SM-keskimatka (R1), 21.9.2013, Rasti E4, Äänekoski, Uurainen

H21K6

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,5 km
Maali
4,3 km
 
1.   Thierry Gueorgiou Kalevan Rasti  FIN  9:50:00   17:25 (1)  20:37  
2.   Pasi Ikonen Vaajakosken Terä  FIN  9:54:00   17:42 (2)  20:50  
3.   Lauri Sild Hiidenkiertäjät  EST  9:39:00   17:55 (3)  21:00  
4.   Mikko Sirén Angelniemen Ankkuri  FIN  9:52:00   18:14 (4)  21:20  
5.   Aleksi Leskinen Lynx  FIN  9:49:00   18:29 (6)  21:45  
6.   Stepan Kodeda MS Parma  FIN  9:43:00   18:26 (5)  21:49  
7.   Antti Parjanne Lynx  FIN  9:53:00   18:45 (9)  21:51  
8.   Jarno Parkkinen Rajamäen Rykmentti  FIN  9:51:00   18:33 (7)  21:55  
9.   Tobias Henriksson Pargas IF  FIN  9:47:00   18:33 (7)  21:58  
10.   Miika Hernelahti Kalevan Rasti  FIN  9:38:00   18:59 (10)  22:11  
11.   Samuel Heinonen Vaajakosken Terä  FIN  9:42:00   18:59 (10)  22:34  
12.   Sami Hämäläinen MS Parma  FIN  9:48:00   19:26 (12)  22:35  
13.   Mikael Fabritius OK Orient  FIN  9:46:00   19:33 (13)  22:38  
14.   Joni Hirvikallio Koovee  FIN  9:45:00   19:36 (14)  22:48  
15.   Matti Liukkonen Rajamäen Rykmentti  FIN  9:41:00   19:42 (15)  22:59  
16.   Jani Virta IF Sibbo-Vargarna  FIN  9:44:00   19:51 (16)  23:19  
17.   Sami Löfbacka Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  9:34:00   20:20 (18)  23:52  
18.   Kalle Rantala Kalevan Rasti  FIN  9:37:00   20:09 (17)  23:53  
19.   Antti Turpeinen Vaajakosken Terä  FIN  9:36:00   20:54 (22)  24:10  
20.   Ville-Petteri Saarela Keminmaan Urheilijat  FIN  9:21:00   20:46 (20)  24:27  
21.   Ville Luoma Hiidenkiertäjät  FIN  9:31:00   20:34 (19)  24:28  
22.   Ville Keskisaari Vaajakosken Terä  FIN  9:40:00   20:50 (21)  24:32  
23.   Roope Koskinen Hiisirasti  FIN  9:33:00   21:14 (25)  24:38  
24.   Staffan Tunis IF Femman  FIN  9:32:00   21:07 (23)  24:40  
25.   Tero Myllymäki Vetelin Urheilijat  FIN  9:27:00   21:09 (24)  24:53  
26.   Sören Sundblom IF Sibbo-Vargarna  FIN  9:26:00   21:25 (26)  25:09  
27.   Panu Teittinen Kangasala SK  FIN  9:29:00   21:42 (28)  25:20  
28.   Samuel Vainiomäki Pellon Ponsi  FIN  9:12:00   21:50 (30)  25:27  
29.   Juha Huhtanen Lapuan Virkiä  FIN  9:19:00   21:38 (27)  25:31  
30.   Pekka Huusari Lahden Suunnistajat-37  FIN  9:25:00   21:45 (29)  25:35  
31.   Raine Tolonen Vesaisen Pojat  FIN  9:20:00   22:00 (31)  25:38  
32.   Yuri Agafontsev IF Sibbo-Vargarna  FIN  9:15:00   22:15 (32)  26:01  
33.   Juho Rajaniemi Turun Suunnistajat  FIN  9:30:00   22:35 (33)  26:39  
34.   Neil Dobbs Helsingin Suunnistajat  IRL  9:16:00   23:09 (35)  26:48  
35.   Janne Virkki Keuruun Kisailijat  FIN  9:08:00   23:08 (34)  27:15  
36.   Patrik Väisänen Kouvolan Suunnistajat  FIN  9:23:00   23:44 (36)  27:40  
37.   Jarkko Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  9:18:00   24:05 (37)  28:06  
38.   Timo Mikkola Hiisirasti  FIN  9:14:00   24:08 (38)  28:07  
39.   Iisak Helander SK Pohjantähti  FIN  9:17:00   24:48 (39)  28:33  
40.   Matti Kärkkäinen Jämsän Retki-Veikot  FIN  9:22:00   26:18 (40)  30:04  
41.   Jari Kansonen Joutsenon Kullervo  FIN  9:09:00   27:26 (41)  31:27  
42.   Arttu-Pekka Alaperä SK Pohjantähti  FIN  9:13:00   27:29 (42)  31:32  
43.   Jan Panovec SK Pohjantähti  CZE  9:01:00   27:50 (43)  32:45  
44.   Santeri Vaara Kankaanpään Suunnistajat  FIN  9:07:00   27:52 (44)  32:57  
45.   Eero Kahila Tampereen Pyrintö  FIN  9:11:00   30:53 (45)  35:39  
46.   Janne Partanen Suunta Jyväskylä  FIN  9:04:00   32:28 (46)  36:29  
47.   Anders Lindahl Akilles OK  FIN  9:06:00   33:27 (47)  38:32  
48.   Matti Hakamäki Suunta Jyväskylä  FIN  9:03:00   34:49 (48)  39:20  
49.   Simo Villanen SK Vuoksi  FIN  9:05:00   36:53 (49)  41:16  
50.   Markus Fingerroos Paimion Rasti  FIN  9:02:00   59:57 (50)  1:11:14  
   Mikko Simola SK Pohjantähti  FIN  9:10:00      ei läht.  
   Marko Kivelä Vetelin Urheilijat  FIN  9:24:00      ei läht.  
   Eero Inkeri Vehkalahden Veikot  FIN  9:28:00      ei läht.  
   Timo Ahvenainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  9:35:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English