SM-keskimatka (R1), 21.9.2013, Rasti E4, Äänekoski, Uurainen

H21

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,0 km
Maali
5,8 km
 
1.   Thierry Gueorgiou Kalevan Rasti  FIN  14:25:00   21:41 (1)  30:37  
2.   Leonid Novikov Hiidenkiertäjät  FIN  13:51:00   22:08 (2)  31:18  
3.   Pasi Ikonen Vaajakosken Terä  FIN  14:13:00   22:41 (3)  31:45  
4.   Anders Nordberg Vaajakosken Terä  FIN  14:03:00   22:58 (4)  32:11  
5.   Edgars Bertuks Turun Metsänkävijät  LAT  13:29:00   23:14 (5)  32:28  
6.   Aaro Asikainen Kalevan Rasti  FIN  14:23:00   23:44 (7)  32:45  
7.   Denis Grishman Rasti-Kurikka  RUS  14:09:00   23:43 (6)  33:06  
8.   Mikko Sirén Angelniemen Ankkuri  FIN  13:49:00   24:05 (11)  33:14  
9.   Antti Anttonen Vaajakosken Terä  FIN  14:15:00   23:54 (8)  33:25  
10.   Jani Lakanen Vaajakosken Terä  FIN  14:11:00   24:13 (12)  33:37  
11.   Johannes Pohjala Hiisirasti  FIN  14:05:00   23:58 (10)  33:38  
12.   Lauri Sild Hiidenkiertäjät  EST  14:01:00   24:43 (17)  33:47  
13.   Dmitry Tsvetkov Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  13:39:00   24:17 (13)  33:51  
14.   Fredric Portin Paimion Rasti  FIN  13:53:00   23:57 (9)  33:57  
15.   Severi Kymäläinen Tampereen Pyrintö  FIN  14:35:00   24:24 (14)  34:31  
16.   Jarkko Huovila Kalevan Rasti  FIN  13:57:00   24:41 (16)  34:35  
17.   Tero Föhr Vehkalahden Veikot  FIN  14:33:00   25:10 (21)  34:38  
18.   Mårten Boström Lynx  FIN  14:21:00   25:16 (23)  34:40  
19.   Jere Pajunen Kalevan Rasti  FIN  13:33:00   24:27 (15)  34:45  
20.   Timo Sild Hiidenkiertäjät  EST  14:27:00   24:56 (18)  35:01  
21.   Einari Heinaro Helsingin Suunnistajat  FIN  13:15:00   25:09 (20)  35:02  
22.   Martins Sirmais Turun Metsänkävijät  LAT  13:27:00   25:17 (24)  35:03  
23.   Samuli Salmenoja MS Parma  FIN  13:35:00   25:11 (22)  35:12  
24.   Stepan Kodeda MS Parma  FIN  13:25:00   25:30 (28)  35:16  
25.   Jussi Suna Turun Metsänkävijät  FIN  14:17:00   24:59 (19)  35:25  
26.   Aleksi Leskinen Lynx  FIN  13:37:00   25:17 (24)  35:39  
27.   Vesa Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  13:47:00      35:46  
28.   Oskari Liukkonen Hiidenkiertäjät  FIN  13:05:00   25:22 (27)  35:49  
29.   Otto Simosas OK Orient  FIN  14:07:00   25:40 (29)  35:54  
30.   Lauri Oikarinen Pellon Ponsi  FIN  13:45:00   25:21 (26)  35:56  
31.   Matti Kivelä Hiidenkiertäjät  FIN  13:55:00   26:42 (33)  36:35  
32.   Vili Niemi Rajamäen Rykmentti  FIN  14:31:00   27:00 (34)  36:44  
33.   Olli-Pekka Koistinen Hiidenkiertäjät  FIN  13:31:00   26:34 (31)  36:54  
34.   Juuso Metsälä Kalevan Rasti  FIN  13:19:00   26:01 (30)  37:11  
35.   Jarno Parkkinen Rajamäen Rykmentti  FIN  13:01:00   26:39 (32)  37:30  
36.   Juha Hyyryläinen Anttolan Urheilijat  FIN  13:07:00   27:17 (36)  37:55  
37.   Samu Lehtola Kangasala SK  FIN  13:11:00   27:28 (37)  38:23  
38.   Daniel Stenlund Paimion Rasti  FIN  14:29:00   29:15 (42)  38:46  
39.   Otto Sund IF Femman  FIN  13:59:00   28:45 (40)  39:05  
40.   Sampo Rahko SK Pohjantähti  FIN  13:03:00   27:02 (35)  39:17  
41.   Yury Tambasau MS Parma  BLR  13:17:00   27:51 (38)  39:20  
42.   Topi Penttinen OK Orient  FIN  13:23:00   28:05 (39)  39:49  
43.   Artem Popov Espoon Suunta  RUS  13:41:00   29:27 (43)  40:57  
44.   Juuso Lindeqvist Paimion Rasti  FIN  13:21:00   28:50 (41)  41:19  
   Jesse Laukkarinen Rajamäen Rykmentti  FIN  13:09:00      keskeytti  
   Antti Parjanne Lynx  FIN  13:13:00      keskeytti  
   Petri Saari Vaajakosken Terä  FIN  13:43:00      keskeytti  
   Simo-Pekka Fincke Kalevan Rasti  FIN  14:19:00      keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English