FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D21AL 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,6 km
 
1.   Marika Hara Koovee  FIN  12:54:00   33:27  
2.   Eveliina Muukkonen Kangasala SK  FIN  12:48:00   35:27  
3.   Johanna Kriikkula Rasti-Kurikka  FIN  12:46:00   37:14  
4.   Hanna-Maija Koski Koovee  FIN  11:58:00   37:39  
5.   Hannele Tonna Hankasalmen Hanka  FIN  12:34:00   38:13  
6.   Hanna-Riikka Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  13:22:00   39:19  
7.   Milla Lotvonen Laitasaaren Veto  FIN  12:38:00   39:34  
8.   Jenni Joensuu-Partanen Kangasala SK  FIN  13:32:00   40:37  
9.   Sarianna Hänti Lynx  FIN  13:48:00   40:43  
10.   Sanna Palomäki Lapuan Virkiä  FIN  12:50:00   41:04  
11.   Maria Salmi Lappeen Riento  FIN  12:08:00   41:23  
11.   Laura Tiits Tampereen Pyrintö  FIN  12:10:00   41:23  
13.   Jenni Sabel Hiisirasti  FIN  12:28:00   41:55  
14.   Hanna Hemminki Pohjankyrön Rasti  FIN  12:26:00   42:10  
15.   Liisa Pulli Tampereen Pyrintö  FIN  12:40:00   42:24  
16.   Tiina Karvonen Someron Esa  FIN  13:12:00   42:48  
17.   Matleena Lindeqvist Paimion Rasti  FIN  12:52:00   44:25  
18.   Hanna Kangasaho Lynx  FIN  13:36:00   44:56  
19.   Outi Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  12:42:00   45:15  
20.   Heidi Suuronen MS Parma  FIN  13:42:00   46:20  
21.   Sanna Vähänen Pohjankyrön Rasti  FIN  13:34:00   46:26  
22.   Eeva-Maria Fränti Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  12:22:00   46:35  
23.   Sonja Nyberg Helsingin Suunnistajat  FIN  13:28:00   46:45  
24.   Laura Ryynänen Pihkaniskat  FIN  12:44:00   47:36  
25.   Reija Haikama Hämeenlinnan Tarmo  FIN  11:48:00   48:09  
26.   Kaisa Mäkitalo Kauhajoen Karhu  FIN  11:46:00   49:01  
27.   Emmi Kaalimaa Keski-Karjalan Rasti  FIN  13:24:00   49:48  
28.   Anni Mattila Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  12:12:00   50:26  
29.   Hanna Peltomäki Siikaisten Sisu  FIN  13:40:00   52:47  
30.   Noora Karjalainen SK Pohjantähti  FIN  13:00:00   52:54  
31.   Riitta Mähönen Tampereen Pyrintö  FIN  13:06:00   53:03  
32.   Natalia Paladieva Lahden Taimi  RUS  12:02:00   53:27  
33.   Jenni Raitoharju Rasti-Lukko  FIN  13:02:00   57:09  
34.   Julianna Molnar Helsingin Suunnistajat  FIN  13:20:00   57:19  
35.   Heini Saarimäki Espoon Akilles  FIN  12:04:00   57:22  
36.   Katariina Kemppainen Keravan Urheilijat  FIN  11:56:00   57:49  
37.   Sirja Paju Karkki-Rasti  FIN  12:06:00   58:38  
38.   Anna Kopra Someron Esa  FIN  12:18:00   58:46  
39.   Anniina Kössi Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  13:46:00   59:09  
40.   Kirsi Karvonen Someron Esa  FIN  13:30:00   59:20  
41.   Essi Ylipelkola Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  13:18:00   59:22  
42.   Suvi Niemi Espoon Suunta  FIN  12:36:00   1:00:07  
43.   Elisa Takaluoma Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:14:00   1:00:11  
44.   Elina Rinkineva Rasti-Jussit  FIN  12:56:00   1:00:14  
45.   Päivi Viitajoki Lahden Taimi  FIN  13:16:00   1:00:41  
46.   Ilona Talonpoika Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  11:54:00   1:02:50  
47.   Hanna Kosonen Olavin Rasti  FIN  13:38:00   1:04:00  
48.   Maria Taanila Kankaanpään Suunnistajat  FIN  12:32:00   1:04:42  
49.   Jenny Vainio Tampereen Pyrintö  FIN  13:26:00   1:06:28  
50.   Minna Ristimäki Kalvolan Keihäs  FIN  12:30:00   1:07:13  
51.   Susanna Peltoniemi Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  13:04:00   1:09:41  
52.   Hanna Poikolainen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:14:00   1:12:59  
53.   Laura Jakobsson Espoon Suunta  FIN  11:52:00   1:18:30  
54.   Teea Keränen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:58:00   1:19:18  
55.   Ekaterina Diakonova Russia  RUS  13:08:00   1:33:29  
   Eveliina Kosola SK Pohjantähti  FIN  12:16:00   hylätty  
   Hanna Väätäinen Iisalmen Visa  FIN  12:20:00   ei läht.  
   Milla Saarimäki Paimion Rasti  FIN  12:24:00   ei läht.  
   Elli-Inkeri Sorsa Kyrös-Rasti  FIN  13:44:00   ei läht.  
   Anu Pohjamo SK Vuoksi  FIN  13:50:00   keskeytti  
   Anniina Breilin Asikkalan Raikas  FIN  13:52:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English