FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H35AL 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
6,5 km
 
1.   Kalle Laine Kauhajoen Karhu  FIN  13:31:00   51:51  
2.   Mikko Rautio Joutsenon Kullervo  FIN  14:01:00   56:45  
3.   Janne Åberg Hyvinkään Rasti  FIN  13:09:00   59:40  
4.   Tapio Karppi Laihian Luja  FIN  13:57:00   1:00:00  
5.   Timo Sarkkinen Lahden Taimi  FIN  13:29:00   1:00:19  
6.   Mika Venho Maarian Mahti  FIN  12:57:00   1:01:56  
7.   Teppo Hujala Navi  FIN  13:45:00   1:02:01  
8.   Jani Jauhiainen Oriveden Ponnistus  FIN  13:21:00   1:02:07  
9.   Markku Kipinoinen Lynx  FIN  13:35:00   1:02:57  
10.   Juha Häkkinen Vihtavuoren Pamaus  FIN  13:51:00   1:05:02  
11.   Eero-Antti Lonka Turun Suunnistajat  FIN  12:51:00   1:07:08  
12.   Tuomas Hyyppä Kokkolan Suunnistajat  FIN  13:39:00   1:07:52  
13.   Sami Grönholm Etelä-Kymen Suunnistajat  FIN  12:27:00   1:08:24  
14.   Juhani Lehtinen Kauhajoen Karhu  FIN  12:47:00   1:08:37  
15.   Ossi Karvonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:59:00   1:09:16  
16.   Jouni Koljonen Vaalan Karhu  FIN  13:43:00   1:09:53  
17.   Janne Hänninen Tampereen Pyrintö  FIN  12:53:00   1:10:06  
18.   Lasse Lepistö Hauhon Sisu  FIN  13:55:00   1:10:11  
19.   Juha Uitto Rasti-Kurikka  FIN  13:19:00   1:10:21  
20.   Aki Kankkunen SK Vuoksi  FIN  13:13:00   1:10:56  
21.   Juha Juutila Espoon Suunta  FIN  13:37:00   1:13:55  
22.   Tero Halonen Koskelankylän Riento  FIN  12:25:00   1:15:47  
23.   Petri Koivula Laihian Luja  FIN  13:49:00   1:16:56  
24.   Mats Höglund IK Falken  FIN  13:07:00   1:17:03  
25.   Kalle Rosenblad Hiidenkiertäjät  FIN  13:17:00   1:17:17  
26.   Hannu Savolainen SK Pohjantähti  FIN  12:35:00   1:19:44  
27.   Tomi Suominen Espoon Suunta  FIN  13:25:00   1:20:11  
28.   Janne Snellman Espoon Akilles  FIN  13:03:00   1:21:17  
29.   Tuukka Tuomela Kalevan Rasti  FIN  12:41:00   1:21:39  
30.   Marko Bonden Rasti-Nokia  FIN  12:43:00   1:23:07  
31.   Sebastian Björklund IK Falken  FIN  12:39:00   1:23:39  
32.   Tatu Kuusisto MS Parma  FIN  13:15:00   1:24:43  
33.   Timo Tanttinen Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:37:00   1:25:55  
34.   Markku Lehtimäki Reilut Miehet Havumetsien  FIN  12:23:00   1:28:15  
35.   Tony Hellstedt Rastihaukat  FIN  13:41:00   1:28:17  
36.   Aleksis Hahn Solf IK  FIN  12:29:00   1:29:26  
37.   Simo Pöyhönen Raisu Lumous  FIN  12:21:00   1:30:10  
38.   Matti Vaaja Espoon Akilles  FIN  12:59:00   1:31:36  
39.   Toni Karsikas Raision Kuula  FIN  12:45:00   1:33:56  
40.   Sami Keskimäki Nakkilan Wisa  FIN  13:27:00   1:40:32  
41.   Hannu Turpeinen Tampereen Pyrintö  FIN  13:33:00   1:41:30  
42.   Tomi-Pekka Olkkonen Kangasala SK  FIN  13:53:00   1:45:43  
43.   Andrey Shestakov Russia  RUS  13:05:00   2:29:29  
   Olli Rantanen Pargas IF  FIN  12:19:00   ei läht.  
   Teemu Ronkainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:33:00   hylätty  
   Heikki Hautala Nivalan Suunnistajat  FIN  13:47:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English