FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D21AL 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,5 km
 
1.   Hanna-Maija Koski Koovee  FIN  11:28:00   37:10  
2.   Marika Hara Koovee  FIN  11:36:00   37:28  
3.   Eveliina Muukkonen Kangasala SK  FIN  11:54:00   37:57  
4.   Sanna Palomäki Lapuan Virkiä  FIN  11:58:00   39:17  
5.   Laura Tiits Tampereen Pyrintö  FIN  12:02:00   40:19  
6.   Hanna-Riikka Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  11:50:00   40:31  
7.   Hanna Kosonen Olavin Rasti  FIN  11:32:00   41:07  
8.   Johanna Kriikkula Rasti-Kurikka  FIN  11:52:00   41:30  
9.   Hannele Tonna Hankasalmen Hanka  FIN  10:26:00   42:19  
10.   Sarianna Hänti Lynx  FIN  11:48:00   43:18  
11.   Laura Ryynänen Pihkaniskat  FIN  11:40:00   43:53  
12.   Jenni Joensuu-Partanen Kangasala SK  FIN  11:02:00   43:55  
13.   Reija Haikama Hämeenlinnan Tarmo  FIN  11:30:00   44:21  
14.   Matleena Lindeqvist Paimion Rasti  FIN  10:44:00   44:33  
15.   Jenni Sabel Hiisirasti  FIN  10:38:00   44:34  
16.   Outi Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  10:48:00   45:03  
17.   Hanna Hemminki Pohjankyrön Rasti  FIN  12:04:00   45:06  
18.   Hanna Kangasaho Lynx  FIN  11:16:00   45:20  
19.   Sanna Vähänen Pohjankyrön Rasti  FIN  11:38:00   45:48  
20.   Maria Salmi Lappeen Riento  FIN  11:06:00   46:14  
21.   Anniina Breilin Asikkalan Raikas  FIN  10:34:00   46:33  
22.   Eeva-Maria Fränti Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  11:56:00   46:55  
23.   Tiina Karvonen Someron Esa  FIN  12:08:00   47:58  
24.   Milla Lotvonen Laitasaaren Veto  FIN  11:46:00   49:16  
25.   Kaisa Mäkitalo Kauhajoen Karhu  FIN  11:00:00   49:18  
26.   Elina Rinkineva Rasti-Jussit  FIN  10:28:00   49:21  
27.   Julianna Molnar Helsingin Suunnistajat  FIN  12:00:00   49:33  
28.   Natalia Paladieva Lahden Taimi  RUS  11:18:00   50:15  
29.   Emmi Kaalimaa Keski-Karjalan Rasti  FIN  10:42:00   51:37  
30.   Sonja Nyberg Helsingin Suunnistajat  FIN  11:26:00   52:20  
31.   Jenni Raitoharju Rasti-Lukko  FIN  10:30:00   52:36  
32.   Laura Jakobsson Espoon Suunta  FIN  12:24:00   53:24  
33.   Anni Mattila Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  12:14:00   53:53  
34.   Heidi Suuronen MS Parma  FIN  11:14:00   54:03  
35.   Anniina Kössi Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  10:22:00   54:47  
36.   Noora Karjalainen SK Pohjantähti  FIN  12:26:00   55:00  
37.   Riitta Mähönen Tampereen Pyrintö  FIN  11:04:00   55:12  
38.   Ilona Talonpoika Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  11:42:00   55:38  
39.   Anu Pohjamo SK Vuoksi  FIN  10:24:00   56:06  
40.   Kirsi Karvonen Someron Esa  FIN  10:32:00   57:19  
41.   Eveliina Kosola SK Pohjantähti  FIN  12:18:00   58:03  
42.   Sirja Paju Karkki-Rasti  FIN  11:34:00   59:05  
43.   Elisa Takaluoma Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:46:00   59:39  
44.   Anna Kopra Someron Esa  FIN  12:12:00   1:00:20  
45.   Essi Ylipelkola Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  10:40:00   1:01:03  
46.   Hanna Peltomäki Siikaisten Sisu  FIN  10:36:00   1:01:16  
47.   Maria Taanila Kankaanpään Suunnistajat  FIN  12:20:00   1:02:39  
48.   Jenny Vainio Tampereen Pyrintö  FIN  10:20:00   1:03:57  
49.   Susanna Peltoniemi Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  10:58:00   1:04:59  
50.   Minna Ristimäki Kalvolan Keihäs  FIN  12:16:00   1:08:34  
51.   Heini Saarimäki Espoon Akilles  FIN  12:10:00   1:10:09  
52.   Katariina Kemppainen Keravan Urheilijat  FIN  10:50:00   1:11:37  
53.   Päivi Viitajoki Lahden Taimi  FIN  11:10:00   1:13:59  
54.   Hanna Poikolainen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:22:00   1:16:49  
55.   Suvi Niemi Espoon Suunta  FIN  10:52:00   1:28:09  
56.   Ekaterina Diakonova Russia  RUS  11:24:00   1:29:26  
57.   Teea Keränen Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:54:00   1:37:41  
   Silja Keränen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:08:00   ei läht.  
   Hanna Väätäinen Iisalmen Visa  FIN  11:12:00   ei läht.  
   Elli-Inkeri Sorsa Kyrös-Rasti  FIN  11:20:00   ei läht.  
   Milla Saarimäki Paimion Rasti  FIN  11:44:00   ei läht.  
   Liisa Pulli Tampereen Pyrintö  FIN  12:22:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English