15.eGames 2014 ja Huippuliigan finaali 30.-31.8.2014

H10RR 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
1,4 km
 
1.   Florian Fritzen Karjaan Ura  FIN  11:06:00   11:19  
2.   Juho Hursti Espoon Suunta  FIN  10:52:00   12:56  
3.   Max Määttä IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:58:00   13:03  
4.   Pyry Riissanen Espoon Akilles  FIN  10:48:00   13:07  
5.   Viljami Tuovinen OK77  FIN  10:44:00   13:09  
6.   Topias Mäkelä Lynx  FIN  10:42:00   14:07  
7.   Joonas Paananen Turun Suunnistajat  FIN  10:08:00   14:55  
8.   Rasmus Töyrylä Kymin Suunnistajat  FIN  11:12:00   15:02  
9.   Ville Isokangas Alajärven Ankkurit  FIN  10:54:00   15:56  
10.   Matias Veikkola Espoon Akilles  FIN  11:18:00   16:26  
11.   Heikki Sumanen Espoon Akilles  FIN  10:12:00   16:27  
12.   Samiir Musse Helsingin Suunnistajat  FIN  10:20:00   16:37  
13.   Oliver Carlsson Espoon Akilles  FIN  10:36:00   16:38  
14.   Sampo Huostila Lammin Säkiä  FIN  11:08:00   16:48  
15.   Karri Kuusinen Lynx  FIN  10:50:00   16:55  
16.   Niko Toivonen Espoon Suunta  FIN  10:24:00   17:13  
16.   Joni Hietala Espoon Suunta  FIN  10:34:00   17:13  
18.   Santtu Korjamo Espoon Suunta  FIN  10:38:00   17:31  
19.   Lukas Teuri Espoon Suunta  FIN  10:46:00   17:53  
20.   Lauri Lakanen Suunta Jyväskylä  FIN  11:16:00   18:30  
21.   Rasmus Ruusu Espoon Suunta  FIN  10:28:00   18:34  
22.   Niclas Ekwik Lynx  FIN  11:00:00   18:35  
23.   Tuomas Kuusinen Lynx  FIN  11:22:00   18:49  
24.   Otto Brenner OK77  FIN  10:18:00   18:52  
25.   Kasper Packalen Lynx  FIN  10:30:00   18:53  
26.   Risto Kallström Espoon Suunta  FIN  10:56:00   19:15  
27.   Mikael Saranen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:20:00   19:40  
28.   Miikka Pekkala Espoon Suunta  FIN  11:02:00   21:18  
29.   Emil Frilander IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:22:00   21:41  
30.   Antti Tiainen Espoon Suunta  FIN  10:04:00   22:28  
31.   Luukas Hyvärinen Espoon Suunta  FIN  11:14:00   22:54  
32.   Joona Kesälahti Espoon Suunta  FIN  10:00:00   25:05  
33.   Elias Suni Espoon Suunta  FIN  10:10:00   25:34  
34.   Artur Emaldynov Angelniemen Ankkuri  FIN  10:16:00   26:23  
35.   Vili Miettinen Lynx  FIN  10:06:00   31:25  
36.   Noel Gustafsson Lynx  FIN  10:14:00   41:38  
   Veeti Roine Hiidenkiertäjät  FIN  10:02:00   ei läht.  
   Linus Mjösund Lynx  FIN  10:26:00   ei läht.  
   Vilho Malmberg Helsingin Suunnistajat  FIN  10:32:00   ei läht.  
   Kustaa Forma Hiidenkiertäjät  FIN  10:40:00   ei läht.  
   Akseli Forma Hiidenkiertäjät  FIN  11:04:00   ei läht.  
   Eero Salmi Helsingin Suunnistajat  FIN  11:10:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English