15.eGames 2014 ja Huippuliigan finaali 30.-31.8.2014

H70 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,9 km
Maali
4,5 km
 
1.   Pertti Valtee Helsingin Suunnistajat  FIN  11:37:00   17:39 (2)  43:27  
2.   Reijo Haaja Valkeakosken Haka  FIN  10:25:00   17:20 (1)  45:01  
3.   Kalle Tolonen Mesikämmenet  FIN  10:23:00   19:58 (6)  48:28  
4.   Timo Rapakko Suomusjärven Sisu  FIN  10:35:00   19:07 (5)  48:52  
5.   Risto Sirola Keravan Urheilijat  FIN  10:21:00   21:44 (12)  49:19  
6.   Jouko Torvikoski Järvenpään Palo  FIN  10:43:00   17:55 (4)  50:33  
7.   Seppo Isoherranen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:49:00   20:38 (8)  51:54  
8.   Heikki Rusko Vaajakosken Terä  FIN  11:33:00   17:53 (3)  52:03  
9.   Osmo Kiiski Someron Esa  FIN  11:35:00   21:46 (13)  52:19  
10.   Juhani Jokinen Maarian Mahti  FIN  10:01:00   20:47 (9)  52:24  
11.   Mikko Palomäki Hyvinkään Rasti  FIN  10:55:00   24:54 (24)  53:54  
12.   Eero Laine Rasti-Vihti  FIN  10:59:00      54:59  
13.   Jukka Niinimäki Hyvinkään Rasti  FIN  10:29:00   24:10 (19)  55:20  
14.   Rauno Visa Suomusjärven Sisu  FIN  10:53:00   22:39 (15)  56:17  
15.   Eino Pohjola Mesikämmenet  FIN  11:23:00   24:43 (22)  56:37  
16.   Jorma Kemppi Navi  FIN  10:05:00   20:55 (10)  56:39  
17.   Ralf Rönn Akilles OK  FIN  10:07:00   21:25 (11)  56:54  
17.   Timo Grönroos MS Parma  FIN  11:01:00   21:46 (13)  56:54  
19.   Seppo Paasonen Pihkaniskat  FIN  10:13:00   26:15 (26)  57:17  
20.   Unto Kanerva Rasti-Jyry  FIN  11:19:00   20:35 (7)  57:46  
21.   Keijo Koivula Hyvinkään Rasti  FIN  11:25:00   22:47 (16)  58:38  
22.   Pentti Kämäräinen Hiidenkiertäjät  FIN  11:05:00   22:54 (18)  58:50  
23.   Jouko Karjalainen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:11:00   22:51 (17)  59:31  
24.   Erkki Latvasto Helsingin Suunnistajat  FIN  11:03:00   24:48 (23)  1:00:45  
25.   Toivo Punkero Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:29:00   28:13 (29)  1:00:50  
26.   Börje Etholen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:21:00   27:01 (28)  1:02:33  
27.   Matti Mäkinen Mesikämmenet  FIN  10:15:00   24:19 (21)  1:04:05  
28.   Reino Österberg Leppävaaran Sisu  FIN  10:47:00   25:27 (25)  1:05:14  
29.   Matti Railo Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:09:00   26:34 (27)  1:06:45  
30.   Osmo Peitsala Helsingin Suunnistajat  FIN  10:27:00   31:50 (33)  1:11:28  
31.   Matti Heikinheimo Helsingin Suunnistajat  FIN  10:33:00   24:11 (20)  1:11:34  
32.   Raimo Laakso Halikon Hakoniskat  FIN  10:45:00   37:17 (39)  1:13:12  
33.   Reijo Seitajoki Rasti-Jyry  FIN  10:37:00   30:48 (32)  1:13:33  
34.   Pertti Mattila Helsingin Suunnistajat  FIN  11:31:00   28:47 (30)  1:15:02  
35.   Kalevi Kuusisto Hämeenlinnan Tarmo  FIN  11:27:00   34:38 (35)  1:18:04  
36.   Kari Salminen Mikkelin Vauhti  FIN  10:19:00   37:04 (37)  1:18:33  
37.   Pekka Syväterä Riihimäen Suunnistajat  FIN  10:17:00   33:57 (34)  1:21:34  
38.   Olli Nuotio Someron Esa  FIN  10:41:00   36:09 (36)  1:23:13  
39.   Veijo Karila Pihkaniskat  FIN  11:07:00   37:07 (38)  1:29:06  
40.   Markku Salmela Riihimäen Suunnistajat  FIN  10:51:00   41:22 (41)  1:30:46  
41.   Osmo Lindeman Helsingin Suunnistajat  FIN  11:13:00   30:41 (31)  1:47:43  
42.   Simo Hovinen Keravan Urheilijat  FIN  11:17:00   38:28 (40)  1:48:14  
   Matti Hartman Hiidenkiertäjät  FIN  10:03:00      ei läht.  
   Juhani Sonkki Paimion Rasti  FIN  10:09:00      ei läht.  
   Jorma Pöyhiä Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:31:00      keskeytti  
   Olavi Junttila Helsingin Suunnistajat  FIN  10:39:00      keskeytti  
   Raimo Karvonen Suomusjärven Sisu  FIN  10:57:00      ei läht.  
   Erkki Laine Angelniemen Ankkuri  FIN  11:11:00      ei läht.  
   Pentti Tiira Lynx  FIN  11:15:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English