FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H40AL 4. päivä

Yhteisajat

12093Ilpo ViippolaOulun TarmoFIN2:01:16
22070Juha NivukoskiLapuan VirkiäFIN2:10:45+9:29
32078Miko SaarilaaksoLappeen RientoFIN2:13:13+11:57
42065Veijo MarjalaSK PohjantähtiFIN2:18:07+16:51
52073Jussi PartanenHyvinkään RastiFIN2:19:44+18:28
62066Pekka MyllykoskiSuunta JyväskyläFIN2:22:15+20:59
72032Pertti ArolaRasti 88FIN2:23:49+22:33
82082Tero TaulavuoriAlatornion PirkatFIN2:24:09+22:53
92056Jyri KyllästinenRasti-LukkoFIN2:26:23+25:07
102040Hannu HiltulaPudasjärven UrheilijatFIN2:27:15+25:59
112069Jyrki NikkinenHyvinkään RastiFIN2:27:52+26:36
122048Mika KorhonenSK VuoksiFIN2:28:28+27:12
132083Sergei UshakovRussiaRUS2:32:53+31:37
142092Tuomas VaherlehtoEspoon AkillesFIN2:33:05+31:49
152054Janne KuusivaaraEspoon AkillesFIN2:33:15+31:59
2034Juha EkolaAlahärmän KisaFIN2:33:15+31:59
172051Toni KukkonenPaimion RastiFIN2:34:16+33:00
182076Toni RintaKoskelankylän RientoFIN2:36:07+34:51
192036Toni HaapalaRajamäen RykmenttiFIN2:40:27+39:11
202053Marko KuusikkoSaloisten ReipasFIN2:46:03+44:47
212035Tommi HaakanaTarpian SuuntaFIN2:49:08+47:52
222046Timo KokkonenKajaanin SuunnistajatFIN2:52:53+51:37
232044Tero KarvinenOunasvaaran HiihtoseuraFIN2:58:51+57:35
242057Aleksi LahtiRastikarhutFIN2:59:42+58:26
252055Kim KycklingMäntän Seudun EräpirkatFIN3:02:01+1:00:45
262050Oula KorjaHiidenkiertäjätFIN3:03:57+1:02:41
272080Sami SivunenKangasala SKFIN3:04:57+1:03:41
282037Aleksei HamppuHelsingin SuunnistajatFIN3:05:24+1:04:08
292062Pekka LångKuopion SuunnistajatFIN3:09:31+1:08:15
302079Mika SilanderRasti-LukkoFIN3:10:37+1:09:21
312071Tuomas NupponenPihkaniskatFIN3:10:42+1:09:26
322063Pekka MaasaloKokkolan SuunnistajatFIN3:12:19+1:11:03
332086Esa HämäläinenPunkalaitumen KuntoFIN3:14:25+1:13:09
342039Juha HeikkiläKortesjärven Järvi-VeikotFIN3:19:07+1:17:51
352075Mike PerämäkiYlistaron Kilpa-VeljetFIN3:19:24+1:18:08
362064Tommi MaasiltaRastivarsatFIN3:19:33+1:18:17
372061Sami LiponkoskiTampereen PyrintöFIN3:19:53+1:18:37
382045Lasse KemppainenHollolan Urheilijat -46FIN3:23:48+1:22:32
392067Juha NiinimäkiKyrös-RastiFIN3:25:49+1:24:33
402058Arttu LaineKokkolan SuunnistajatFIN3:27:00+1:25:44
412043Marko JylhänlehtoKarkki-RastiFIN3:29:21+1:28:05
422033Kim BiskopKokkolan SuunnistajatFIN3:37:05+1:35:49
432041Jani IsoluomaRasti-KurikkaFIN3:43:29+1:42:13
442052Antti KumaraLaihian LujaFIN3:45:02+1:43:46
452068Tuukka NiinimäkiSK PohjantähtiFIN3:47:44+1:46:28
462038Joakim HansenOK BotniaFIN3:54:56+1:53:40
472059Samuli LampinenRiihimäen SuunnistajatFIN4:00:22+1:59:06
482084Leo KoskenvuoEspoon SuuntaFIN4:14:07+2:12:51
492060Mikael LervikSolf IKFIN4:37:30+2:36:14
2081Sami SääksjärviKoskelankylän RientoFINhylätty
2042Juhana JuppoHelsingin SuunnistajatFINei läht.
2074Aki PerämäkiYlistaron Kilpa-VeljetFINei läht.
2049Sami KorhonenIF Sibbo-VargarnaFINei läht.
2077Petri RusanenSuunta JyväskyläFINei läht.
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English