1:13:21 (39)  1:23:16 (40)  1:26:59 (41)  1:34:18 (40)     1:37:18  
41.   Karoliina Sundberg Lynx  FIN  13:22:00   58:51 (40)  59:29 (40)  1:12:47 (40)  1:13:34 (40)  1:22:44 (39)  1:26:14 (39)  1:34:49 (41)     1:37:40  
42.   Sanni Kymäläinen Tampereen Pyrintö  FIN  12:22:00   1:08:14 (42)  1:09:08 (42)  1:24:55 (42)  1:25:41 (42)  1:37:15 (42)  1:41:17 (42)  1:49:43 (42)     1:53:20  
   Alexandra Voytova Rasti-Kurikka  RUS  12:34:00                           ei läht.  
   Susanna Tervo MS Parma  FIN  12:36:00                           keskeytti  
   Anna Närhi IFK Göteborg  FIN  13:04:00                           ei läht.  
   Tuulia Viberg MS Parma  FIN  13:18:00                           keskeytti  
   Saara Norrgrann Paimion Rasti  FIN  13:38:00                           ei läht.  
   Sofia Haajanen SK Pohjantähti  FIN  13:54:00                           keskeytti  
   Outi Hytönen Kangasala SK  FIN  13:58:00                           ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English