FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D16A 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,9 km
 
1.   Moona-Susanna Havula Kalevan Rasti  FIN  12:15:00   31:07  
2.   Anna Chelnova Russia  RUS  12:57:00   33:35  
3.   Veera Roine Hiidenkiertäjät  FIN  11:55:00   34:39  
4.   Anastasia Starova Russia  RUS  12:33:00   35:51  
5.   Laura Kylmälä Mäntsälän Urheilijat  FIN  12:29:00   35:52  
6.   Eeva Kurikkala Kalajoen Junkkarit  FIN  11:29:00   36:14  
7.   Iina Ridanpää Espoon Suunta  FIN  12:23:00   36:55  
8.   Elsa Peltonen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  12:19:00   37:24  
9.   Maaria Haikola Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:35:00   37:51  
10.   Emilia Välimaa Rasti 88  FIN  12:45:00   38:23  
11.   Camilla Kalenius Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:09:00   38:28  
12.   Hanna Leppävuori Kuopion Suunnistajat  FIN  12:31:00   38:29  
13.   Ella Vehmas Kuopion Suunnistajat  FIN  12:27:00   40:13  
14.   Emma Kivilaakso Lynx  FIN  11:53:00   41:51  
15.   Saini Kyllönen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:51:00   41:52  
16.   Anna Belodedova Russia  RUS  12:01:00   41:56  
17.   Tessa Tähtinen Päijät-Rasti  FIN  11:59:00   43:03  
18.   Inka Koskinen Hiidenkiertäjät  FIN  12:03:00   43:12  
19.   Riikka Hautamäki Nivalan Suunnistajat  FIN  11:51:00   43:45  
20.   Jonna Hakala IF Femman  FIN  11:47:00   43:53  
21.   Hanna Hakala Haukiputaan Heitto  FIN  12:09:00   44:12  
22.   Natalia Bolotova Russia  RUS  12:25:00   44:30  
23.   Karoliina Ahvonen Joutsenon Kullervo  FIN  11:49:00   44:31  
24.   Henriikka Tilli Lynx  FIN  11:39:00   44:46  
25.   Roosa Kuusivaara Espoon Akilles  FIN  12:39:00   44:48  
26.   Jemina Pihala Rasti-Lukko  FIN  12:53:00   44:57  
27.   Iina Rautasalo Kalevan Rasti  FIN  11:41:00   45:51  
28.   Sonia Juutilainen SK Vuoksi  FIN  12:11:00   47:32  
29.   Veera Paasikivi Kangasala SK  FIN  12:21:00   48:24  
30.   Anna Simola Lounais-Hämeen Rasti  FIN  11:45:00   49:06  
31.   Tiia Impiö Vesaisen Pojat  FIN  13:05:00   50:51  
32.   Ellinor Höstman Solf IK  FIN  11:37:00   51:24  
33.   Svitlana Dudnik Ukraina  UKR  13:03:00   52:47  
34.   Jemina Rissanen Kemijärven Urheilijat  FIN  12:43:00   53:30  
35.   Olena Panshyna Ukraina  UKR  12:59:00   56:37  
36.   Alina Kumara Laihian Luja  FIN  11:57:00   57:05  
37.   Emma Metsälä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:35:00   57:55  
38.   Sini Holappa Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  12:55:00   1:00:51  
39.   Janna Kemppainen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  12:05:00   1:00:56  
40.   Alina Suomalainen Kuortaneen Kunto  FIN  12:13:00   1:01:48  
41.   Anna-Kaisa Hakala Lapuan Virkiä  FIN  12:41:00   1:05:58  
   Venla Tikkanen Espoon Suunta  FIN  11:33:00   ei läht.  
   Anastasia Eltsova Russia  RUS  11:43:00   hylätty  
   Sofia Niinimäki Kyrös-Rasti  FIN  12:47:00   ei läht.  
   Veera Parkkinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  13:01:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English