FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H45AL 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,1 km
 
1.   Tomi Kurhinen Rastivarsat  FIN  13:24:00   32:33  
2.   Jarkko Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  12:50:00   33:45  
3.   Timo Tähtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:56:00   33:55  
4.   Timo Koski Koovee  FIN  11:48:00   34:32  
5.   Jari Jormanainen Kalevan Rasti  FIN  12:44:00   34:47  
6.   Jouni Nykänen Navi  FIN  11:22:00   35:11  
7.   Timo Kauppila Koovee  FIN  13:36:00   35:32  
8.   Juha Similä SK Vuoksi  FIN  12:26:00   37:13  
9.   Heikki Jokinen Lahden Suunnistajat -37  FIN  12:58:00   37:19  
10.   Lasse Westerholm Vesaisen Pojat  FIN  12:52:00   37:59  
11.   Harri Hollo Tampereen Pyrintö  FIN  12:16:00   38:00  
12.   Ilkka Laakso Suunta Jyväskylä  FIN  11:26:00   38:06  
13.   Vesa Peltoniemi Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  11:06:00   38:16  
14.   Vesa Tähtinen Päijät-Rasti  FIN  12:20:00   38:18  
15.   Juha Kiljunen Rastivarsat  FIN  13:16:00   38:52  
16.   Teemu Hauhia Rasti-Kurikka  FIN  11:14:00   39:19  
17.   Juha Tilli Lynx  FIN  12:18:00   39:22  
18.   Arto Katajamäki Suunta Jurva  FIN  12:08:00   39:29  
19.   Mika Jurvakainen Kiimingin Urheilijat  FIN  12:32:00   39:42  
20.   Jari Sundqvist Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:32:00   40:13  
21.   Eero Jalonen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:42:00   40:18  
22.   Timo Lehtonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:42:00   40:38  
23.   Tarmo Oikarinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:48:00   40:45  
24.   Marko Nygård Kuopion Suunnistajat  FIN  12:12:00   41:02  
25.   Pasi Turunen Rastivarsat  FIN  13:10:00   41:09  
26.   Timo Lohikainen Rastivarsat  FIN  13:20:00   41:17  
27.   Kari Matilainen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:00:00   41:27  
28.   Teuvo Holappa Vesaisen Pojat  FIN  11:12:00   41:44  
29.   Juha Koivusalo Ilomantsin Urheilijat  FIN  13:26:00   42:14  
30.   Olli-Matti Asikainen Enonkosken Urheilijat  FIN  12:30:00   42:19  
31.   Risto Härkönen Enonkosken Urheilijat  FIN  13:44:00   42:26  
32.   Sergey Gusak Russia  RUS  11:46:00   42:34  
33.   Jari Heiskanen Sonkajärven Pahka  FIN  12:36:00   42:54  
34.   Sami Karvonen Saloisten Reipas  FIN  12:56:00   43:49  
35.   Hannu Holappa Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  13:38:00   44:01  
36.   Sami Mustajoki Tampereen Pyrintö  FIN  11:30:00   44:09  
37.   Jarmo Nivala Ylivieskan Kuula  FIN  11:50:00   44:16  
38.   Harri Kaitola Rastiketut  FIN  11:52:00   44:24  
39.   Petri Hämynen Äänekosken Sarjakuvaseura  FIN  11:34:00   44:59  
40.   Matti Ilmonen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  12:02:00   45:06  
41.   Jussi Myllys Olavin Rasti  FIN  12:22:00   45:10  
42.   Jukka Kotilehto Lapin Veikot  FIN  11:08:00   45:32  
43.   Ari Kuusholma Hiisirasti  FIN  13:30:00   45:37  
44.   Heikki Tonteri Navi  FIN  13:12:00   45:40  
45.   Harri Luurila Mellunkylän Kontio  FIN  11:44:00   46:44  
46.   Timo Soanjärvi Vihtavuoren Pamaus  FIN  11:24:00   47:33  
47.   Stefan Höstman Malax IF  FIN  12:48:00   47:45  
48.   Jyrki Kommio Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:06:00   47:46  
49.   Ville Jäkälä SK Vuoksi  FIN  13:50:00   47:52  
50.   Kari Sillanpää Maarian Mahti  FIN  13:14:00   48:10  
51.   Juho Näsi SK Pohjantähti  FIN  13:04:00   48:37  
52.   Mika Murtola Kalvolan Keihäs  FIN  12:14:00   50:29  
53.   Pirkka Annila Rasti-Lukko  FIN  13:08:00   50:32  
54.   Tom Björklund OK Botnia  FIN  13:32:00   50:59  
55.   Jouni Mutka Suunta Jyväskylä  FIN  12:10:00   51:02  
56.   Esa Maikkola Kymin Suunnistajat  FIN  12:04:00   52:08  
57.   Aleksey Kalmykov Russia  RUS  12:34:00   52:19  
58.   Petri Hirvonen Epilän Esa  FIN  12:46:00   53:01  
59.   Tuomo Ahola Kangasala SK  FIN  13:02:00   54:14  
60.   Kari Kaustinen Himangan Urheilijat  FIN  11:10:00   54:58  
61.   Seppo Varmavuo Rajamäen Rykmentti  FIN  13:34:00   55:20  
62.   Ismo Heino Rastikarhut  FIN  11:40:00   56:50  
63.   Pauli Savela Rajamäen Rykmentti  FIN  11:58:00   57:06  
64.   Matti Kankkunen Sonkajärven Pahka  FIN  13:22:00   57:41  
65.   Christer Snickars Solf IK  FIN  11:16:00   59:27  
66.   Jari Määttä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:28:00   59:29  
67.   Kai Mutka SK Pohjantähti  FIN  11:20:00   1:01:15  
68.   Ari Kuva Rastivarsat  FIN  13:28:00   1:02:06  
69.   Jari Väisänen Rajamäen Rykmentti  FIN  13:18:00   1:02:09  
70.   Timo Rantanen Keravan Urheilijat  FIN  13:06:00   1:03:02  
71.   Harri Jakobsson Espoon Suunta  FIN  13:42:00   1:04:22  
72.   Marko Koskiaho Vehkalahden Veikot  FIN  11:36:00   1:08:32  
73.   Hans Holmgren IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:54:00   1:09:48  
74.   Risto Riihinen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:00:00   1:09:52  
75.   Kai Kyckling Rastihaukat  FIN  11:54:00   1:10:39  
76.   Kasperi Launis Raisu Lumous  FIN  11:02:00   1:13:04  
   Tommi Keronen Tampereen Pyrintö  FIN  11:04:00   keskeytti  
   Jarmo Jerkku Turun Metsänkävijät  FIN  11:18:00   keskeytti  
   Risto Karjalainen Liperin Taimi  FIN  12:40:00   ei läht.  
   Jarmo Pääkkönen Kiimingin Urheilijat  FIN  13:00:00   ei läht.  
   Petri Lyytikäinen Lappeen Riento  FIN  13:40:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English