15.eGames 2014 ja Huippuliigan finaali 30.-31.8.2014

D21A 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,9 km
 
1.   Merja Rantanen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:23:00   37:06  
2.   Riina Kuuselo Tampereen Pyrintö  FIN  12:49:00   37:32  
3.   Paula Iso-Markku Kalevan Rasti  FIN  12:25:00   38:26  
4.   Katja Mjösund MS Parma  FIN  12:53:00   39:26  
5.   Mari Väänänen Kalevan Rasti  FIN  11:47:00   39:58  
6.   Suvi Ylikylä Rastikarhut  FIN  12:55:00   40:46  
7.   Sanna Kauppila Angelniemen Ankkuri  FIN  12:11:00   41:09  
8.   Satu Heittola Rasti-Kurikka  FIN  12:35:00   41:21  
8.   Riina Rintamäki SK Uusi  FIN  12:47:00   41:21  
10.   Victoria Höstman IF Femman  FIN  12:21:00   41:49  
11.   Mia Taini Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:45:00   42:01  
12.   Tatiana Rozova IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:37:00   42:10  
13.   Laura Palm Kangasala SK  FIN  11:49:00   42:24  
14.   Heli Hartvik Paimion Rasti  FIN  12:45:00   44:08  
15.   Katja Vanhalakka Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:51:00   44:57  
16.   Kutsenina Liubov Turun Suunnistajat  RUS  12:39:00   45:38  
17.   Jasmin Sundbäck IF Sibbo-Vargarna  FIN  11:57:00   46:01  
18.   Nina Temjakova Paimion Rasti  FIN  12:03:00   47:13  
19.   Lena Jauhiainen IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:19:00   47:28  
20.   Niina Papinsaari Kangasala SK  FIN  12:33:00   47:44  
21.   Matleena Fincke Kalevan Rasti  FIN  12:07:00   48:32  
22.   Tuuli Paunonen Koovee  FIN  12:31:00   49:10  
23.   Niina Laakso Hiidenkiertäjät  FIN  12:13:00   49:23  
24.   Matleena Lindeqvist Paimion Rasti  FIN  12:29:00   51:28  
25.   Hilla Lamminpää Paimion Rasti  FIN  12:17:00   51:54  
26.   Piia Latva-Kiskola Rasti-Kurikka  FIN  12:01:00   52:11  
27.   Mari Seppänen IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:05:00   52:28  
28.   Päivi Julku Kymin Suunnistajat  FIN  12:27:00   53:54  
29.   Ramona Åkermarck-Mähönen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:41:00   57:15  
30.   Miina Ruokolainen OK77  FIN  12:09:00   57:41  
31.   Elina Grahn Närpes OK  FIN  11:55:00   58:39  
32.   Katja Lahtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:59:00   58:56  
33.   Tanja Nyholm Karkki-Rasti  FIN  12:43:00   1:02:38  
   Minna Ryyppö Helsingin Suunnistajat  FIN  11:43:00   ei läht.  
   Rafaela Ilmoni OK77  FIN  11:51:00   ei läht.  
   Laura Leijola Hiidenkiertäjät  FIN  11:53:00   ei läht.  
   Iida Savolainen Kangasala SK  FIN  12:15:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English