FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D40A 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,1 km
Maali
3,5 km
 
1.   Johanna Asklöf Lynx  FIN  14:28:00   27:09 (1)  29:40  
2.   Sanna Nymalm Pargas IF  FIN  12:30:00   28:39 (2)  31:09  
3.   Ingela Mattsson Pargas IF  FIN  12:50:00      31:46  
4.   Mia Saarilaakso Lappeen Riento  FIN  13:50:00      32:31  
5.   Heidi Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:38:00   30:36 (3)  32:37  
6.   Sini Pekkala Espoon Suunta  FIN  13:52:00      33:39  
7.   Heli Ketola Koovee  FIN  12:34:00   32:10 (4)  35:00  
8.   Meri Louhisola Lynx  FIN  14:14:00      35:53  
9.   Annukka Varkoi Hankasalmen Hanka  FIN  14:00:00   33:07 (5)  36:11  
10.   Tanja Viskari Hiidenkiertäjät  FIN  13:20:00      36:49  
11.   Taija Huuskonen Jämsän Retki-Veikot  FIN  13:34:00      36:50  
12.   Kirsi Vesterinen Hyvinkään Rasti  FIN  13:08:00      37:17  
13.   Mari Huurre Turun Suunnistajat  FIN  12:46:00      37:19  
14.   Mirka Haataja Espoon Suunta  FIN  12:24:00      37:21  
15.   Krista Mäkinen MS Parma  FIN  12:32:00      37:25  
16.   Sanna Nuottajärvi IF Sibbo-Vargarna  FIN  14:26:00   35:15 (6)  37:51  
17.   Terhi Koivu-Tikkanen Espoon Suunta  FIN  12:44:00      38:41  
18.   Piia Parkkinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  14:36:00   35:36 (7)  38:47  
19.   Satu Turtinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  13:46:00   35:53 (8)  38:51  
20.   Astra Francke Espoon Suunta  FIN  13:06:00   36:13 (9)  39:02  
21.   Annamari Heikkilä Lynx  FIN  14:06:00   37:18 (10)  39:50  
22.   Katja Seppänen Hiisirasti  FIN  12:56:00      40:11  
23.   Hannele Tiira Lynx  FIN  12:48:00   37:34 (11)  40:23  
24.   Kirsi Niskanen Vehkalahden Veikot  FIN  14:02:00   39:11 (12)  41:51  
25.   Saara Mahlamäki Espoon Suunta  FIN  13:02:00      42:00  
26.   Sanna Multala Kuopion Suunnistajat  FIN  14:34:00   39:32 (13)  42:38  
27.   Tiina Rautakorpi Espoon Akilles  FIN  14:24:00   40:19 (15)  43:09  
28.   Karin Rantamäki Helsingin Suunnistajat  FIN  14:56:00   40:02 (14)  43:14  
29.   Marja-Leena Ojanaho Keminmaan Urheilijat  FIN  13:54:00      43:32  
30.   Niina Liitiäinen OK Orient  FIN  13:56:00   40:50 (16)  44:17  
31.   Sanna Valkonen Turun Suunnistajat  FIN  14:38:00      44:50  
32.   Linda Ena IK Falken  FIN  12:36:00   41:34 (17)  44:56  
33.   Hanna Kahanpää Espoon Suunta  FIN  13:40:00      45:22  
34.   Mia Haavisto Hyvinkään Rasti  FIN  12:42:00      46:30  
35.   Ulla Nissinen Suunta Jyväskylä  FIN  13:18:00   43:40 (18)  46:51  
36.   Sari Nousiainen Espoon Suunta  FIN  14:30:00      46:56  
37.   Tuulia Härmä Suomusjärven Sisu  FIN  14:18:00      46:57  
38.   Mari Rantanen Keravan Urheilijat  FIN  13:00:00      47:04  
39.   Larissa Erola Helsingin Suunnistajat  FIN  13:14:00      47:12  
40.   Sirpa Torvinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  14:12:00   44:58 (20)  47:44  
41.   Suvi Pelkonen Vehkalahden Veikot  FIN  13:24:00   44:10 (19)  47:47  
42.   Anu Gretschel Kajaanin Suunnistajat  FIN  14:40:00      48:44  
43.   Katri Louhi Turun Suunnistajat  FIN  13:42:00      48:59  
44.   Erika Tammilehto Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:36:00      49:05  
45.   Pirjo Väänänen Lapin Sudet  FIN  12:58:00   46:25 (21)  49:08  
45.   Iina Oja Pihkaniskat  FIN  14:50:00      49:08  
47.   Tanja Nyholm Karkki-Rasti  FIN  14:32:00   46:30 (22)  49:37  
48.   Meredith Grey Australia  AUS  14:54:00   47:34 (23)  50:05  
49.   Satu Paalanen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  14:58:00      51:05  
50.   Tatiana Simanova Russia  RUS  13:32:00   48:17 (24)  51:51  
51.   Minna Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  13:30:00      52:43  
52.   Leena Ojala Rasti-Kurikka  FIN  13:22:00   49:53 (26)  52:48  
53.   Anne Kuva Rastivarsat  FIN  12:54:00   49:45 (25)  52:54  
54.   Niina Viljanen MS Parma  FIN  13:04:00   50:08 (27)  53:39  
55.   Tarja Törmikoski Savon Suunta  FIN  13:48:00      54:44  
56.   Sari Laurila Saloisten Reipas  FIN  14:16:00   53:23 (30)  56:00  
57.   Pia Westerberg Vihtavuoren Pamaus  FIN  13:12:00   52:40 (29)  56:03  
58.   Marianne Merimäki Kalvolan Keihäs  FIN  14:20:00      56:09  
59.   Sirpa Jylhä Espoon Suunta  FIN  13:28:00   52:31 (28)  56:18  
60.   Tarja Turkulainen Espoon Akilles  FIN  13:38:00      56:22  
61.   Kaisu Holma Oulun Reipas  FIN  13:10:00   53:54 (31)  56:57  
62.   Mari Ahola Rastiketut  FIN  14:22:00   55:09 (32)  58:14  
63.   Nelli Rimminen Espoon Suunta  FIN  12:28:00   55:19 (33)  59:26  
64.   Therese Lervik Solf IK  FIN  12:40:00   59:55 (34)  1:02:48  
65.   Elina Sillanpää SK Pohjantähti  FIN  14:44:00      1:06:11  
66.   Mia Hakuli Keravan Urheilijat  FIN  14:04:00      1:08:12  
67.   Kristiina Manninen Espoon Suunta  FIN  13:44:00   1:04:58 (35)  1:08:20  
68.   Johanna Riipinen Navi  FIN  13:16:00   1:06:13 (36)  1:09:01  
69.   Aleksandra Kondratieva Russia  RUS  14:08:00   1:11:24 (37)  1:14:43  
70.   Minna Haapalainen Rastiketut  FIN  14:48:00   1:21:12 (38)  1:26:09  
   Sanna Tervakangas Espoon Suunta  FIN  12:20:00      keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English