15.eGames 2014 ja Huippuliigan finaali 30.-31.8.2014

H10RR 2. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-Maali Tulos  
1   Florian Fritzen
Karjaan Ura
1:17 (5)
4:01 (3)
2:44 (3)
7:01 (1)
3:00 (1)
9:08 (1)
2:07 (1)
10:18 (1)
1:10 (1)
11:19 (1)
1:01 (2)
11:19  Florian Fritzen
2   Juho Hursti
Espoon Suunta
1:13 (1)
3:56 (2)
2:43 (2)
7:11 (3)
3:15 (2)
10:15 (2)
3:04 (11)
11:53 (2)
1:38 (13)
12:56 (2)
1:03 (3)
12:56  Juho Hursti
3   Max Määttä
IF Sibbo-Vargarna
1:16 (3)
4:21 (4)
3:05 (4)
7:53 (5)
3:32 (5)
10:24 (3)
2:31 (3)
11:53 (2)
1:29 (4)
13:03 (3)
1:10 (9)
13:03  Max Määttä
4   Pyry Riissanen
Espoon Akilles
1:19 (7)
3:50 (1)
2:31 (1)
7:05 (2)
3:15 (2)
10:28 (4)
3:23 (18)
12:00 (4)
1:32 (6)
13:07 (4)
1:07 (7)
13:07  Pyry Riissanen
5   Viljami Tuovinen
OK77
1:16 (3)
4:22 (5)
3:06 (5)
7:48 (4)
3:26 (4)
10:39 (5)
2:51 (7)
12:06 (5)
1:27 (2)
13:09 (5)
1:03 (3)
13:09  Viljami Tuovinen
6   Topias Mäkelä
Lynx
1:21 (8)
4:55 (8)
3:34 (9)
8:46 (6)
3:51 (6)
11:29 (6)
2:43 (6)
12:57 (6)
1:28 (3)
14:07 (6)
1:10 (9)
14:07  Topias Mäkelä
7   Joonas Paananen
Turun Suunnistajat
1:32 (14)
4:45 (7)
3:13 (6)
8:51 (7)
4:06 (9)
11:58 (7)
3:07 (13)
13:43 (7)
1:45 (17)
14:55 (7)
1:12 (13)
14:55  Joonas Paananen
8   Rasmus Töyrylä
Kymin Suunnistajat
1:35 (17)
5:26 (13)
3:51 (11)
9:25 (8)
3:59 (7)
12:28 (8)
3:03 (9)
13:59 (8)
1:31 (5)
15:02 (8)
1:03 (3)
15:02  Rasmus Töyrylä
9   Ville Isokangas
Alajärven Ankkurit
1:30 (13)
5:24 (12)
3:54 (15)
9:56 (11)
4:32 (14)
12:59 (9)
3:03 (9)
14:39 (9)
1:40 (15)
15:56 (9)
1:17 (19)
15:56  Ville Isokangas
10   Matias Veikkola
Espoon Akilles
1:22 (9)
5:26 (13)
4:04 (17)
9:42 (9)
4:16 (11)
13:14 (11)
3:32 (20)
15:11 (11)
1:57 (25)
16:26 (10)
1:15 (15)
16:26  Matias Veikkola
11   Heikki Sumanen
Espoon Akilles
1:25 (11)
5:17 (10)
3:52 (14)
9:51 (10)
4:34 (15)
13:09 (10)
3:18 (16)
14:48 (10)
1:39 (14)
16:27 (11)
1:39 (33)
16:27  Heikki Sumanen
12   Samiir Musse
Helsingin Suunnistajat
2:28 (31)
6:19 (21)
3:51 (11)
10:19 (13)
4:00 (8)
13:40 (12)
3:21 (17)
15:14 (12)
1:34 (10)
16:37 (12)
1:23 (24)
16:37  Samiir Musse
13   Oliver Carlsson
Espoon Akilles
1:45 (25)
5:50 (17)
4:05 (18)
11:20 (22)
5:30 (26)
14:01 (15)
2:41 (4)
15:33 (13)
1:32 (6)
16:38 (13)
1:05 (6)
16:38  Oliver Carlsson
14   Sampo Huostila
Lammin Säkiä
1:14 (2)
6:21 (23)
5:07 (27)
10:55 (17)
4:34 (15)
14:00 (14)
3:05 (12)
15:37 (14)
1:37 (12)
16:48 (14)
1:11 (11)
16:48  Sampo Huostila
15   Karri Kuusinen
Lynx
1:35 (17)
6:01 (19)
4:26 (22)
11:09 (20)
5:08 (23)
14:23 (17)
3:14 (14)
15:55 (17)
1:32 (6)
16:55 (15)
1:00 (1)
16:55  Karri Kuusinen
16   Joni Hietala
Espoon Suunta
1:32 (14)
5:39 (16)
4:07 (19)
10:40 (15)
5:01 (21)
13:54 (13)
3:14 (14)
15:49 (16)
1:55 (22)
17:13 (16)
1:24 (26)
17:13  Joni Hietala
16   Niko Toivonen
Espoon Suunta
1:23 (10)
5:34 (15)
4:11 (20)
10:01 (12)
4:27 (13)
14:05 (16)
4:04 (22)
15:47 (15)
1:42 (16)
17:13 (16)
1:26 (29)
17:13  Niko Toivonen
18   Santtu Korjamo
Espoon Suunta
1:27 (12)
6:47 (24)
5:20 (30)
11:12 (21)
4:25 (12)
14:35 (18)
3:23 (18)
16:22 (18)
1:47 (18)
17:31 (18)
1:09 (8)
17:31  Santtu Korjamo
19   Lukas Teuri
Espoon Suunta
1:18 (6)
4:42 (6)
3:24 (7)
12:23 (25)
7:41 (34)
15:05 (19)
2:42 (5)
16:38 (19)
1:33 (9)
17:53 (19)
1:15 (15)
17:53  Lukas Teuri
20   Lauri Lakanen
Suunta Jyväskylä
2:39 (33)
7:15 (26)
4:36 (23)
11:28 (23)
4:13 (10)
15:22 (22)
3:54 (21)
17:18 (21)
1:56 (23)
18:30 (20)
1:12 (13)
18:30  Lauri Lakanen
21   Rasmus Ruusu
Espoon Suunta
1:36 (20)
5:55 (18)
4:19 (21)
11:02 (19)
5:07 (22)
15:15 (20)
4:13 (23)
17:08 (20)
1:53 (21)
18:34 (21)
1:26 (29)
18:34  Rasmus Ruusu
22   Niclas Ekwik
Lynx
1:51 (26)
6:54 (25)
5:03 (26)
12:47 (26)
5:53 (28)
15:15 (20)
2:28 (2)
17:24 (22)
2:09 (30)
18:35 (22)
1:11 (11)
18:35  Niclas Ekwik
23   Tuomas Kuusinen
Lynx
1:42 (22)
5:22 (11)
3:40 (10)
13:05 (28)
7:43 (35)
15:58 (26)
2:53 (8)
17:33 (24)
1:35 (11)
18:49 (23)
1:16 (18)
18:49  Tuomas Kuusinen
24   Otto Brenner
OK77
1:42 (22)
5:06 (9)
3:24 (7)
10:29 (14)
5:23 (24)
15:27 (24)
4:58 (31)
17:28 (23)
2:01 (28)
18:52 (24)
1:24 (26)
18:52  Otto Brenner
25   Kasper Packalen
Lynx
2:20 (30)
6:19 (21)
3:59 (16)
11:01 (18)
4:42 (18)
15:35 (25)
4:34 (27)
17:33 (24)
1:58 (26)
18:53 (25)
1:20 (21)
18:53  Kasper Packalen
26   Risto Kallström
Espoon Suunta
2:13 (27)
6:04 (20)
3:51 (11)
10:44 (16)
4:40 (17)
15:25 (23)
4:41 (29)
17:57 (26)
2:32 (35)
19:15 (26)
1:18 (20)
19:15  Risto Kallström
27   Mikael Saranen
Helsingin Suunnistajat
1:42 (22)
7:20 (29)
5:38 (31)
12:03 (24)
4:43 (19)
16:30 (27)
4:27 (25)
18:18 (27)
1:48 (19)
19:40 (27)
1:22 (23)
19:40  Mikael Saranen
28   Miikka Pekkala
Espoon Suunta
1:38 (21)
7:17 (28)
5:39 (32)
12:49 (27)
5:32 (27)
18:07 (28)
5:18 (32)
20:03 (29)
1:56 (23)
21:18 (28)
1:15 (15)
21:18  Miikka Pekkala
29   Emil Frilander
IF Sibbo-Vargarna
3:17 (36)
8:08 (32)
4:51 (24)
13:34 (29)
5:26 (25)
18:10 (29)
4:36 (28)
20:02 (28)
1:52 (20)
21:41 (29)
1:39 (33)
21:41  Emil Frilander
30   Antti Tiainen
Espoon Suunta
1:35 (17)
7:26 (30)
5:51 (33)
14:13 (30)
6:47 (31)
18:26 (30)
4:13 (23)
20:54 (30)
2:28 (33)
22:28 (30)
1:34 (32)
22:28  Antti Tiainen
31   Luukas Hyvärinen
Espoon Suunta
2:16 (28)
9:20 (35)
7:04 (35)
14:15 (31)
4:55 (20)
18:43 (31)
4:28 (26)
21:13 (31)
2:30 (34)
22:54 (31)
1:41 (35)
22:54  Luukas Hyvärinen
32   Joona Kesälahti
Espoon Suunta
1:32 (14)
8:15 (33)
6:43 (34)
14:19 (33)
6:04 (29)
21:05 (32)
6:46 (34)
23:42 (32)
2:37 (36)
25:05 (32)
1:23 (24)
25:05  Joona Kesälahti
33   Elias Suni
Espoon Suunta
2:18 (29)
7:16 (27)
4:58 (25)
14:16 (32)
7:00 (32)
22:09 (33)
7:53 (35)
24:09 (33)
2:00 (27)
25:34 (33)
1:25 (28)
25:34  Elias Suni
34   Artur Emaldynov
Angelniemen Ankkuri
3:10 (35)
8:28 (34)
5:18 (29)
15:58 (35)
7:30 (33)
22:13 (34)
6:15 (33)
24:35 (34)
2:22 (32)
26:23 (34)
1:48 (36)
26:23  Artur Emaldynov
35   Vili Miettinen
Lynx
2:36 (32)
11:11 (36)
8:35 (36)
23:10 (36)
11:59 (36)
27:52 (35)
4:42 (30)
29:59 (35)
2:07 (29)
31:25 (35)
1:26 (29)
31:25  Vili Miettinen
36   Noel Gustafsson
Lynx
2:45 (34)
7:54 (31)
5:09 (28)
14:22 (34)
6:28 (30)
38:00 (36)
23:38 (36)
40:17 (36)
2:17 (31)
41:38 (36)
1:21 (22)
41:38  Noel Gustafsson
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English