FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H55A 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
6,1 km
 
1.   Arvo Ahola Rasti-Kurikka  FIN  11:28:00   43:34  
2.   Jukka Mäkikyrö Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:18:00   45:04  
3.   Jukka-Pekka Rantio Hauhon Sisu  FIN  11:02:00   46:04  
4.   Tapio Tikkanen Savon Suunta  FIN  11:04:00   46:24  
5.   Tuomo Kauppinen Hyvinkään Rasti  FIN  12:44:00   46:26  
6.   Jarmo Heikkinen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:02:00   47:41  
7.   Rolf Helander Oulaisten Huima  FIN  10:24:00   48:18  
8.   Arto Niemi Rajamäen Rykmentti  FIN  12:08:00   48:22  
8.   Reima Liikkanen Rastivarsat  FIN  12:56:00   48:22  
10.   Tauno Pajukangas Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  11:42:00   48:37  
11.   Eero Haapasalmi Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:46:00   48:53  
12.   Kari-Veli Niemi Lappeen Riento  FIN  12:24:00   48:59  
13.   Reino Kurkela Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:16:00   49:02  
14.   Jyrki Routsi Hiisirasti  FIN  12:46:00   49:10  
15.   Juha Rantoja Rasti-Kurikka  FIN  12:28:00   49:54  
16.   Juha Tolonen Hankasalmen Hanka  FIN  12:26:00   49:57  
17.   Pekka Hiltunen Rasti-Pielinen  FIN  11:26:00   50:31  
18.   Pekka Kaartinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:22:00   50:39  
19.   Jouko Karamo Helsingin Suunnistajat  FIN  11:18:00   51:02  
20.   Erkki Paananen Hauhon Sisu  FIN  12:10:00   51:39  
21.   Jouko Malinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:48:00   51:41  
22.   Juha Tolppi Länsi-Rajan Rasti  FIN  13:12:00   53:03  
23.   Ilkka Saarimäki Angelniemen Ankkuri  FIN  10:58:00   53:08  
24.   Kyösti Kukonlehto Valkeakosken Haka  FIN  10:32:00   54:35  
25.   Pekka Vornanen Suonenjoen Vasama  FIN  13:20:00   54:40  
26.   Teuvo Töyrylä Vehkalahden Veikot  FIN  13:04:00   55:11  
27.   Jarmo Jumppanen Pihkaniskat  FIN  11:36:00   55:36  
28.   Timo Halla-Aho Alajärven Ankkurit  FIN  10:44:00   56:08  
29.   Sauli Konttila Kannuksen Ura  FIN  10:20:00   56:51  
30.   Jan-Peter Niva Ylläksen Rasti  FIN  13:22:00   56:58  
31.   Hannu Arki Turun Metsänkävijät  FIN  12:32:00   57:08  
32.   Esko Pensas Laihian Luja  FIN  12:20:00   57:27  
33.   Reijo Toppari Kauhavan Wisa  FIN  12:06:00   57:47  
34.   Antti Virkki Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:50:00   58:00  
35.   Arto Virtala Laitilan Jyske  FIN  11:38:00   58:03  
36.   Eero Nevalainen Pihkaniskat  FIN  10:40:00   59:10  
37.   Jarmo Lehto Vehkalahden Veikot  FIN  10:54:00   59:14  
38.   Martti Leppälä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:52:00   59:44  
39.   Esa Turunen Lapin Veikot  FIN  12:30:00   59:50  
40.   Kari Papinsaari Kangasala SK  FIN  11:00:00   59:58  
41.   Kyösti Kämä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:28:00   1:00:04  
42.   Jari Mahlamäki Teuvan Rivakka  FIN  11:20:00   1:00:38  
43.   Juha Lahti Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:36:00   1:00:51  
44.   Arto Jokinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:50:00   1:01:07  
45.   Tuomo Puustinen Pihkaniskat  FIN  11:40:00   1:01:26  
46.   Esa Saarela Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:04:00   1:03:16  
47.   Mikko Viinikainen Espoon Suunta  FIN  11:44:00   1:03:25  
48.   Seppo Rintamäki Rasti-Jussit  FIN  11:30:00   1:04:02  
49.   Jukka Heikura Tuupovaaran Sepot  FIN  11:22:00   1:04:10  
50.   John Laukka Rastivarsat  FIN  12:34:00   1:04:52  
51.   Mikko Mäkitalo Kauhajoen Karhu  FIN  11:10:00   1:05:18  
52.   Hannu Salonen Konneveden Urheilijat  FIN  11:32:00   1:05:27  
53.   Markku Savolainen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:34:00   1:05:34  
54.   Mauri Toppari Hiidenkiertäjät  FIN  10:36:00   1:05:47  
55.   Sven-Olof Nylund OK Botnia  FIN  10:42:00   1:06:03  
56.   Jaakko Käyhkö RastiPiikkiö  FIN  10:26:00   1:06:50  
57.   Timo Hämynen Äänekosken Sarjakuvaseura  FIN  10:34:00   1:07:28  
58.   Kari Rintaluoma Teuvan Rivakka  FIN  12:12:00   1:07:38  
58.   Ari Honkimaa Espoon Suunta  FIN  12:16:00   1:07:38  
60.   Timo Herranen Rasti-Jyry  FIN  13:00:00   1:08:09  
61.   Jouni Ruotsalainen SK Vuoksi  FIN  11:14:00   1:11:00  
62.   Erkki Argillander Vaalan Karhu  FIN  13:16:00   1:11:20  
63.   Kari Vainio Turun Metsänkävijät  FIN  12:00:00   1:12:12  
64.   Hannu Uusi-Pohjola Vaasan Suunnistajat  FIN  12:14:00   1:13:40  
65.   Harri Lukander RastiPiikkiö  FIN  10:46:00   1:13:52  
66.   Esko Jalanto Kangasala SK  FIN  11:12:00   1:15:50  
67.   Timo Glad Rasti-Jyry  FIN  11:08:00   1:17:28  
68.   James Lithgow Australia  AUS  11:54:00   1:22:31  
69.   Heikki Peltonen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  12:52:00   1:23:26  
70.   Kari Nuuttila Kauhajoen Karhu  FIN  11:24:00   1:26:09  
71.   Pertti Simola Espoon Suunta  FIN  12:40:00   1:31:30  
   Jarmo Paananen Saloisten Reipas  FIN  10:22:00   ei läht.  
   Ilpo Seppänen Vaalan Karhu  FIN  10:56:00   hylätty  
   Antti Kauppila Saloisten Reipas  FIN  11:48:00   ei läht.  
   Jouko Karppinen Laitasaaren Veto  FIN  11:52:00   ei läht.  
   Pekka Pulkkinen Joutsenon Kullervo  FIN  11:58:00   ei läht.  
   Juhani Kurula SK Pohjantähti  FIN  12:48:00   ei läht.  
   Markku Tolonen Kajaanin Kuohu  FIN  13:06:00   ei läht.  
   Hannu Kosonen Olavin Rasti  FIN  13:08:00   hylätty  
   Markku Helle Saarijärven Pullistus  FIN  13:14:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English