Lähtöaika | 15 km |
30 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Välimäki Markus / Kalliala Petri | Viialan Viri | 9:12:00 | 1:21:50 (1) | ||||
Valli Jarmo / Hakala Rauno | Uskelan Urhot / Uskelan Urhot | 9:12:00 | 1:21:55 (2) | ||||
Hevonoja Jani / Vainio Vesa | Viialan Viri | 9:12:00 | 1:22:19 (3) | ||||
Eskelinen Ville / Hellberg Timo | Uskelan Urhot | 9:12:00 | 1:24:30 (4) | ||||
Hyttinen Tero / Rellman Seppo | Viialan Viri / - | 13:30:00 | 1:24:42 (5) | ||||
Ilola Ari / Peipinen Jouko | Tammelan Ryske | 9:12:00 | 1:24:50 (6) | ||||
Kettunen Pyry / Pakkasmaa Juhana | Otaniemen Jyllääjät | 9:12:00 | 1:25:03 (7) | ||||
Mäkipelto Eero / Iitti Jukka | Kensu-KK | 9:12:00 | 1:25:29 (8) | ||||
Kauppinen Sami / Penttinen Jaakko | Tuusulan Tallaajat | 9:12:00 | 1:26:04 (9) | ||||
Ojala Osmo / Nyberg Crister | CCRT | 9:12:00 | 1:26:58 (10) | ||||
Marko Ollikainen / Matti Kurki | Lahti / Hollola | 9:12:00 | 1:27:18 (11) | ||||
Rantanen Janne / Rantanen Juha | Hämeenlinnan Hitaat Sisutiimi | 9:12:00 | 1:28:04 (12) | ||||
Nurminen Jouni / Nurminen Juuso | KK Länsi-uusimaa 1 | 9:12:00 | 1:28:45 (13) | ||||
Väätäinen Turo / Åkerman Anders | Korvenpojat | 13:30:00 | 1:29:03 (14) | ||||
Korpinen Arto / Pukki Ari | Uskelan Urhot | 13:30:00 | 1:29:44 (15) | ||||
Pirinen Jussi / Valjakka Pekka | Tuusulan Tallaajat | 9:12:00 | 1:31:04 (16) | ||||
Kyheröinen Pasi / Aurasmaa Juuso | Korvenpojat | 9:12:00 | 1:32:37 (17) | ||||
Vesterinen Paavo / Kuusi Sami | Tammelan Ryske | 9:12:00 | 1:32:44 (18) | ||||
Viholainen Henry / Tala Olli | Tammelan Ryske | 9:12:00 | 1:33:08 (19) | ||||
Seppälä Tuomas / Vihonen Tom | TeamElinaJouhki / Espoo | 13:30:00 | 1:33:37 (20) | ||||
Erämaja Matti / Erämaja Antti | Tervakosken Pato | 9:12:00 | 1:34:39 (21) | ||||
Huttunen Jarmo / Tuominen Juho | Kankanpään Kalevankiertäjät | 9:12:00 | 1:37:27 (22) | ||||
Pettersson Paul / Ojala Oliver | CCRT | 13:30:00 | 1:38:07 (23) | ||||
Mäntynen Antti / Jaakkola Raine | Otaniemen Jyllääjät 2 | 13:30:00 | 1:38:23 (24) | ||||
Haiko Tero / Kohonen Antti | Lappeen Siniset | 9:12:00 | 1:38:26 (25) | ||||
Virtanen Antti / Saviranta Arto | Uskelan Urhot / Salo | 9:12:00 | 1:38:32 (26) | ||||
Nappu Juha / Lehtonen Jukka | Turun NMKY | 13:30:00 | 1:38:37 (27) | ||||
Långström Veikko / Korpela Antero | Hämeenlinnan Hitaat ry | 13:30:00 | 1:38:45 (28) | ||||
Hammar Petri / Piesanen Antti | 9:12:00 | 1:39:05 (29) | |||||
Lehtimäki Leo / Mamia Kari | Hml Hitaat 2 / KK Länsi-Uusim. | 13:30:00 | 1:39:07 (30) | ||||
Sillanpää Juhani / Kojola Lauri | Espoon Etanat / Nousiaisten Alk | 9:12:00 | 1:39:46 (31) | ||||
Österman Lauri / Kuusiniemi Harri | Espoo / Helsinki | 9:12:00 | 1:40:26 (32) | ||||
Tukiainen Teemu / Erämo Antti | Lappeen Siniset | 9:12:00 | 1:43:01 (33) | ||||
Jaakola Juha / Bergström Petri | Otaniemen Jyllääjät 2 / - | 13:30:00 | 1:43:22 (34) | ||||
Hägg Toni / Kettunen Jerry | KK Länsi-Uusimaa | 9:12:00 | 1:43:26 (35) | ||||
Simola Paavo / Ilola Ari | Tammelan Ryske | 13:30:00 | 1:43:39 (36) | ||||
Särkilahti Tuomas / Särkilahti Eero | ERRY | 13:30:00 | 1:43:40 (37) | ||||
Hyppänen Olli / Hyppänen Petteri | ERRY | 9:12:00 | 1:47:09 (38) | ||||
Aurasmaa Pyry / Broberg Jussi | Korvenpojat | 13:30:00 | 1:50:27 (39) | ||||
Markelin Lauri / Markelin Eero | Otaniemen Jyllääjät / GST | 13:30:00 | 1:53:54 (40) | ||||
Pihlajamäki Jari / Loukkaanhuhta Kari | Finnmap Infra / Vehmasputki | 13:30:00 | 2:13:57 (41) |