Lähtöaika | 3,6 km |
6,7 km |
9,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pasi Ikonen | Vaajakosken Terä | FIN | 12:01:00 | 20:04 (1) | 38:41 (1) | |||
Tero Föhr | Vehkalahden Veikot | FIN | 11:53:00 | 20:44 (2) | 40:00 (2) | |||
Jussi Suna | Turun Metsänkävijät | FIN | 11:59:00 | 22:01 (6) | 40:45 (3) | |||
Stepan Kodeda | MS Parma | FIN | 10:33:00 | 22:01 (6) | 40:50 (4) | |||
Kim Fagerudd | Paimion Rasti | FIN | 11:47:00 | 21:49 (4) | 41:11 (5) | |||
Antti Anttonen | Vaajakosken Terä | FIN | 11:57:00 | 23:33 (11) | 41:59 (6) | |||
Markku Isokoski | Pellon Ponsi | FIN | 11:45:00 | 21:32 (3) | 42:23 (7) | |||
Jere Ahonen | Kangasala SK | FIN | 11:37:00 | 22:44 (8) | 42:27 (8) | |||
Timo Sild | Hiidenkiertäjät | EST | 11:55:00 | 22:58 (10) | 42:30 (9) | |||
Juha Sorvisto | Vaajakosken Terä | FIN | 11:51:00 | 21:57 (5) | 42:51 (10) | |||
Topi Penttinen | OK Orient | FIN | 11:49:00 | 23:58 (15) | 43:26 (11) | |||
Antti-Pekka Leskinen | Lynx | FIN | 11:27:00 | 23:36 (12) | 43:30 (12) | |||
Ville Keskisaari | Vaajakosken Terä | FIN | 11:23:00 | 23:38 (13) | 44:12 (13) | |||
Samu Heiska | Lapuan Virkiä | FIN | 11:31:00 | 22:44 (8) | 44:45 (14) | |||
Markus Lindeqvist | Paimion Rasti | FIN | 11:43:00 | 23:39 (14) | 45:14 (15) | |||
Patrick Kronberg | IF Femman | FIN | 11:17:00 | 25:14 (17) | 45:49 (16) | |||
Tuomo Istolahti | Ylistaron Kilpa-Veljet | FIN | 11:33:00 | 24:56 (16) | 46:00 (17) | |||
Toni Saari | Vaajakosken Terä | FIN | 11:41:00 | 25:36 (20) | 46:21 (18) | |||
Miika Arvola | Koovee | FIN | 11:03:00 | 25:14 (17) | 46:29 (19) | |||
Juha Hyyryläinen | Anttolan Urheilijat | FIN | 11:29:00 | 25:56 (23) | 46:35 (20) | |||
Lauri Kleemola | Lynx | FIN | 11:07:00 | 25:42 (21) | 46:43 (21) | |||
Kimmo Mieskoski | Rasti-Lukko | FIN | 11:21:00 | 25:43 (22) | 47:33 (22) | |||
Antti Iivari | Rasti-Kurikka | FIN | 11:15:00 | 25:20 (19) | 47:55 (23) | |||
Lasse Kautto | Vaajakosken Terä | FIN | 11:39:00 | 26:04 (24) | 48:50 (24) | |||
Perttu Sorsa | Hiidenkiertäjät | FIN | 11:35:00 | 28:56 (31) | 50:14 (25) | |||
Hannu Niemelä | Rasti-Hyry | FIN | 11:05:00 | 28:37 (28) | 50:38 (26) | |||
Tommi Uusimäki | Pellon Ponsi | FIN | 11:25:00 | 29:15 (32) | 51:15 (27) | |||
Antto-Iiro Suhonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:11:00 | 28:39 (29) | 52:29 (28) | |||
Ilpo Viippola | Oulun Tarmo | FIN | 10:51:00 | 28:07 (26) | 52:47 (29) | |||
Antti Paasikoski | Rajamäen Rykmentti | FIN | 11:01:00 | 28:40 (30) | 53:42 (30) | |||
Matias Sankari | Itä-Hämeen Rasti | FIN | 10:57:00 | 30:02 (33) | 54:28 (31) | |||
Patrik Väisänen | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 10:59:00 | 26:39 (25) | 54:31 (32) | |||
Mikko Kukkola | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 10:45:00 | 31:05 (34) | 54:47 (33) | |||
Antti Ekonoja | Pellon Ponsi | FIN | 10:53:00 | 56:23 (34) | ||||
Raine Tolonen | Vesaisen Pojat | FIN | 10:49:00 | 34:16 (36) | 57:37 (35) | |||
Jarkko Heikkinen | Vehkalahden Veikot | FIN | 10:55:00 | 28:29 (27) | 57:43 (36) | |||
Henrik Palmen | Espoon Suunta | FIN | 10:47:00 | 33:09 (35) | 58:56 (37) | |||
Kari Kokkinen | Perttelin Peikot | FIN | 10:35:00 | 35:02 (37) | 1:06:06 (38) | |||
Anders Lindahl | Akilles OK | FIN | 10:37:00 | 42:35 (39) | 1:13:13 (39) | |||
Ulf Meriheinä | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 10:39:00 | 42:33 (38) | 1:17:12 (40) | |||
Mika Laurila | Koskelankylän Riento | FIN | 10:31:00 | 48:04 (40) | 1:18:52 (41) | |||
Santeri Kössi | Lapuan Virkiä | FIN | 10:41:00 | 53:33 (41) | 1:20:20 (42) |