Lähtöaika | 2,3 km |
5,0 km |
6,0 km |
6,5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Toni Saari | Vaajakosken Terä | FIN | 12:00:00 | 31:21 (2) | 38:11 (1) | ||||
Topi Anjala | Koovee | FIN | 12:00:00 | 14:46 (5) | 31:36 (3) | 38:20 (2) | |||
Simo-Pekka Fincke | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 14:55 (7) | 32:44 (11) | 40:17 (7) | |||
Lasse Kautto | Vaajakosken Terä | FIN | 12:00:00 | 16:28 (18) | 35:20 (31) | 42:58 (13) | |||
Mikko Knuuttila | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 12:00:00 | 16:39 (23) | 35:33 (33) | 44:13 (17) | |||
Mikael Donner | OK77 | FIN | 12:00:00 | 17:05 (25) | 35:50 (35) | 44:47 (19) | |||
Janne Kukkonen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 17:31 (29) | 37:31 (46) | 45:54 (21) | |||
Saku Asikainen | Hiisirasti | FIN | 12:00:00 | 17:46 (30) | 37:19 (45) | 45:58 (23) | |||
Antti Paasikoski | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 51:19 (62) | 1:01:34 (31) | ||||
Arto Fränti | Ylistaron Kilpa-Veljet | FIN | 12:00:00 | 17:20 (27) | 36:04 (37) | ||||
Mikhail Chegarovskiy | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 17:29 (28) | 37:51 (48) | ||||
Jari Hannuksela | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 17:17 (26) | 39:48 (57) | 49:08 (27) | |||
Lauri Valkonen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | 16:59 (24) | 43:13 (59) | 58:27 (30) | |||
Miika Suominen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 16:30 (20) | 35:25 (32) | ||||
Victor Mansner | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 16:38 (22) | 35:39 (34) | ||||
Jere Sipponen | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 16:30 (20) | 36:05 (40) | ||||
Ville Keskisaari | Vaajakosken Terä | FIN | 12:00:00 | 16:29 (19) | 36:06 (41) | ||||
Marko Tölli | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 19:22 (31) | 40:08 (58) | 48:45 (25) | |||
Jani Virta | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 16:26 (17) | 38:46 (51) | 52:09 (29) | |||
Joni Hirvikallio | Koovee | FIN | 12:00:00 | 15:48 (14) | 33:59 (17) | ||||
Mikko Huhtinen | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 15:59 (15) | 34:10 (19) | ||||
Juuso Metsälä | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 15:28 (13) | 36:04 (37) | 43:16 (14) | |||
Timo Joensuu | Vaajakosken Terä | FIN | 12:00:00 | 15:17 (11) | 34:01 (18) | ||||
Andreas Hall | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 15:10 (10) | 34:40 (26) | 42:56 (12) | |||
Sami-Petteri Juopperi | Pellon Ponsi | FIN | 12:00:00 | 14:46 (5) | 31:45 (4) | ||||
Matti Kivelä | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 31:50 (5) | 38:40 (3) | ||||
Petteri Muukkonen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 14:12 (2) | 31:57 (7) | 39:05 (4) | |||
Vesa Taanila | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 12:00:00 | 31:51 (6) | 39:07 (5) | ||||
Jere Pajunen | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 14:33 (3) | 32:10 (8) | 39:15 (6) | |||
Jarno Parkkinen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 14:45 (4) | 32:32 (9) | ||||
Petteri Huikko | Vaajakosken Terä | FIN | 12:00:00 | 32:52 (12) | 40:29 (8) | ||||
Ari-Pekka Lassila | Koovee | FIN | 12:00:00 | 32:39 (10) | 40:32 (9) | ||||
Lauri Nenonen | SK Vuoksi | FIN | 12:00:00 | 14:56 (8) | 33:51 (15) | ||||
Jonne Lakanen | Vaajakosken Terä | FIN | 12:00:00 | 34:10 (19) | 40:57 (10) | ||||
Juha Hyyryläinen | Anttolan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 33:34 (13) | 41:48 (11) | ||||
Samuel Heinonen | Vaajakosken Terä | FIN | 12:00:00 | 15:08 (9) | 34:42 (27) | ||||
Tuomas Kotro | SK Vuoksi | FIN | 12:00:00 | 16:17 (16) | 35:04 (29) | ||||
Jouni Kujala | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 36:04 (37) | 43:53 (15) | ||||
Petri Saari | Vaajakosken Terä | FIN | 12:00:00 | 35:08 (30) | 43:58 (16) | ||||
Lauri Oikarinen | Pellon Ponsi | FIN | 12:00:00 | 36:12 (42) | 44:46 (18) | ||||
Lauri Pohjola | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 36:23 (43) | 44:54 (20) | ||||
Miika Kirmula | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 15:20 (12) | 37:49 (47) | ||||
Joona Viholainen | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 37:57 (49) | 45:55 (22) | ||||
Jaakko Istolahti | Ylistaron Kilpa-Veljet | FIN | 12:00:00 | 38:55 (52) | 47:16 (24) | ||||
Kimmo Mieskoski | Rasti-Lukko | FIN | 12:00:00 | 39:31 (54) | 49:26 (28) | ||||
Ville Repo | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 35:57 (36) | |||||
Tomi Närvä | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 36:28 (44) | |||||
Manu Mutka | Turun Metsänkävijät | FIN | 12:00:00 | 38:11 (50) | |||||
Sami Hämäläinen | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 39:15 (53) | |||||
Patrick Kronberg | IF Femman | FIN | 12:00:00 | 21:07 (33) | 39:36 (55) | 48:48 (26) | |||
Tero Föhr | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 14:05 (1) | 30:16 (1) | ||||
Markku Isokoski | Pellon Ponsi | FIN | 12:00:00 | 33:42 (14) | |||||
Denis Grishman | Rasti-Kurikka | RUS | 12:00:00 | 33:55 (16) | |||||
Olli-Pekka Koistinen | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 34:20 (21) | |||||
Hannu-Pekka Pukema | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 34:21 (22) | |||||
Jere Ahonen | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 34:23 (23) | |||||
Ville-Petteri Saarela | Keminmaan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 34:26 (24) | |||||
Teemu Köngäs | Sotkamon Jymy | FIN | 12:00:00 | 34:31 (25) | |||||
Tapani Mäkinen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 34:53 (28) | |||||
Daniel Blomster | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 39:43 (56) | |||||
Heikki Silvasti | Muuramen Rasti | FIN | 12:00:00 | 20:37 (32) | 43:50 (60) | ||||
Aleksi Tuovinen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 43:59 (61) |