FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H16A 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,0 km
 
1.   Pyry Stevander Kuortaneen Kunto  FIN  10:28:00   9:09  
2.   Lars Vicari Navi  FIN  10:03:00   9:11  
3.   Saul Klemola Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:08:00   9:16  
4.   Jaakko Mesiäinen Navi  FIN  10:52:00   9:20  
5.   Igor Egorov Russia  RUS  10:34:00   9:22  
6.   Andrey Prozorov Russia  RUS  10:35:00   9:29  
7.   Lauri Laajaniemi Rajamäen Rykmentti  FIN  10:10:00   9:38  
8.   Aatu Korja Hiidenkiertäjät  FIN  10:49:00   9:48  
9.   Oskari Niemi Lappeen Riento  FIN  10:26:00   9:50  
10.   Ilari Hauhia Rasti-Jussit  FIN  10:33:00   10:07  
11.   Joona Nisula Teuvan Rivakka  FIN  10:38:00   10:19  
12.   Juho Määttä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:13:00   10:24  
12.   Ilya Kislukhin Russia  RUS  10:42:00   10:24  
14.   Konstantin Kurilov Russia  RUS  10:06:00   10:27  
15.   Juho Tiukkanen Vaasan Suunnistajat  FIN  10:04:00   10:29  
16.   Jaan Rönkkö SK Uusi  FIN  10:40:00   10:54  
17.   Eevert Kohonen Rasti-Lukko  FIN  10:07:00   10:55  
18.   Veeti Nissinen Puolangan Ryhti  FIN  10:19:00   10:57  
19.   Kalle Koivusalo Ilomantsin Urheilijat  FIN  10:50:00   11:01  
20.   Juho Lakanen Perhon Kiri  FIN  10:31:00   11:06  
21.   Petka Hummelholm Kalevan Rasti  FIN  10:37:00   11:08  
22.   Joona Holappa Vesaisen Pojat  FIN  10:01:00   11:10  
23.   Aaro Angerpuro Helsingin Suunnistajat  FIN  10:43:00   11:17  
24.   Riku Koirikivi RasTiimi  FIN  10:12:00   11:29  
25.   Kasper Ena IK Falken  FIN  10:32:00   11:30  
26.   Dmitriy Kremlyov Russia  RUS  10:22:00   11:31  
27.   Juuso Pernu SK Pohjantähti  FIN  10:17:00   11:45  
28.   Olli Ala-Honkola Vaasan Suunnistajat  FIN  10:53:00   11:48  
29.   Atte Isolähteenmäki Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:02:00   11:50  
30.   Arttu Korpela Rasti 88  FIN  10:21:00   11:52  
31.   Eetu Salonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:05:00   12:07  
32.   Mykyta Korotkykh Ukraina  UKR  10:57:00   12:24  
33.   Elias Liukka Kalevan Rasti  FIN  10:48:00   12:28  
34.   Reetu Inkilä Keuruun Kisailijat  FIN  10:11:00   12:31  
35.   Pietari Lepola Lapin Veikot  FIN  10:44:00   12:36  
36.   Topias Saranpää Rasti-Jussit  FIN  10:18:00   12:37  
37.   Sami Härkönen Oulun Tarmo  FIN  10:15:00   12:51  
38.   Tuomas Uusitalo Espoon Akilles  FIN  10:20:00   12:53  
39.   Esa Savolainen Pihkaniskat  FIN  10:46:00   12:55  
40.   Henrik Aaltio Valkeakosken Haka  FIN  10:30:00   12:57  
41.   Robert Hyvönen RasTiimi  FIN  10:41:00   13:01  
42.   Nikolay Filippov Russia  RUS  10:55:00   13:16  
43.   Vadim Kubrak Ukraina  UKR  10:56:00   13:25  
44.   Juho Hautaniemi Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:23:00   13:36  
45.   Santtu Kanerva Suunta-Sepot  FIN  10:09:00   13:52  
46.   Anton Poleschuk Russia  RUS  10:14:00   13:57  
47.   Vladimir Dolinin Russia  RUS  10:47:00   14:28  
48.   Kalle Tiitto RasTiimi  FIN  10:36:00   15:08  
49.   Atte Mattila Kyrös-Rasti  FIN  10:51:00   15:52  
50.   Egor Sladkin Russia  RUS  10:16:00   16:49  
51.   Rasmus-Wille Hankaniemi Vesaisen Pojat  FIN  10:39:00   17:37  
52.   Yarolav Bondar Ukraina  UKR  10:58:00   18:55  
   Iiro Kaitola Rastiketut  FIN  10:24:00   ei läht.  
   Matte Kontola Lapuan Virkiä  FIN  10:25:00   ei läht.  
   Lauri Kaitola Rastiketut  FIN  10:27:00   ei läht.  
   Kimmo Niinimäki Laihian Luja  FIN  10:29:00   ei läht.  
   Riku Saksa Teuvan Rivakka  FIN  10:45:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English