15.eGames 2014 ja Huippuliigan finaali 30.-31.8.2014

H45 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,5 km
 
1.   Antti Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:40:00   32:02  
2.   Jan Donner OK77  FIN  11:00:00   33:10  
3.   Yuri Emaldinov Angelniemen Ankkuri  FIN  11:08:00   36:11  
4.   Petteri Niskanen Rasti-Hyry  FIN  10:08:00   36:57  
5.   Timo Tähtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:50:00   37:17  
6.   Timo Parttimaa Angelniemen Ankkuri  FIN  10:34:00   37:22  
7.   Mikko Yli-Kauppila Hiisirasti  FIN  10:18:00   37:40  
8.   Tomas Ray OK77  FIN  11:10:00   37:49  
9.   Vesa Ruuska Kangasala SK  FIN  10:38:00   37:55  
10.   Kari Matilainen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:28:00   38:03  
11.   Pasi Heiskanen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:22:00   38:05  
12.   Juha Tilli Lynx  FIN  10:58:00   38:31  
13.   Mikael Donner OK77  FIN  10:42:00   38:44  
14.   Sakari Hyvönen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:46:00   39:11  
15.   Sami Kivilaakso Lynx  FIN  10:02:00   39:19  
16.   Taisto Jylhä Lohtajan Veikot  FIN  10:48:00   39:25  
17.   Tero Vehkamäki Kankaanpään Suunnistajat  FIN  10:16:00   39:36  
18.   Hannu Heinilä Rastivarsat  FIN  10:32:00   39:40  
18.   Patric Östergård IF Sibbo-Vargarna  FIN  11:04:00   39:40  
20.   Rauno Autio Karkki-Rasti  FIN  10:36:00   40:52  
21.   Matti Huttunen Pihkaniskat  FIN  11:12:00   41:16  
22.   Jari Kahiala Pihkaniskat  FIN  10:14:00   41:22  
23.   Tommi Nietosjärvi Pihkaniskat  FIN  10:24:00   43:07  
24.   Ville Klinga Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:12:00   43:36  
25.   Mika Kulmala Rajamäen Rykmentti  FIN  10:30:00   44:32  
26.   Timo Pirtilä Kymin Suunnistajat  FIN  10:44:00   45:49  
27.   Jarmo Laakso Rajamäen Rykmentti  FIN  10:00:00   49:21  
28.   Mikko Niskanen Kymin Suunnistajat  FIN  10:06:00   50:16  
29.   Paavo Ritvanen Pihkaniskat  FIN  10:54:00   51:16  
30.   Hannu Kohvakka Kangasniemen Kalske  FIN  10:52:00   53:38  
31.   Robert Weiss OK77  FIN  10:10:00   55:50  
32.   af Anders Hällström OK77  FIN  10:20:00   1:03:01  
33.   Seppo Varmavuo Rajamäen Rykmentti  FIN  10:56:00   1:03:26  
34.   Markku Mäkelä Virtain-Ruoveden Suunnistajat  FIN  11:02:00   1:03:27  
35.   Kasperi Launis Raisu Lumous  FIN  10:04:00   1:09:14  
   Jukka Lahtinen Hiidenkiertäjät  FIN  10:26:00   hylätty  
   Ilkka Rantala Riihimäen Suunnistajat  FIN  11:06:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English