FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H12 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,2 km
 
1.   Aaro Ojala Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:12:00   15:36  
2.   Eetu Korhonen SK Vuoksi  FIN  12:06:00   16:17  
3.   Oskari Aumo Kalvolan Keihäs  FIN  11:08:00   18:44  
4.   Emil Laaksonen Espoon Suunta  FIN  11:44:00   19:01  
5.   Matias Maronen Lynx  FIN  11:42:00   19:14  
6.   Aleksi Karttila MS Parma  FIN  10:44:00   19:26  
7.   Konstantin Amelichev Russia  RUS  10:16:00   19:53  
8.   Vertti-Vilhelm Myllärinen Lappeen Riento  FIN  10:12:00   20:02  
9.   Aku Koskenvuo Espoon Suunta  FIN  11:20:00   20:08  
10.   Paulus Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  12:42:00   20:09  
11.   Samuli Rousku MS Parma  FIN  12:10:00   20:26  
12.   Rasmus Toivanen Hiidenkiertäjät  FIN  11:28:00   20:29  
13.   Topi Laakso Suunta Jyväskylä  FIN  11:48:00   20:30  
14.   Severi Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:04:00   20:36  
15.   Josef Höglund IK Falken  FIN  11:24:00   20:37  
16.   Leonid Samykin Russia  RUS  12:00:00   21:16  
17.   Rasmus Mäkinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:26:00   21:42  
18.   Emil Jansson IK Falken  FIN  10:14:00   21:43  
19.   Benjamin Tasa Kaakon Rasti  FIN  12:08:00   22:10  
20.   Riku Gröhn Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:18:00   22:21  
21.   Anton Hamppu Helsingin Suunnistajat  FIN  11:18:00   23:02  
22.   Gustav Wirén Spain  ESP  11:30:00   23:40  
23.   Kasimir Niinimäki Kyrös-Rasti  FIN  10:20:00   23:42  
24.   Aleksi Välimaa Rasti 88  FIN  11:34:00   23:57  
25.   Jerry Hyvönen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:02:00   23:58  
26.   Roope Lemberg Rasti-Jussit  FIN  11:06:00   24:20  
27.   Oskar Haapala Rajamäen Rykmentti  FIN  12:18:00   24:30  
28.   Otso Hursti Espoon Suunta  FIN  11:14:00   24:37  
29.   Jussi Toivonen Lammin Säkiä  FIN  10:40:00   24:46  
30.   Anton Vehkalahti Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:44:00   25:17  
31.   Valtteri Rantala Kalvolan Keihäs  FIN  10:54:00   25:47  
32.   Antti Pietilä Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:32:00   25:55  
33.   Erno-Kalle Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  10:06:00   26:01  
34.   Hannes Kärkkäinen Lammin Säkiä  FIN  11:36:00   26:05  
35.   Ilari Virtanen Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:56:00   26:15  
36.   Alvar Seppälä Lauttakylän Luja  FIN  11:22:00   26:20  
37.   Antti Sorsa Espoon Suunta  FIN  11:50:00   26:47  
38.   Jesper Donner OK77  FIN  11:46:00   28:03  
39.   Heikki Kumara Laihian Luja  FIN  11:02:00   28:06  
40.   Roni Nevala Teuvan Rivakka  FIN  12:26:00   28:16  
41.   Jussi Raasakka Espoon Suunta  FIN  10:42:00   28:18  
42.   Jaakko Maaranen Päijät-Rasti  FIN  10:22:00   28:31  
43.   Aapo Pasanen Rasti-Jussit  FIN  10:34:00   29:07  
44.   Eetu-Oskari Kuusisto Suunta-Sepot  FIN  10:36:00   29:23  
45.   Otto Kuusela Rastivarsat  FIN  10:32:00   29:36  
46.   Karim Mbembela Lynx  FIN  10:58:00   29:51  
47.   Topias Ahola Kangasala SK  FIN  12:14:00   29:58  
48.   Kasperi Salo Punkalaitumen Kunto  FIN  10:26:00   30:16  
49.   Luca Kallela Helsingin Suunnistajat  FIN  11:38:00   30:19  
50.   Ryan Grey Australia  AUS  12:28:00   30:33  
51.   Väinö Ristimäki Kalvolan Keihäs  FIN  10:48:00   31:49  
52.   Kasperi Hämäläinen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:28:00   33:05  
53.   Viljami Marjala SK Pohjantähti  FIN  10:10:00   34:05  
54.   Severi Similä SK Pohjantähti  FIN  11:40:00   35:04  
55.   Vili Olkkonen Kangasala SK  FIN  10:00:00   36:00  
56.   Hannes Lervik Solf IK  FIN  11:58:00   36:06  
57.   Eemi Vaherlehto SK Uusi  FIN  10:46:00   36:36  
58.   Miska Riissanen Espoon Akilles  FIN  12:38:00   37:15  
59.   Eerik Aaltio Valkeakosken Haka  FIN  10:50:00   38:04  
60.   Jonne Pihala Rasti-Lukko  FIN  10:24:00   39:04  
61.   Alexey Bolotov Russia  RUS  12:20:00   39:48  
62.   Olli Mustajoki Tampereen Pyrintö  FIN  12:16:00   40:16  
63.   Miska Tähtinen Päijät-Rasti  FIN  12:24:00   40:22  
64.   Alexey Shilkin Russia  RUS  11:52:00   40:48  
65.   Niilo Niinimäki SK Pohjantähti  FIN  10:56:00   41:10  
66.   Oula Pelkonen Rastivarsat  FIN  11:16:00   41:14  
67.   Joonas Kuusivaara Espoon Akilles  FIN  12:22:00   41:37  
68.   Atte Rahikkala Oulunsalon Vasama  FIN  12:40:00   42:04  
69.   Aapo Maasilta Rastivarsat  FIN  11:10:00   42:23  
70.   Anton Leppämäki Viitasaaren Suunta  FIN  10:38:00   42:55  
71.   Perttu Jokinen Navi  FIN  12:02:00   45:25  
72.   Juho Leiniö SK Uusi  FIN  10:52:00   50:39  
73.   Oskari Lahtinen Keuruun Kisailijat  FIN  12:04:00   58:52  
74.   Leo Jylhä Espoon Suunta  FIN  10:30:00   1:00:23  
75.   Robert Biskop Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:30:00   1:01:26  
76.   Olavi Lahtinen Keuruun Kisailijat  FIN  11:12:00   1:01:49  
77.   Eetu Vuorensyrjä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:36:00   1:11:07  
   Seeti Salonen Valkeakosken Haka  FIN  10:08:00   keskeytti  
   Aron Björklund OK Botnia  FIN  11:00:00   hylätty  
   Evert Strandvall IF Minken  FIN  12:32:00   hylätty  
   Aarni Ronkainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  13:51:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English