Raatojuoksu XXXV Sipoossa 3.11.2012

H10KMH

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
7,5 km
Maali
9,8 km
 
1.   Pasi Nieminen IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   1:04:10 (1)  1:19:26  
2.   Niklas Heikkilä Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:04:58 (2)  1:21:01  
3.   Pyry Mattila Kouvolan Suunnistajat  10:15:00   1:09:04 (3)  1:25:54  
4.   Kasperi Niemi Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:11:22 (5)  1:29:30  
5.   Veeti Otsamo Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:11:20 (4)  1:29:31  
6.   Teo Kettunen IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   1:14:02 (8)  1:31:38  
7.   Eric Lönnström OK Orient  FIN  10:15:00   1:12:41 (6)  1:32:09  
8.   Kari Heikkilä Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:15:41 (9)  1:33:34  
9.   Ulf Meriheinä IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   1:12:52 (7)  1:33:36  
10.   Rune Svärd Akilles OK  FIN  10:15:00   1:17:20 (11)  1:36:34  
11.   Veikko Virkki Päijät-Rasti  FIN  10:15:00   1:18:25 (12)  1:36:37  
12.   Severi Halkosaari Himangan Urheilijat  FIN  10:15:00   1:18:30 (13)  1:39:10  
13.   Väinö Kotro Kymin Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:15:49 (10)  1:40:00  
14.   Juuso Lampinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:21:30 (14)  1:44:13  
15.   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:21:34 (15)  1:44:14  
16.   Heikki Heinaro Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:27:53 (17)  1:46:59  
17.   Matti Toppari Tapiot  FIN  10:15:00   1:28:14 (19)  1:48:45  
18.   Eemil Sakki Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:28:12 (18)  1:50:22  
19.   Joona Eskelinen Eiseuraa  FIN  10:15:00   1:32:29 (23)  1:50:51  
20.   Mikko Hyvari Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:27:49 (16)  1:51:00  
21.   Antti Haverinen Navi  FIN  10:15:00   1:31:44 (22)  1:51:02  
22.   Harri Hakaste eiseuraa  FIN  10:15:00   1:31:29 (21)  1:51:17  
23.   Matti Haarajoki Tampereen Pyrintö  FIN  10:15:00   1:30:23 (20)  1:52:42  
24.   Kenneth Udd IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   1:34:03 (25)  1:54:19  
25.   Ari Hietanen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:33:56 (24)  1:54:21  
26.   Maximilian Järvinen IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   1:34:45 (26)  1:56:44  
27.   Zacharias Järvinen IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   1:34:49 (27)  1:56:46  
28.   Heikki Niskanen Järvenpää  FIN  10:15:00   1:35:36 (28)  1:57:49  
29.   Matti Rajala Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:40:02 (33)  1:59:51  
30.   Niilo Melkas IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   1:39:31 (31)  2:00:28  
31.   Antti Aalto Riihimäen Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:37:53 (29)  2:02:37  
32.   Juha Siivola -valitse-  FIN  10:15:00   1:39:14 (30)  2:03:02  
33.   Marko Latvala Tuusulan Voima-Veikot  FIN  10:15:00   1:42:11 (35)  2:04:27  
34.   Mika Määttä IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   1:39:57 (32)  2:06:28  
35.   Pentti Kämäräinen Hiidenkiertäjät  FIN  10:15:00   1:40:32 (34)  2:07:09  
36.   Markku Vilen UskelanUrh  FIN  10:15:00      2:07:11  
37.   Harri Lintala Digia  FIN  10:15:00   1:42:18 (36)  2:07:15  
38.   Jorma Närhi KouvolanSo  FIN  10:15:00   1:46:14 (38)  2:11:36  
39.   Marko Pirinen Keravan Urheilijat  FIN  10:15:00   1:49:40 (41)  2:11:38  
40.   Jussi Myllys Olavin Rasti  FIN  10:15:00   1:45:23 (37)  2:11:52  
41.   Mika Raitola Lynx  FIN  10:15:00   1:46:54 (39)  2:12:18  
42.   Erkki Miettinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:47:12 (40)  2:12:41  
43.   Alpo Kumpula Tuusulan Voima-Veikot  FIN  10:15:00   1:51:12 (44)  2:14:22  
44.   Alexander Pullinen Kouvola  FIN  10:15:00   1:50:14 (43)  2:16:22  
45.   Esko Pietari Hyvinkään Rasti  FIN  10:15:00   1:49:46 (42)  2:18:07  
46.   Ville Rahkonen Ajokoirat  FIN  10:15:00   1:54:37 (45)  2:18:43  
47.   Juha Jääskinen Digia  FIN  10:15:00   1:56:31 (46)  2:20:38  
48.   Erkki Pulliainen NitorCreat  FIN  10:15:00   2:02:30 (48)  2:26:04  
49.   Juha Tikander Ajokoirat  FIN  10:15:00   1:59:29 (47)  2:29:58  
50.   Esko Malila Porvoon Urheilijat  FIN  10:15:00   2:03:27 (49)  2:31:31  
51.   Kari Kuusela Rajamäen Rykmentti  FIN  10:15:00   2:10:35 (50)  2:47:43  
52.   Janne Järvinen IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   2:26:19 (52)  2:58:54  
53.   Tony Blomster IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   2:24:49 (51)  3:00:39  
54.   Niko Vaenerberg Mäntsälän Urheilijat  FIN  10:15:00   2:34:53 (53)  3:07:11  
   Juho Ajo Vantaa  FIN  10:15:00      hylätty  
   Vili Laukkanen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:15:00      ei läht.  
   Petteri Haapamäki Tampere  FIN  10:15:00      hylätty  
   Matti Lampinen Myry  FIN  10:15:00      ei läht.  
   Pekka Hermonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:15:00      ei läht.  
   Janne Siipola Pihkaniskat  FIN  10:15:00      hylätty  
   Juha Turkki eiseuraa  FIN  10:15:00      keskeytti  
   Ville Säteri KerUr  FIN  10:15:00      hylätty  
   Toivo Punkero Hyvinkään Rasti  FIN  10:15:00      hylätty  
   Olli Lehtonen Korven Honka  FIN  10:15:00      hylätty  
   Matias Lautamäki Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:15:00      hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English