FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H21AL 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,8 km
 
1.   Ville Saikko Lappeen Riento  FIN  12:32:00   14:08  
2.   Tuomo Lahtinen Itä-Hämeen Rasti  FIN  11:50:00   14:23  
3.   Elmeri Vähänen Hyvinkään Rasti  FIN  11:56:00   15:06  
4.   Iivo Kriikkula Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:52:00   15:20  
5.   Kari Kallio Koovee  FIN  11:42:00   15:28  
6.   Timo Karppinen SK Pohjantähti  FIN  12:43:00   15:30  
7.   Toni Hartvik Paimion Rasti  FIN  12:09:00   15:38  
8.   Antti Hakala Lapuan Virkiä  FIN  12:51:00   15:43  
9.   Matti Maajärvi Lappeen Riento  FIN  12:07:00   15:52  
10.   Alexandr Simanov Russia  RUS  12:13:00   15:55  
11.   Esko Ylikangas Rasti-Kurikka  FIN  12:36:00   15:57  
12.   Jaakko Sorri Keuruun Kisailijat  FIN  12:14:00   16:04  
13.   Ville Kosola SK Pohjantähti  FIN  12:45:00   16:05  
14.   Jouni Mäkäräinen SK Pohjantähti  FIN  11:49:00   16:09  
15.   Mika Rautanen Tuupovaaran Sepot  FIN  11:40:00   16:28  
16.   Ville Sivén Lapuan Virkiä  FIN  12:46:00   16:29  
17.   Ville Sabel Hiisirasti  FIN  11:43:00   16:30  
18.   Kimmo Kymäläinen Suomussalmen Rasti  FIN  11:37:00   16:44  
19.   Saku Ylijoki Espoon Suunta  FIN  11:30:00   16:48  
19.   Egor Miterev Russia  RUS  11:57:00   16:48  
21.   Timo Saarinen Koovee  FIN  12:10:00   16:51  
22.   Antti Ekonoja Pellon Ponsi  FIN  12:02:00   17:07  
23.   Santeri Kössi Lapuan Virkiä  FIN  12:23:00   17:10  
24.   Jukka Vertainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:51:00   17:11  
25.   Miika Korppi Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:34:00   17:18  
26.   Atte Honkonen Hyvinkään Rasti  FIN  11:52:00   17:21  
27.   Ilkka Kohvakka Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:03:00   17:22  
28.   Teppo Isokoski Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:28:00   17:31  
29.   Jaakko Tervo Pellon Ponsi  FIN  12:08:00   17:36  
30.   Eetu Liukko Enonkosken Urheilijat  FIN  11:32:00   17:37  
31.   Jere Siivonen Suunta Jyväskylä  FIN  12:37:00   17:50  
32.   Juha Jalonen Riihimäen Suunnistajat  FIN  11:46:00   17:52  
33.   Erkki Isokoski Vesaisen Pojat  FIN  11:36:00   18:04  
34.   Tapani Naakka Pitäjänmäen Tarmo  FIN  11:34:00   18:14  
35.   Vesa Heikkilä MS Parma  FIN  12:18:00   18:15  
36.   Lauri Laasanen Laihian Luja  FIN  12:11:00   18:21  
37.   Heikki Istolahti Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  11:38:00   18:27  
38.   Henri Jääskeläinen Siilin Rasti  FIN  12:42:00   18:30  
39.   Janne Holmijoki Paimion Rasti  FIN  12:27:00   18:42  
40.   Jussi Lassila Pitäjänmäen Tarmo  FIN  12:31:00   18:44  
41.   Tuomas Takaluoma Hyvinkään Rasti  FIN  12:04:00   18:49  
42.   Jussi Koskinen Kalevan Rasti  FIN  12:50:00   18:57  
43.   Jouni Karetjoki Hyvinkään Rasti  FIN  11:58:00   19:03  
44.   Petri Tuominen Saloisten Reipas  FIN  12:48:00   19:05  
45.   Matti Raitoharju Rasti-Lukko  FIN  12:47:00   19:14  
46.   Pekka Huhtanen Rasti-Kurikka  FIN  11:35:00   19:17  
47.   Petteri Kymäläinen Suomussalmen Rasti  FIN  11:45:00   19:29  
48.   Tapio Ristimäki Kalvolan Keihäs  FIN  12:12:00   19:32  
49.   Pertti Pasanen Suomussalmen Rasti  FIN  12:24:00   19:55  
50.   Henri Valkonen Itä-Hämeen Rasti  FIN  11:59:00   19:56  
51.   Ville Mäkikyrö Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:47:00   20:06  
52.   Tuomo Sevon Saloisten Reipas  FIN  12:35:00   20:15  
53.   Tommi Kemppainen Keravan Urheilijat  FIN  12:25:00   20:17  
54.   Harri Vaarala Saloisten Reipas  FIN  11:53:00   20:32  
55.   Markku Oikarinen Suunta Jyväskylä  FIN  12:17:00   20:56  
55.   Santeri Vaara Kankaanpään Suunnistajat  FIN  12:49:00   20:56  
57.   Harri Vehkaoja Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  12:00:00   20:58  
58.   Sami Kervinen Järvenpään Palo  FIN  12:26:00   21:07  
59.   Juho Pietilänaho Hiidenkiertäjät  FIN  11:54:00   21:53  
60.   Arttu Pulli Tampereen Pyrintö  FIN  12:40:00   22:01  
61.   Kai Koistinen Vakka-Rasti  FIN  11:33:00   22:17  
62.   Pekka Kurki Espoon Suunta  FIN  12:06:00   22:53  
63.   Jaakko Hannukainen Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:31:00   22:56  
64.   Esa Hietala Taivalkosken Kuohu  FIN  12:33:00   23:27  
65.   Lasse Kervinen Järvenpään Palo  FIN  12:38:00   24:29  
66.   Antti Norkio Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:39:00   24:38  
   Lauri Heikka SK Pohjantähti  FIN  11:41:00   ei läht.  
   Janne Runtti Vesaisen Pojat  FIN  11:48:00   ei läht.  
   Antti Kaivosaari Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:55:00   hylätty  
   Antti Heikkilä Tampereen Pyrintö  FIN  12:15:00   hylätty  
   Samuel Korhonen Kyrös-Rasti  FIN  12:19:00   ei läht.  
   Jyrki Mikkola Kankaanpään Suunnistajat  FIN  12:20:00   ei läht.  
   Masa Juutilainen SK Vuoksi  FIN  12:21:00   ei läht.  
   Esa Viitanen Turun Suunnistajat  FIN  12:29:00   ei läht.  
   Tero Kopra Oriveden Ponnistus  FIN  12:30:00   ei läht.  
   Riku Koivusalo Rastikarhut  FIN  12:44:00   keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English