Karjaa-rastit Antskogissa 28.6.2014

H65

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,2 km
Väliaika
4,9 km
Maali
5 km
 
1.   Pekka Kanste OK Raseborg  FIN  12:55:00   18:58 (1)  43:23 (1)  43:43  
2.   Vesa Turku Helsingin Suunnistajat  FIN  12:23:00   19:55 (2)  44:41 (2)  45:01  
3.   Veikko Loukonen Piikkiön Kehitys  FIN  11:17:00   20:07 (3)  44:48 (3)  45:05  
4.   Timo Peltola MS Parma  FIN  11:31:00   20:30 (4)  48:00 (4)  48:21  
5.   Åge Liljeström Helsingin Suunnistajat  FIN  12:03:00   21:07 (5)  48:35 (5)  48:53  
6.   Hannu Vannas MS Parma  FIN  12:35:00   21:36 (6)  49:00 (6)  49:19  
7.   Heikki Pajunen Paimion Rasti  FIN  11:29:00   22:34 (7)  50:17 (7)  50:42  
8.   Juhani Nippala Rasti-Jyry  FIN  12:57:00   22:49 (8)  51:05 (8)  51:24  
9.   Reijo Liitiäinen Akilles OK  FIN  12:09:00   23:20 (11)  52:50 (9)  53:12  
10.   Tauno Pajala Espoon Suunta  FIN  11:41:00   26:21 (18)  54:40 (10)  55:00  
11.   Risto Uljas Rasti-Jyry  FIN  12:43:00   25:03 (15)  54:53 (11)  55:15  
12.   Reino Ruotsalainen Keravan Urheilijat  FIN  11:25:00   25:34 (16)  55:28 (12)  55:48  
13.   Kari Sane Helsingin Suunnistajat  FIN  12:53:00   23:14 (9)  55:29 (13)  55:50  
14.   Heikki Lassila Pitäjänmäen Tarmo  FIN  11:37:00   26:34 (19)  55:43 (14)  56:01  
15.   Antti Mustranta Helsingin Suunnistajat  FIN  11:53:00   28:16 (25)  56:07 (15)  56:27  
16.   Paavo Rönkkö Espoon Suunta  FIN  12:59:00   27:35 (23)  57:10 (16)  57:29  
17.   Tuomo Peltola MS Parma  FIN  11:57:00   31:02 (34)  57:22 (17)  57:41  
18.   Lasse Kataja Suomusjärven Sisu  FIN  11:51:00   28:34 (26)  58:09 (18)  58:35  
19.   Mauri Tolvanen Leppävaaran Sisu  FIN  11:15:00   27:36 (24)  58:35 (19)  58:54  
20.   Kari Kallio Suomusjärven Sisu  FIN  12:13:00   23:19 (10)  58:45 (20)  59:06  
21.   Pertti Saarinen Salon Viesti  FIN  11:13:00   26:00 (17)  1:01:00 (21)  1:01:21  
22.   Harri Tolvanen Pihkaniskat  FIN  12:27:00   27:07 (20)  1:01:19 (22)  1:01:40  
23.   Leif Kämpe OK Raseborg  FIN  11:47:00   28:53 (28)  1:01:38 (23)  1:02:03  
24.   Juhani Laine Karkki-Rasti  FIN  11:49:00   28:41 (27)  1:01:47 (24)  1:02:12  
25.   Kalle Kuhmonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:19:00   27:31 (22)  1:02:08 (25)  1:02:33  
26.   Lasse Vuorinen Angelniemen Ankkuri  FIN  12:33:00   27:12 (21)  1:03:08 (26)  1:03:34  
27.   Pentti Reinikainen Rasti-Jyry  FIN  12:05:00   30:36 (31)  1:03:21 (27)  1:03:45  
28.   Jorma Paldanius Turun Suunnistajat  FIN  11:45:00   24:29 (12)  1:04:39 (28)  1:05:04  
29.   Paavo Holappa Tuusulan Voima-Veikot  FIN  12:07:00   30:28 (30)  1:05:10 (29)  1:05:30  
30.   Jouko Visa Suomusjärven Sisu  FIN  12:51:00   31:45 (37)  1:07:12 (30)  1:07:35  
31.   Reijo Forsman OK Raseborg  FIN  12:29:00   34:17 (42)  1:07:35 (31)  1:08:01  
32.   Olli Saarinen Hiidenkiertäjät  FIN  12:21:00   31:20 (35)  1:07:53 (32)  1:08:18  
33.   Seppo Korpinen Rajamäen Rykmentti  FIN  12:45:00   31:32 (36)  1:08:19 (33)  1:08:49  
34.   Jorma Juvonen Espoon Suunta  FIN  12:41:00   30:40 (32)  1:09:59 (35)  1:10:22  
35.   Reino Hotti Helsingin Suunnistajat  FIN  12:17:00   33:12 (40)  1:09:58 (34)  1:10:26  
36.   Hannu Harju Espoon Suunta  FIN  12:01:00   36:16 (44)  1:11:23 (36)  1:11:47  
37.   Matti Ratia MS Parma  FIN  12:25:00   36:13 (43)  1:11:31 (37)  1:11:55  
38.   Kari Valldén Leppävaaran Sisu  FIN  12:11:00   30:47 (33)  1:12:24 (38)  1:12:56  
39.   Tapio Reijula Mesikämmenet  FIN  12:19:00   25:00 (14)  1:12:55 (39)  1:13:19  
40.   Simo Kangasaho Hiidenkiertäjät  FIN  11:23:00   30:05 (29)  1:13:07 (40)  1:13:38  
41.   Hannu Mattila Espoon Akilles  FIN  11:43:00   24:30 (13)  1:13:17 (41)  1:13:41  
42.   Hannu Villberg Salon Viesti  FIN  12:15:00   32:29 (38)  1:14:10 (42)  1:14:37  
43.   Jussi Rajamäki Helsingin Suunnistajat  FIN  12:31:00   33:57 (41)  1:15:41 (43)  1:16:01  
44.   Markku Virtanen Espoon Akilles  FIN  12:37:00   32:52 (39)  1:16:16 (44)  1:16:43  
45.   Tuomo Romula Mesikämmenet  FIN  11:39:00   39:51 (45)  1:20:39 (45)  1:21:06  
46.   Hans Ekholm Akilles OK  FIN  11:27:00   42:15 (46)  1:40:14 (46)  1:40:42  
47.   Klaus Kihlman Pitäjänmäen Tarmo  FIN  12:39:00   47:41 (47)  1:41:54 (47)  1:42:27  
   Jukka Vähänen Hyvinkään Rasti  FIN  11:21:00         hylätty  
   Jukka Aunula Rasti-Jyry  FIN  11:33:00         ei läht.  
   Jorma Ryynänen Pihkaniskat  FIN  11:35:00         keskeytti  
   Veikko Rautarae Hirvensalon Heitto  FIN  11:55:00         ei läht.  
   Pertti Ahtiainen Kalevan Rasti  FIN  11:59:00         keskeytti  
   Timo Huovila Karkki-Rasti  FIN  12:47:00         hylätty  
   Tapio Leino Helsingin Suunnistajat  FIN  12:49:00         keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English