Kainuun Rastiviikko - Kainuu Orienteering Week 2015

D21E 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,3 km
Väliaika
Maali
4,5 km
 
1.   Minna Kauppi Lahden Suunnistajat-37  FIN  14:22:00   21:36 (1)     28:46  
2.   Saila Kinni Tampereen Pyrintö  FIN  14:10:00   23:19 (2)     30:23  
3.   Sari Anttonen Keuruun Kisailijat  FIN  15:06:00   23:35 (3)     30:28  
4.   Lotta Karhola Tampereen Pyrintö  FIN  15:02:00   23:49 (6)     31:10  
5.   Venla Niemi Tampereen Pyrintö  FIN  13:42:00   23:40 (5)     31:14  
6.   Saara Norrgrann Paimion Rasti  FIN  14:14:00   24:17 (9)     31:20  
7.   Sofia Haajanen SK Pohjantähti  FIN  14:48:00   24:04 (7)     31:39  
8.   Elli Virta OK Trian  FIN  13:34:00   24:37 (10)     32:19  
9.   Outi Hytönen Kangasala SK  FIN  13:52:00   25:14 (14)     32:28  
10.   Sari Nurmela Vehkalahden Veikot  FIN  14:54:00   25:20 (17)     32:41  
11.   Riina Kuuselo OK Linné  FIN  15:00:00   25:48 (21)     33:09  
12.   Inga Dambe Paimion Rasti  LAT  14:44:00   25:41 (20)     33:11  
13.   Emily Kemp Angelniemen Ankkuri  CAN  13:46:00   26:04 (23)     33:24  
14.   Maija Sianoja MS Parma  FIN  14:26:00   25:17 (16)     33:30  
15.   Mira Kaskinen Rastikarhut  FIN  14:18:00   25:29 (18)     33:31  
16.   Julia Järveläinen IF Femman  FIN  14:58:00   25:07 (12)     33:32  
17.   Marttiina Joensuu SK Pohjantähti  FIN  13:32:00   25:07 (12)     33:42  
18.   Marjo Liikanen Rajamäen Rykmentti  FIN  13:50:00   25:59 (22)     33:51  
19.   Sanna Paukkunen MS Parma  FIN  14:38:00   26:09 (24)     33:52  
20.   Anna Närhi IFK Göteborg  FIN  14:00:00   26:36 (25)     34:07  
20.   Elli Peltomäki Rastikarhut  FIN  15:08:00   25:16 (15)     34:07  
22.   Miia Niittynen Koovee  FIN  13:40:00   27:03 (30)     34:24  
23.   Tuulia Viberg MS Parma  FIN  13:56:00   24:13 (8)     34:28  
24.   Karoliina Sundberg Lynx  FIN  14:06:00   26:49 (27)     34:30  
25.   Henna-Riikka Haikonen Anttolan Urheilijat  FIN  15:04:00   23:39 (4)     34:37  
26.   Laura Ahonen Kangasala SK  FIN  14:52:00   27:22 (32)     34:43  
27.   Jenny Patana Hiidenkiertäjät  FIN  14:04:00   25:29 (18)     34:55  
28.   Kirsi Nurmi IFK Göteborg  FIN  14:28:00   26:51 (29)     35:07  
29.   Aino Mänkärlä Lynx  FIN  14:56:00   28:10 (35)     35:11  
30.   Susanna Tervo MS Parma  FIN  13:30:00   27:10 (31)     35:49  
31.   Sanni Kivelä Angelniemen Ankkuri  FIN  14:36:00   26:49 (27)     36:08  
32.   Miitu Korhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  13:58:00   28:34 (36)     36:15  
33.   Silja Kauppinen Kalevan Rasti  FIN  14:20:00   24:56 (11)     36:54  
34.   Anni Heikkonen MS Parma  FIN  14:08:00   27:57 (34)     37:02  
35.   Jannina Gustafsson SK Uusi  FIN  13:36:00   29:07 (37)     37:17  
36.   Laura Pajunen Anttolan Urheilijat  FIN  14:12:00   29:57 (38)     38:09  
37.   Sanna Andelin Lahden Taimi  FIN  13:54:00   30:01 (39)     38:44  
38.   Saana-Maria Rahko SK Pohjantähti  FIN  14:02:00   27:39 (33)     39:20  
39.   Marion Aebi OK Tisaren  SUI  14:34:00   26:40 (26)     39:50  
40.   Ina Westerlund OK77  FIN  14:50:00   30:48 (41)     39:51  
41.   Anniina Suhonen Helsingin Suunnistajat  FIN  14:42:00   30:05 (40)     40:13  
42.   Sanni Kymäläinen Tampereen Pyrintö  FIN  14:32:00         41:33  
   Satu Heittola Rasti-Kurikka  FIN  13:38:00         hylätty  
   Heini Wennman SK Pohjantähti  FIN  13:48:00         ei läht.  
   Alexandra Voytova Rasti-Kurikka  RUS  14:24:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English