Billnäsin keskimatka Råbyssä 3.4.2015

H18

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,2 km
Väliaika
4,7 km
Maali
4,9 km
 
1.   Aleksi Sorsa Espoon Suunta  FIN  14:13:00   23:10 (1)  33:48 (1)  34:12  
2.   Lari Pernu Espoon Suunta  FIN  13:47:00   23:25 (2)  35:04 (2)  35:25  
3.   Emil Lönnström OK Trian  FIN  13:59:00   23:28 (3)  35:16 (3)  35:42  
4.   Vojtech Sykora Koovee  CZE  13:29:00   23:50 (4)  35:24 (4)  35:48  
5.   Valtteri Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  14:05:00   24:00 (5)  36:14 (5)  36:40  
6.   Alvar Palmen Espoon Suunta  FIN  14:07:00   25:04 (7)  36:57 (6)  37:17  
7.   Tuomas Puputti Hiidenkiertäjät  FIN  13:53:00   24:55 (6)  37:06 (7)  37:26  
8.   Nico Kerkola Suomusjärven Sisu  FIN  13:19:00   25:36 (12)  37:35 (8)  37:57  
9.   Joona Tynys Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:55:00   26:09 (13)  38:13 (9)  38:38  
10.   Juha Rauhala Espoon Suunta  FIN  13:21:00   25:09 (8)  38:22 (10)  38:45  
11.   Jesper Lindahl OK Trian  FIN  13:37:00   25:13 (9)  38:33 (11)  38:59  
12.   af Fabian Hällström OK77  FIN  13:25:00   26:24 (14)  39:16 (12)  39:47  
13.   Jonathan Ray OK77  FIN  13:49:00   25:17 (11)  39:35 (13)  39:55  
14.   Eero Lapila MS Parma  FIN  14:09:00   25:16 (10)  39:55 (14)  40:20  
15.   Ville Tiljander Hyvinkään Rasti  FIN  13:13:00   27:48 (18)  40:32 (15)  40:55  
16.   Niko Larmala Espoon Suunta  FIN  14:01:00   26:37 (15)  40:41 (16)  41:04  
17.   Eero Jalli MS Parma  FIN  13:27:00   27:28 (17)  41:13 (17)  41:36  
18.   Miika Vehmas Espoon Suunta  FIN  13:31:00   27:12 (16)  41:23 (18)  41:47  
19.   Oskari Jumppanen Hyvinkään Rasti  FIN  14:03:00   27:57 (19)  41:25 (19)  41:51  
20.   Matti Suutari Vehkalahden Veikot  FIN  13:43:00   28:01 (20)     42:14  
21.   Antti Väyrynen Kymin Suunnistajat  FIN  13:39:00   28:37 (21)  41:56 (20)  42:19  
22.   Matias Mäki-Petäys Espoon Akilles  FIN  13:45:00   29:47 (23)  44:05 (21)  44:31  
23.   Aaro Lampinen SK Uusi  FIN  13:57:00   29:30 (22)  44:27 (22)  44:54  
24.   Samu Takanen Vehkalahden Veikot  FIN  13:17:00   31:18 (24)  45:51 (23)  46:17  
25.   Viljo Johansson Kalvolan Keihäs  FIN  14:17:00   31:27 (25)  46:00 (24)  46:23  
26.   Petteri Hakala Rasti-Nokia  FIN  13:51:00   31:44 (26)  47:20 (25)  47:48  
27.   Sakari Puolakanaho Hyvinkään Rasti  FIN  13:33:00   34:00 (29)  48:00 (26)  48:25  
28.   Saku Valkila Turun Suunnistajat  FIN  14:11:00   33:08 (27)  48:44 (27)  49:13  
29.   Valtteri Laine Espoon Suunta  FIN  13:41:00   33:29 (28)  48:59 (28)  49:29  
30.   Linus Westerlund OK Raseborg  FIN  13:15:00   35:04 (30)  53:45 (29)  54:19  
   Dániel Molnár Rastivarsat  FIN  13:23:00         ei läht.  
   Antti Kivikko Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  13:35:00         ei läht.  
   Lauri Lavikainen Kymin Suunnistajat  FIN  14:15:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English