FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D16A 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,0 km
 
1.   Moona-Susanna Havula Kalevan Rasti  FIN  13:11:00   30:48  
2.   Emilia Välimaa Rasti 88  FIN  12:39:00   39:03  
3.   Maaria Haikola Kajaanin Suunnistajat  FIN  13:29:00   39:30  
4.   Jonna Hakala IF Femman  FIN  13:25:00   39:41  
5.   Anastasia Eltsova Russia  RUS  13:03:00   40:15  
6.   Veera Roine Hiidenkiertäjät  FIN  12:59:00   40:47  
7.   Jemina Pihala Rasti-Lukko  FIN  13:13:00   41:07  
8.   Riikka Hautamäki Nivalan Suunnistajat  FIN  13:37:00   42:15  
9.   Saini Kyllönen Kajaanin Suunnistajat  FIN  14:05:00   42:40  
10.   Iina Ridanpää Espoon Suunta  FIN  13:31:00   44:18  
11.   Inka Koskinen Hiidenkiertäjät  FIN  12:55:00   44:28  
12.   Anna Chelnova Russia  RUS  13:27:00   44:52  
13.   Hanna Hakala Haukiputaan Heitto  FIN  12:57:00   45:38  
14.   Sonia Juutilainen SK Vuoksi  FIN  12:45:00   46:18  
15.   Emma Kivilaakso Lynx  FIN  12:53:00   46:52  
16.   Hanna Leppävuori Kuopion Suunnistajat  FIN  13:43:00   46:53  
17.   Ella Vehmas Kuopion Suunnistajat  FIN  12:51:00   47:07  
18.   Tessa Tähtinen Päijät-Rasti  FIN  13:55:00   47:50  
19.   Anna Simola Lounais-Hämeen Rasti  FIN  13:05:00   48:48  
20.   Karoliina Ahvonen Joutsenon Kullervo  FIN  13:51:00   48:59  
21.   Henriikka Tilli Lynx  FIN  13:57:00   49:22  
22.   Camilla Kalenius Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:53:00   49:27  
23.   Sini Holappa Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  13:41:00   49:38  
24.   Veera Paasikivi Kangasala SK  FIN  14:13:00   50:40  
25.   Iina Rautasalo Kalevan Rasti  FIN  14:19:00   50:45  
26.   Elsa Peltonen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  13:15:00   50:54  
27.   Eeva Kurikkala Kalajoen Junkkarit  FIN  14:03:00   51:15  
28.   Laura Kylmälä Mäntsälän Urheilijat  FIN  14:15:00   51:44  
29.   Ellinor Höstman Solf IK  FIN  13:23:00   51:56  
30.   Anastasia Starova Russia  RUS  14:11:00   55:31  
31.   Anna Belodedova Russia  RUS  14:17:00   56:18  
32.   Jemina Rissanen Kemijärven Urheilijat  FIN  13:49:00   1:02:35  
33.   Roosa Kuusivaara Espoon Akilles  FIN  13:33:00   1:02:41  
34.   Janna Kemppainen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  13:17:00   1:03:26  
35.   Olena Panshyna Ukraina  UKR  12:41:00   1:06:12  
36.   Tiia Impiö Vesaisen Pojat  FIN  13:39:00   1:11:15  
37.   Alina Kumara Laihian Luja  FIN  13:35:00   1:13:19  
38.   Emma Metsälä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:49:00   1:18:24  
39.   Anna-Kaisa Hakala Lapuan Virkiä  FIN  13:45:00   1:24:50  
40.   Svitlana Dudnik Ukraina  UKR  13:07:00   1:25:50  
41.   Natalia Bolotova Russia  RUS  14:07:00   1:50:31  
   Veera Parkkinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  12:47:00   ei läht.  
   Venla Tikkanen Espoon Suunta  FIN  13:47:00   ei läht.  
   Sofia Niinimäki Kyrös-Rasti  FIN  13:59:00   ei läht.  
   Alina Suomalainen Kuortaneen Kunto  FIN  14:09:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English