FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D40A 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,9 km
 
1.   Taija Huuskonen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:55:00   35:39  
2.   Sanna Nymalm Pargas IF  FIN  12:31:00   37:26  
3.   Ingela Mattsson Pargas IF  FIN  11:45:00   38:06  
4.   Johanna Asklöf Lynx  FIN  10:13:00   38:29  
5.   Sini Pekkala Espoon Suunta  FIN  10:55:00   38:32  
6.   Mirka Haataja Espoon Suunta  FIN  12:39:00   38:45  
7.   Mia Saarilaakso Lappeen Riento  FIN  11:25:00   39:48  
8.   Katja Seppänen Hiisirasti  FIN  12:29:00   39:52  
9.   Astra Francke Espoon Suunta  FIN  12:03:00   41:54  
10.   Sirpa Torvinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:53:00   42:12  
11.   Heli Ketola Koovee  FIN  11:01:00   42:21  
12.   Meri Louhisola Lynx  FIN  10:27:00   43:02  
13.   Kirsi Vesterinen Hyvinkään Rasti  FIN  11:43:00   43:03  
14.   Kirsi Koivuniemi Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:01:00   44:01  
15.   Satu Turtinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  10:59:00   45:11  
16.   Kirsi Niskanen Vehkalahden Veikot  FIN  10:37:00   45:49  
17.   Therese Lervik Solf IK  FIN  12:01:00   46:03  
18.   Annukka Varkoi Hankasalmen Hanka  FIN  10:17:00   46:09  
19.   Heidi Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:43:00   46:48  
20.   Hannele Tiira Lynx  FIN  11:13:00   47:53  
21.   Karin Rantamäki Helsingin Suunnistajat  FIN  11:31:00   48:56  
22.   Terhi Koivu-Tikkanen Espoon Suunta  FIN  10:45:00   49:47  
23.   Krista Mäkinen MS Parma  FIN  11:35:00   50:01  
23.   Sanna Multala Kuopion Suunnistajat  FIN  11:51:00   50:01  
25.   Anne Kuva Rastivarsat  FIN  12:09:00   50:14  
26.   Erika Tammilehto Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:57:00   50:17  
27.   Anu Gretschel Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:21:00   50:18  
28.   Mari Huurre Turun Suunnistajat  FIN  10:41:00   50:20  
29.   Tanja Viskari Hiidenkiertäjät  FIN  12:13:00   50:38  
30.   Saara Mahlamäki Espoon Suunta  FIN  10:15:00   50:48  
31.   Tiina Rautakorpi Espoon Akilles  FIN  10:23:00   51:16  
32.   Piia Parkkinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:39:00   51:20  
33.   Johanna Riipinen Navi  FIN  11:47:00   51:36  
34.   Annamari Heikkilä Lynx  FIN  11:09:00   51:48  
35.   Ulla Nissinen Suunta Jyväskylä  FIN  11:19:00   52:04  
36.   Larissa Erola Helsingin Suunnistajat  FIN  11:27:00   52:49  
37.   Katri Louhi Turun Suunnistajat  FIN  12:37:00   52:53  
38.   Sanna Nuottajärvi IF Sibbo-Vargarna  FIN  11:05:00   52:58  
39.   Marja-Leena Ojanaho Keminmaan Urheilijat  FIN  10:33:00   53:01  
40.   Tarja Törmikoski Savon Suunta  FIN  10:09:00   53:03  
41.   Leena Ojala Rasti-Kurikka  FIN  12:21:00   53:08  
42.   Hanna Kahanpää Espoon Suunta  FIN  12:25:00   53:48  
43.   Linda Ena IK Falken  FIN  10:57:00   53:50  
44.   Suvi Pelkonen Vehkalahden Veikot  FIN  12:05:00   54:27  
45.   Mia Haavisto Hyvinkään Rasti  FIN  10:39:00   55:30  
46.   Sanna Valkonen Turun Suunnistajat  FIN  11:11:00   55:46  
47.   Niina Viljanen MS Parma  FIN  11:49:00   56:01  
48.   Satu Paalanen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  10:21:00   56:25  
49.   Pirjo Väänänen Lapin Sudet  FIN  10:19:00   56:52  
50.   Tanja Nyholm Karkki-Rasti  FIN  12:33:00   57:51  
51.   Tuulia Härmä Suomusjärven Sisu  FIN  11:07:00   59:20  
52.   Sari Nousiainen Espoon Suunta  FIN  12:35:00   59:24  
53.   Mari Ahola Rastiketut  FIN  12:19:00   59:40  
54.   Sari Laurila Saloisten Reipas  FIN  11:23:00   1:01:36  
55.   Iina Oja Pihkaniskat  FIN  12:17:00   1:01:56  
56.   Elina Sillanpää SK Pohjantähti  FIN  10:31:00   1:02:39  
57.   Aleksandra Kondratieva Russia  RUS  12:27:00   1:02:55  
58.   Minna Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  10:25:00   1:03:04  
59.   Meredith Grey Australia  AUS  10:03:00   1:03:30  
60.   Tatiana Simanova Russia  RUS  10:47:00   1:03:55  
61.   Kaisu Holma Oulun Reipas  FIN  11:59:00   1:04:24  
62.   Pia Westerberg Vihtavuoren Pamaus  FIN  11:17:00   1:05:10  
63.   Sirpa Jylhä Espoon Suunta  FIN  12:07:00   1:05:39  
64.   Nelli Rimminen Espoon Suunta  FIN  10:49:00   1:08:51  
65.   Niina Liitiäinen OK Orient  FIN  11:29:00   1:09:04  
66.   Mari Rantanen Keravan Urheilijat  FIN  10:05:00   1:12:42  
67.   Tarja Turkulainen Espoon Akilles  FIN  11:03:00   1:13:13  
68.   Mia Hakuli Keravan Urheilijat  FIN  12:23:00   1:13:24  
69.   Marianne Merimäki Kalvolan Keihäs  FIN  10:35:00   1:14:54  
70.   Minna Haapalainen Rastiketut  FIN  10:29:00   1:21:48  
71.   Kristiina Manninen Espoon Suunta  FIN  10:11:00   1:22:08  
   Sanna Tervakangas Espoon Suunta  FIN  12:11:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English