FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D65 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,9 km
 
1.   Eila Seppälä Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  10:25:00   49:54  
2.   Kristiina Huttunen Säyneisen Salpa  FIN  12:09:00   50:24  
3.   Ritva Halme Kiimingin Urheilijat  FIN  10:07:00   52:38  
4.   Mirja-Liisa Sulander Epilän Esa  FIN  10:29:00   52:55  
5.   Maija Verha Vakka-Rasti  FIN  10:49:00   54:20  
6.   Maria-Leena Törrö Valkeakosken Haka  FIN  11:37:00   54:40  
7.   Marja-Liisa Salonen Hauhon Sisu  FIN  12:05:00   54:45  
8.   Kaija Lähdekorpi IF Femman  FIN  10:27:00   55:04  
9.   Sirkka Ketola Saarijärven Pullistus  FIN  10:03:00   56:10  
10.   Ritva Erkinheimo Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  11:09:00   56:30  
11.   Tuula Kemppi MS Parma  FIN  10:23:00   58:35  
12.   Seija Hurskainen Valkeakosken Haka  FIN  10:35:00   58:50  
13.   Ann-Mari Sandgren Närpes OK  FIN  11:15:00   59:06  
14.   Pirjo Valkonen Hankasalmen Hanka  FIN  12:01:00   1:01:44  
15.   Paula Kämäräinen Hiidenkiertäjät  FIN  10:21:00   1:02:08  
16.   Marja-Terttu Koskinen Valkeakosken Haka  FIN  10:53:00   1:03:18  
17.   Tuula Kaasalainen Suunta-Sepot  FIN  11:01:00   1:03:41  
18.   Raija Ryytty SK Vuoksi  FIN  11:31:00   1:04:59  
19.   Maarit Jääskeläinen Tampereen Pyrintö  FIN  10:47:00   1:05:17  
20.   Anja Wilen Koovee  FIN  11:19:00   1:06:24  
21.   Paula Honkavaara Rasti-Vihti  FIN  10:43:00   1:07:04  
22.   Tytti Torp Helsingin Suunnistajat  FIN  11:53:00   1:08:04  
23.   Kaisu Hellström Paimion Rasti  FIN  11:23:00   1:08:35  
24.   Kirsti Kuutti Perttelin Peikot  FIN  10:13:00   1:09:06  
25.   Hilkka Peltola Suunta Jurva  FIN  11:25:00   1:10:39  
26.   Tuula Haase Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:55:00   1:12:13  
27.   Brita Forsman IK Falken  FIN  11:43:00   1:12:34  
28.   Annikka Taitto SK Vuoksi  FIN  10:39:00   1:13:32  
29.   Sonja Wikström OK77  FIN  10:19:00   1:15:10  
30.   Anneli Aarniosalo Navi  FIN  11:47:00   1:17:44  
31.   Alli Elomaa Rastiketut  FIN  10:31:00   1:19:05  
32.   Helena Luoma Pihkaniskat  FIN  11:29:00   1:19:20  
33.   Arja Rantalainen Nastolan Terä  FIN  11:45:00   1:19:36  
34.   Alli Maja Rasti-Jussit  FIN  11:03:00   1:20:06  
35.   Pirjo Reinikainen Rasti-Jyry  FIN  11:51:00   1:21:38  
36.   Hilkka Salonen SK Pohjantähti  FIN  11:07:00   1:22:20  
37.   Mirja Aatsinki Vesaisen Pojat  FIN  10:15:00   1:23:37  
38.   Leena Valkonen Hankasalmen Hanka  FIN  11:41:00   1:23:41  
39.   Ulla Lindsten Rasti-Jyry  FIN  10:11:00   1:24:03  
40.   Liisa Särkkä Navi  FIN  11:13:00   1:24:36  
41.   Eila Mäntytörmä Hämeenlinnan Tarmo  FIN  10:41:00   1:24:39  
42.   Pirkko Puro-Salomaa Eura-Kauttuan Urheilijat  FIN  10:17:00   1:24:45  
43.   Maija Pelkonen Oulunsalon Vasama  FIN  11:59:00   1:26:22  
44.   Anna-Maija Hautamäki Rastiketut  FIN  11:39:00   1:28:17  
45.   Orvokki Soikkeli Kankaanpään Suunnistajat  FIN  10:57:00   1:32:05  
46.   Rauni Viiri Hirvensalon Heitto  FIN  11:49:00   1:33:04  
47.   Tuula Havia Maarian Mahti  FIN  10:33:00   1:35:58  
48.   Marja Päivinen Keski-Karjalan Rasti  FIN  10:05:00   1:38:34  
49.   Tarja Rantala Saarijärven Pullistus  FIN  11:35:00   1:39:51  
50.   Marja Matila Länsi-Rajan Rasti  FIN  11:57:00   1:42:23  
51.   Eila Leskinen Vaasan Suunnistajat  FIN  10:45:00   2:05:09  
   Aino Lainkari Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:01:00   keskeytti  
   Ritva Mikkilä Nivalan Suunnistajat  FIN  10:37:00   keskeytti  
   Tuula Hautala Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  10:55:00   ei läht.  
   Elvi Lohilahti Hämeenlinnan Tarmo  FIN  12:03:00   ei läht.  
   Eeva-Liisa Korkeakangas Rasti-Jussit  FIN  12:07:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English