Kainuun Rastiviikko - Kainuu Orienteering Week 2015

D21E 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,0 km
Väliaika
3,4 km
Väliaika
3,5 km
Väliaika
4,2 km
Väliaika
4,3 km
Väliaika
Maali
4,7 km
 
1.   Henna-Riikka Haikonen Anttolan Urheilijat  FIN  10:50:00   13:57 (3)  23:31 (2)  24:20 (1)  28:39 (1)  29:24 (1)     30:41  
2.   Minna Kauppi Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:24:00   13:16 (1)  22:19 (1)  24:39 (2)  29:00 (2)  29:41 (2)     30:51  
3.   Merja Rantanen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:32:00   14:44 (7)  24:12 (5)  25:03 (5)  29:29 (3)  30:11 (3)     31:17  
4.   Sari Anttonen Keuruun Kisailijat  FIN  11:18:00   14:17 (4)  23:56 (3)  24:49 (3)  29:29 (3)  30:16 (4)     31:27  
5.   Saila Kinni Tampereen Pyrintö  FIN  11:26:00   14:20 (5)  24:01 (4)  24:49 (3)  29:57 (5)  30:37 (5)     31:44  
6.   Svetlana Mironova Koovee  RUS  11:20:00   14:54 (9)  25:11 (7)  26:05 (7)  30:31 (6)  31:14 (6)     32:26  
7.   Emily Kemp Angelniemen Ankkuri  CAN  10:56:00   14:50 (8)  25:07 (6)  26:00 (6)  30:31 (6)  31:14 (6)     32:29  
8.   Miia Niittynen Koovee  FIN  11:30:00   15:49 (17)  26:08 (13)  26:59 (12)  31:26 (12)  32:08 (10)     33:16  
9.   Sofia Haajanen SK Pohjantähti  FIN  11:38:00   13:55 (2)  25:55 (11)  26:48 (11)  31:18 (9)  32:05 (9)     33:17  
10.   Inga Dambe Paimion Rasti  LAT  11:22:00   15:14 (11)  25:43 (10)  26:36 (10)  31:24 (10)  32:11 (11)     33:28  
11.   Saara Norrgrann Paimion Rasti  FIN  11:28:00   15:15 (12)  25:23 (8)  26:18 (8)  30:47 (8)  31:42 (8)     33:31  
12.   Karoliina Sundberg Lynx  FIN  11:00:00   15:00 (10)  25:38 (9)  26:33 (9)  31:25 (11)  32:12 (12)     33:40  
13.   Elli Virta OK Trian  FIN  11:06:00   15:44 (16)  26:22 (14)  27:11 (14)  31:48 (13)  32:31 (14)     33:48  
14.   Venla Niemi Tampereen Pyrintö  FIN  11:16:00   15:54 (18)  26:01 (12)  26:59 (12)  31:49 (14)  32:28 (13)     34:12  
15.   Marttiina Joensuu SK Pohjantähti  FIN  10:54:00   14:39 (6)  26:45 (15)  27:36 (16)  32:14 (16)  33:00 (15)     34:17  
16.   Yvonne Gunell Pargas IF  FIN  11:34:00   16:07 (19)  26:47 (16)  27:34 (15)  32:09 (15)  33:02 (16)     34:24  
17.   Tuulia Viberg MS Parma  FIN  11:12:00   15:39 (14)  27:11 (20)  27:59 (19)  32:35 (17)  33:16 (17)     34:31  
18.   Aino Mänkärlä Lynx  FIN  10:46:00   16:15 (22)  27:35 (22)     32:47 (19)  33:30 (19)     34:47  
19.   Maija Sianoja MS Parma  FIN  10:36:00   16:10 (21)  27:10 (19)  28:07 (21)  32:52 (21)  33:38 (21)     34:53  
20.   Sari Nurmela Vehkalahden Veikot  FIN  10:48:00   16:15 (22)  27:01 (17)  28:01 (20)  32:51 (20)  33:37 (20)     34:54  
21.   Jenny Patana Hiidenkiertäjät  FIN  11:10:00   15:21 (13)  27:11 (20)  27:58 (18)  32:39 (18)  33:21 (18)     35:06  
22.   Kirsi Nurmi IFK Göteborg  FIN  10:12:00   16:09 (20)  27:03 (18)  27:52 (17)  33:09 (22)  33:52 (22)     35:27  
23.   Laura Ahonen Kangasala SK  FIN  10:16:00   16:29 (29)  27:59 (26)  28:52 (25)  33:33 (23)  34:22 (23)     35:38  
24.   Anni Heikkonen MS Parma  FIN  10:18:00   16:49 (31)  27:47 (25)  28:46 (24)  33:52 (25)  34:40 (25)     36:11  
25.   Riina Kuuselo OK Linné  FIN  11:14:00   17:53 (37)  28:02 (27)  28:53 (26)  33:49 (24)  34:32 (24)     36:14  
26.   Mira Kaskinen Rastikarhut  FIN  10:52:00   16:27 (27)  28:50 (33)  29:39 (32)  34:18 (27)  35:01 (27)     36:18  
27.   Anna Närhi IFK Göteborg  FIN  10:28:00   16:25 (25)  27:37 (24)  28:31 (22)  33:56 (26)  34:44 (26)     36:31  
28.   Johanna Hulkkonen SK Uusi  FIN  10:26:00   15:41 (15)  27:36 (23)  28:32 (23)  34:33 (28)  35:21 (29)     36:42  
28.   Sanni Kivelä Angelniemen Ankkuri  FIN  11:04:00   16:26 (26)  28:29 (31)  29:29 (30)  34:33 (28)  35:19 (28)     36:42  
30.   Julia Järveläinen IF Femman  FIN  10:38:00   17:15 (33)  28:21 (29)  29:13 (28)  34:46 (30)  35:40 (30)     36:59  
31.   Elli Peltomäki Rastikarhut  FIN  10:30:00   16:21 (24)  28:55 (35)  29:50 (33)  34:59 (31)  35:46 (31)     37:13  
32.   Laura Pajunen Anttolan Urheilijat  FIN  10:32:00   17:33 (34)  28:30 (32)  29:20 (29)  35:23 (34)  36:12 (34)     37:36  
33.   Ina Westerlund OK77  FIN  10:34:00   17:39 (35)  29:25 (36)  30:20 (35)  35:31 (35)  36:21 (35)     37:45  
34.   Outi Hytönen Kangasala SK  FIN  11:36:00   16:28 (28)  28:03 (28)  28:57 (27)  35:18 (33)  36:06 (33)     37:47  
35.   Sanna Paukkunen MS Parma  FIN  10:40:00   18:10 (38)  29:47 (37)  30:39 (36)  35:39 (36)  36:25 (36)     37:50  
36.   Saana-Maria Rahko SK Pohjantähti  FIN  10:02:00   16:54 (32)  28:53 (34)  29:56 (34)  35:47 (37)  36:32 (37)     37:53  
37.   Susanna Tervo MS Parma  FIN  10:22:00   16:40 (30)  28:28 (30)  29:35 (31)  35:16 (32)  36:03 (32)     39:01  
38.   Sanna Andelin Lahden Taimi  FIN  10:24:00   17:44 (36)  30:38 (38)  31:36 (37)  37:00 (38)  37:48 (38)     39:11  
39.   Miitu Korhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:04:00   18:15 (39)  30:41 (39)  31:40 (38)  37:15 (39)  38:06 (39)     39:29  
40.   Anniina Suhonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:00:00   19:02 (41)  31:00 (40)  32:03 (39)  37:46 (40)  38:36 (40)     39:57  
41.   Eveliina Hirvonen Paimion Rasti  FIN  10:14:00   18:50 (40)  31:51 (41)  32:54 (40)  38:09 (41)  38:56 (41)     40:24  
42.   Marjo Liikanen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:42:00   21:48 (46)  33:03 (42)  34:02 (41)  38:48 (42)  39:34 (42)     40:57  
43.   Jannina Gustafsson SK Uusi  FIN  10:44:00   20:27 (44)  33:35 (44)  34:34 (43)  40:09 (43)  41:01 (43)     42:36  
44.   Satu Heittola Rasti-Kurikka  FIN  10:20:00   19:26 (43)  33:33 (43)  34:25 (42)  40:39 (44)  41:25 (44)     42:47  
45.   Silja Kauppinen Kalevan Rasti  FIN  10:08:00   19:19 (42)  35:50 (45)  36:42 (45)  41:35 (45)  42:18 (45)     43:37  
46.   Sanni Kymäläinen Tampereen Pyrintö  FIN  10:06:00   21:37 (45)     36:30 (44)  43:31 (46)  43:39 (46)     45:52  
   Alexandra Voytova Rasti-Kurikka  RUS  10:10:00                     ei läht.  
   Lotta Karhola Tampereen Pyrintö  FIN  10:58:00                     hylätty  
   Marion Aebi OK Tisaren  SUI  11:02:00                     hylätty  
   Heini Wennman SK Pohjantähti  FIN  11:08:00                     ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English