Kainuun Rastiviikko - Kainuu Orienteering Week 2015

D21E

Nro Nimi Seura   1. päivä 2. päivä 3. päivä 4. päivä Emit
 Marion AebiOK TisarenSUI14:34:0011:02:0013:30:0012:25:00   180383
 Sanna AndelinLahden TaimiFIN13:54:0010:24:0012:42:0012:14:25   190015
 Sari AnttonenKeuruun KisailijatFIN15:06:0011:18:0013:56:0011:42:18   80984
 Julia JärveläinenIF FemmanFIN14:58:0010:38:0012:58:0011:58:50   205557
 Inga DambePaimion RastiLAT14:44:0011:22:0013:34:0011:47:04   192414
 Yvonne GunellPargas IFFIN 11:34:0013:36:00    195156
 Jannina GustafssonSK UusiFIN13:36:0010:44:0013:06:0012:11:38   182753
 Sofia HaajanenSK PohjantähtiFIN14:48:0011:38:0013:54:0012:19:00   179888
 Henna-Riikka HaikonenAnttolan UrheilijatFIN15:04:0010:50:0013:12:0011:46:52   483285
 Anni HeikkonenMS ParmaFIN14:08:0010:18:0012:48:0012:06:17   183467
 Satu HeittolaRasti-KurikkaFIN13:38:0010:20:0012:40:0012:21:00   195469
 Eveliina HirvonenPaimion RastiFIN 10:14:0012:32:00    188550
 Johanna HulkkonenSK UusiFIN 10:26:0012:38:00    216483
 Outi HytönenKangasala SKFIN13:52:0011:36:0013:58:0012:27:00   183993
 Marttiina JoensuuSK PohjantähtiFIN13:32:0010:54:0013:32:0011:54:48   181586
 Lotta KarholaTampereen PyrintöFIN15:02:0010:58:0013:24:0012:23:00   194472
 Mira KaskinenRastikarhutFIN14:18:0010:52:0013:10:0011:53:24   185124
 Minna KauppiLahden Suunnistajat-37FIN14:22:0011:24:0013:40:0011:30:00   218291
 Silja KauppinenKalevan RastiFIN14:20:0010:08:0012:30:0012:12:20   177210
 Emily KempAngelniemen AnkkuriCAN13:46:0010:56:0013:28:0011:44:30   81764
 Saila KinniTampereen PyrintöFIN14:10:0011:26:0013:48:0011:35:56   194115
 Sanni KiveläAngelniemen AnkkuriFIN14:36:0011:04:0013:20:0012:04:45   200065
 Miitu KorhonenKuopion SuunnistajatFIN13:58:0010:04:0012:26:0012:09:30   207144
 Riina KuuseloOK LinnéFIN15:00:0011:14:0013:42:0011:47:21   312885
 Sanni KymäläinenTampereen PyrintöFIN14:32:0010:06:0012:22:0012:16:00   195288
 Marjo LiikanenRajamäen RykmenttiFIN13:50:0010:42:0012:56:0011:59:35   88650
 Svetlana MironovaKooveeRUS 11:20:0013:50:00    214051
 Aino MänkärläLynxFIN14:56:0010:46:0013:00:0011:53:11   213948
 Venla NiemiTampereen PyrintöFIN13:42:0011:16:0013:52:0011:45:06   189308
 Miia NiittynenKooveeFIN13:40:0011:30:0013:44:0011:43:34   184960
 Saara NorrgrannPaimion RastiFIN14:14:0011:28:0013:38:0012:26:00   148725
 Sari NurmelaVehkalahden VeikotFIN14:54:0010:48:0013:16:0012:01:14   190611
 Kirsi NurmiIFK GöteborgFIN14:28:0010:12:0012:44:0011:52:16   58776
 Anna NärhiIFK GöteborgFIN14:00:0010:28:0013:04:0012:22:00   186751
 Laura PajunenAnttolan UrheilijatFIN14:12:0010:32:0012:54:0012:02:26   99301
 Laura AhonenKangasala SKFIN14:52:0010:16:0012:46:0012:06:43   159052
 Jenny PatanaHiidenkiertäjätFIN14:04:0011:10:0013:14:0011:50:22   173576
 Sanna PaukkunenMS ParmaFIN14:38:0010:40:00     138128
 Elli PeltomäkiRastikarhutFIN15:08:0010:30:0013:02:0011:56:26   50516
 Saana-Maria RahkoSK PohjantähtiFIN14:02:0010:02:0012:24:0012:07:12   74887
 Merja RantanenJämsän Retki-VeikotFIN 11:32:0013:46:00    183735
 Maija SianojaMS ParmaFIN14:26:0010:36:0012:52:0011:56:41   54249
 Anniina SuhonenHelsingin SuunnistajatFIN14:42:0010:00:0012:28:0012:11:54   202645
 Karoliina SundbergLynxFIN14:06:0011:00:0013:22:0012:05:02   42958
 Susanna TervoMS ParmaFIN13:30:0010:22:0012:36:0012:17:00   191949
 Heini WennmanSK PohjantähtiFIN13:48:0011:08:0013:26:0012:24:00   202122
 Ina WesterlundOK77FIN14:50:0010:34:0012:50:0012:09:41   195291
 Tuulia VibergMS ParmaFIN13:56:0011:12:0013:18:0012:18:00   158808
 Elli VirtaOK TrianFIN13:34:0011:06:0013:08:0011:49:00   181838
 Alexandra VoytovaRasti-KurikkaRUS14:24:0010:10:0012:34:0012:20:00   205913
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English