15.eGames 2014 ja Huippuliigan finaali 30.-31.8.2014

H65 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,9 km
 
1.   Pekka Kanste OK Raseborg  FIN  11:50:00   23:31  
2.   Jouni Savelainen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:58:00   24:49  
3.   Mauri Tolvanen Leppävaaran Sisu  FIN  12:22:00   25:17  
4.   Risto Wessman Hiidenkiertäjät  FIN  12:00:00   25:54  
5.   Tapio Peippo SK Vuoksi  FIN  12:12:00   26:14  
6.   Vesa Turku Helsingin Suunnistajat  FIN  11:16:00   26:21  
7.   Paavo Inkinen Rasti-Jyry  FIN  12:26:00   26:35  
8.   Veikko Pellinen Joutsenon Kullervo  FIN  12:30:00   26:44  
9.   Anders Gärderud Sweden  FIN  12:54:00   27:20  
10.   Timo Peltola MS Parma  FIN  11:46:00   27:31  
11.   Leo Jokinen Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:44:00   27:48  
11.   Hannu Vannas MS Parma  FIN  13:00:00   27:48  
13.   Reijo Mouhu Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:48:00   27:49  
14.   Lasse Kataja Suomusjärven Sisu  FIN  12:28:00   27:50  
15.   Veijo Kurvinen Hiidenkiertäjät  FIN  12:40:00   27:57  
16.   Jorma Järvinen Keravan Urheilijat  FIN  11:28:00   28:15  
17.   Reijo Liitiäinen Akilles OK  FIN  11:20:00   28:28  
18.   Åge Liljeström Helsingin Suunnistajat  FIN  11:34:00   28:33  
19.   Timo Huovila Karkki-Rasti  FIN  12:08:00   29:26  
20.   Unto Tanttu Keravan Urheilijat  FIN  12:18:00   29:57  
21.   Eero Hyvönen Porvoon Urheilijat  FIN  11:18:00   30:00  
22.   Jouko Andelin Lahden Taimi  FIN  12:58:00   30:01  
23.   Lasse Vuorinen Angelniemen Ankkuri  FIN  12:14:00   30:26  
24.   Harri Tolvanen Pihkaniskat  FIN  12:42:00   30:44  
25.   Antti Mustranta Helsingin Suunnistajat  FIN  12:50:00   31:13  
26.   Hannu Erkiö Helsingin Suunnistajat  FIN  12:16:00   31:18  
27.   Veli-Matti Kyckling Helsingin Suunnistajat  FIN  11:42:00   31:49  
28.   Juhani Laine Karkki-Rasti  FIN  10:54:00   32:02  
29.   Kari Valldén Leppävaaran Sisu  FIN  10:34:00   32:15  
29.   Tom Sundbäck IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:38:00   32:15  
31.   Jorma Paldanius Turun Suunnistajat  FIN  10:46:00   32:20  
32.   Heikki Lassila Pitäjänmäen Tarmo  FIN  11:36:00   32:38  
33.   Pertti Salmenoja Hirvensalon Heitto  FIN  10:52:00   32:46  
34.   Risto Jarva Oriveden Ponnistus  FIN  10:42:00   32:54  
35.   Kauko Turunen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:48:00   32:55  
36.   Matti Hahto Oriveden Ponnistus  FIN  12:20:00   33:01  
37.   Jaakko Mäkinen Angelniemen Ankkuri  FIN  10:58:00   33:26  
38.   Veikko Rautarae Hirvensalon Heitto  FIN  12:04:00   33:27  
39.   Heikki Pitkänen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:32:00   34:03  
40.   Pentti Reinikainen Rasti-Jyry  FIN  12:52:00   34:26  
41.   Paavo Holappa Tuusulan Voima-Veikot  FIN  11:54:00   34:33  
42.   Raimo Pusa Virtain-Ruoveden Suunnistajat  FIN  11:52:00   34:41  
43.   Pertti Saarinen Salon Viesti  FIN  10:32:00   35:04  
44.   Tapio Reijula Mesikämmenet  FIN  11:40:00   35:24  
45.   Jouko Koivula Helsingin Suunnistajat  FIN  10:44:00   35:34  
46.   Kalevi Ilonen OK Orient  FIN  12:46:00   35:51  
47.   Tapio Lahtonen Tampereen Pyrintö  FIN  12:24:00   36:14  
48.   Kalle Kuhmonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:10:00   36:25  
49.   Juhani Kytöjoki Rasti-Jyry  FIN  11:06:00   37:20  
50.   Seppo Kaarnijärvi Oriveden Ponnistus  FIN  11:22:00   37:25  
51.   Matti Valta Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:14:00   38:03  
52.   Tapio Leino Helsingin Suunnistajat  FIN  10:40:00   38:23  
53.   Unto Kervinen Järvenpään Palo  FIN  10:36:00   38:29  
54.   Simo Kangasaho Hiidenkiertäjät  FIN  11:08:00   38:51  
55.   Severi Halkosaari Nivalan Suunnistajat  FIN  11:04:00   39:04  
56.   Heikki Heinonen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  11:44:00   39:45  
57.   Seppo Korhonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:38:00   39:51  
58.   Reijo Orrensalo Turun Visat  FIN  10:50:00   40:39  
59.   Jorma Ryynänen Pihkaniskat  FIN  11:12:00   41:09  
60.   Reino Hotti Helsingin Suunnistajat  FIN  12:36:00   41:22  
61.   Aarne Mörsky Lahden Työväen Hiihtäjät  FIN  11:00:00   41:37  
62.   Jorma Helin Rasti-Jyry  FIN  12:02:00   42:45  
63.   Pertti S. Hartikainen Riihimäen Suunnistajat  FIN  12:34:00   42:53  
64.   Jussi Rajamäki Helsingin Suunnistajat  FIN  12:56:00   43:10  
65.   Olavi Aho Helsingin Suunnistajat  FIN  11:26:00   43:31  
66.   Harri Kuosa Loimaan Jankko  FIN  11:56:00   44:15  
67.   Arto Varonen Leppävaaran Sisu  FIN  11:24:00   46:41  
68.   Jouko Reponen Raisu Lumous  FIN  12:10:00   47:57  
69.   Risto Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  10:56:00   49:37  
70.   Kari Huttunen Keravan Urheilijat  FIN  10:38:00   51:19  
71.   Rolf Eklund Helsingin Suunnistajat  FIN  12:06:00   51:26  
72.   Jaakko Laine Helsingin Suunnistajat  FIN  11:02:00   1:02:32  
   Pertti Nieminen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:30:00   ei läht.  
   Risto Uljas Rasti-Jyry  FIN  11:32:00   hylätty  
   Juhani Nippala Rasti-Jyry  FIN  12:48:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English