15.eGames 2014 ja Huippuliigan finaali 30.-31.8.2014

D10RR 3. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-Maali Tulos  
1   Kaisa Ahtola
Espoon Akilles
1:49 (2)
3:32 (2)
1:43 (2)
5:49 (2)
2:17 (2)
9:20 (1)
3:31 (3)
10:34 (1)
1:14 (3)
11:23 (1)
49 (1)
11:23  Kaisa Ahtola
2   Tinja Varonen
Espoon Akilles
1:50 (3)
3:18 (1)
1:28 (1)
5:33 (1)
2:15 (1)
9:28 (2)
3:55 (8)
10:55 (2)
1:27 (9)
11:51 (2)
56 (7)
11:51  Tinja Varonen
3   Nelli Aaltonen
Lynx
1:43 (1)
4:10 (4)
2:27 (6)
6:31 (4)
2:21 (5)
9:46 (3)
3:15 (2)
11:02 (3)
1:16 (4)
11:57 (3)
55 (5)
11:57  Nelli Aaltonen
4   Nadja Rehberger
Rastihaukat
1:57 (4)
3:42 (3)
1:45 (3)
6:07 (3)
2:25 (6)
9:54 (4)
3:47 (6)
11:11 (5)
1:17 (7)
12:06 (4)
55 (5)
12:06  Nadja Rehberger
5   Vilhelmiina Hirvensalo
SK Uusi
2:38 (8)
4:38 (6)
2:00 (5)
6:58 (6)
2:20 (3)
10:01 (5)
3:03 (1)
11:10 (4)
1:09 (1)
12:08 (5)
58 (11)
12:08  Vilhelmiina Hirvensalo
6   Liisa Turkkila
Espoon Suunta
2:29 (6)
4:27 (5)
1:58 (4)
6:47 (5)
2:20 (3)
10:23 (6)
3:36 (5)
11:32 (6)
1:09 (1)
12:28 (6)
56 (7)
12:28  Liisa Turkkila
7   Linnea Soikkeli
Espoon Suunta
2:44 (10)
5:51 (8)
3:07 (9)
8:32 (8)
2:41 (9)
12:07 (7)
3:35 (4)
13:23 (7)
1:16 (4)
14:23 (7)
1:00 (16)
14:23  Linnea Soikkeli
8   Hilma Hursti
Espoon Suunta
5:46 (22)
8:23 (17)
2:37 (7)
12:12 (15)
3:49 (16)
-
-
13:47 (8)
-
14:51 (8)
1:04 (19)
14:51  Hilma Hursti
9   Ella Rantala
Helsingin Suunnistajat
2:38 (8)
6:02 (9)
3:24 (12)
8:40 (9)
2:38 (7)
12:33 (8)
3:53 (7)
14:12 (9)
1:39 (13)
15:04 (9)
52 (3)
15:04  Ella Rantala
10   Matilda Lukkari
SK Uusi
4:54 (20)
8:14 (16)
3:20 (11)
12:41 (18)
4:27 (17)
-
-
14:27 (10)
-
15:31 (10)
1:04 (19)
15:31  Matilda Lukkari
11   Olivia Karelo
Espoon Suunta
2:14 (5)
5:26 (7)
3:12 (10)
8:19 (7)
2:53 (10)
12:44 (9)
4:25 (10)
14:32 (11)
1:48 (15)
15:39 (11)
1:07 (23)
15:39  Olivia Karelo
12   Suvi Ahtola
Espoon Akilles
2:36 (7)
6:31 (10)
3:55 (16)
9:40 (10)
3:09 (13)
14:25 (10)
4:45 (13)
16:03 (12)
1:38 (11)
16:52 (12)
49 (1)
16:52  Suvi Ahtola
13   Veera Väisänen
Lahden Suunnistajat-37
6:01 (23)
9:33 (20)
3:32 (14)
15:16 (21)
5:43 (21)
-
-
16:37 (13)
-
17:30 (13)
53 (4)
17:30  Veera Väisänen
14   Venla Varjo
Espoon Akilles
3:54 (16)
7:20 (13)
3:26 (13)
10:15 (12)
2:55 (11)
14:58 (11)
4:43 (12)
16:41 (14)
1:43 (14)
17:51 (14)
1:10 (24)
17:51  Venla Varjo
15   Venla Saari
Pohjankyrön Rasti
4:17 (17)
7:17 (12)
3:00 (8)
9:56 (11)
2:39 (8)
15:57 (13)
6:01 (17)
17:13 (15)
1:16 (4)
18:18 (15)
1:05 (22)
18:18  Venla Saari
16   Lauriina Soikkeli
Espoon Suunta
3:11 (12)
7:35 (14)
4:24 (17)
10:40 (13)
3:05 (12)
15:33 (12)
4:53 (14)
17:31 (16)
1:58 (16)
18:27 (16)
56 (7)
18:27  Lauriina Soikkeli
17   Martta Kankaanpää
Espoon Suunta
4:23 (19)
8:52 (19)
4:29 (18)
12:26 (17)
3:34 (14)
16:42 (14)
4:16 (9)
18:20 (17)
1:38 (11)
19:19 (17)
59 (13)
19:19  Martta Kankaanpää
18   Liine Rönkkö
Espoon Suunta
3:15 (13)
7:09 (11)
3:54 (15)
11:45 (14)
4:36 (18)
18:23 (15)
6:38 (18)
19:43 (18)
1:20 (8)
20:43 (18)
1:00 (16)
20:43  Liine Rönkkö
19   Sofi Mustonen
Espoon Akilles
3:40 (15)
10:54 (22)
7:14 (24)
14:29 (19)
3:35 (15)
18:58 (16)
4:29 (11)
20:56 (19)
1:58 (16)
21:57 (19)
1:01 (18)
21:57  Sofi Mustonen
20   Maija Varmavuo
Rajamäen Rykmentti
2:51 (11)
7:36 (15)
4:45 (19)
12:21 (16)
4:45 (19)
19:51 (18)
7:30 (21)
21:19 (20)
1:28 (10)
22:16 (20)
57 (10)
22:16  Maija Varmavuo
21   Meeri Kosola
Espoon Suunta
3:32 (14)
8:27 (18)
4:55 (20)
14:31 (20)
6:04 (24)
19:50 (17)
5:19 (15)
21:50 (21)
2:00 (19)
22:48 (21)
58 (11)
22:48  Meeri Kosola
22   Helvi Rajamäki
Helsingin Suunnistajat
4:21 (18)
10:27 (21)
6:06 (22)
15:31 (22)
5:04 (20)
22:13 (19)
6:42 (19)
24:21 (22)
2:08 (20)
25:20 (22)
59 (13)
25:20  Helvi Rajamäki
23   Venla Teuri
Espoon Suunta
7:36 (24)
12:32 (24)
4:56 (21)
18:27 (24)
5:55 (23)
23:56 (20)
5:29 (16)
25:55 (23)
1:59 (18)
26:54 (23)
59 (13)
26:54  Venla Teuri
24   Ada Koskenvuo
Espoon Suunta
5:04 (21)
11:26 (23)
6:22 (23)
17:16 (23)
5:50 (22)
24:39 (21)
7:23 (20)
27:02 (24)
2:23 (21)
28:06 (24)
1:04 (19)
28:06  Ada Koskenvuo
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English