Raatojuoksu XXXV Sipoossa 3.11.2012

D15KM

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
12,6 km
Väliaika
15,1 km
Maali
15,2 km
 
1.   Yvonne Gunell Pargas IF  FIN  10:15:00   1:38:58 (1)  1:56:17 (1)  1:57:10  
2.   Elli Virta Rastikarhut  FIN  10:15:00   1:43:44 (2)  2:00:56 (2)  2:01:45  
3.   Taru Ikäheimonen Lynx  FIN  10:15:00   1:43:46 (3)  2:01:04 (3)  2:01:53  
4.   Emilia Hyvärinen Rastivarsat  FIN  10:15:00   1:56:24 (4)  2:15:14 (4)  2:16:03  
5.   Piritta Wartiainen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:15:00   2:00:08 (5)  2:21:48 (5)  2:22:46  
6.   Paula Porkka Delta  FIN  10:15:00   2:04:07 (6)  2:25:10 (6)  2:26:14  
7.   Josefina Sundman Delta  FIN  10:15:00   2:06:49 (7)  2:28:44 (7)  2:29:42  
8.   Marjukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  10:15:00   2:13:04 (9)  2:32:57 (8)  2:33:55  
9.   Kirsi Niskanen Vehkalahden Veikot  FIN  10:15:00   2:13:44 (10)  2:36:50 (9)  2:37:47  
10.   Hanna Ruhanen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   2:15:12 (11)  2:36:55 (10)  2:38:01  
11.   Tiina Isoniemi Rasti-Jyry  FIN  10:15:00   2:12:50 (8)  2:37:13 (11)  2:38:20  
12.   Miina Ruokolainen OK77  FIN  10:15:00   2:18:06 (13)  2:40:14 (13)  2:40:55  
13.   Sanna Nuottajärvi IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   2:18:54 (14)  2:40:06 (12)  2:40:56  
14.   Anne Honkanen Espoon Akilles  FIN  10:15:00   2:19:18 (15)  2:40:36 (14)  2:41:33  
15.   Larissa Erola Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   2:15:21 (12)  2:41:09 (15)  2:42:19  
16.   Outi Marttila Eiseuraa  FIN  10:15:00   2:25:20 (16)  2:51:10 (16)  2:52:06  
17.   Satu Jaatinen Muurlan Vihuri  FIN  10:15:00   2:28:36 (19)  2:51:12 (17)  2:52:09  
18.   Nina Ljungqvist-Sarparanta Lynx  FIN  10:15:00   2:29:38 (21)  2:51:15 (18)  2:52:24  
19.   Henna Salminen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   2:27:54 (17)  2:51:27 (19)  2:52:26  
20.   Anni Valtonen MS Parma  FIN  10:15:00   2:28:07 (18)  2:51:49 (20)  2:52:31  
21.   Katja Lahtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   2:29:36 (20)  2:54:46 (21)  2:55:49  
22.   Tanja Autio Karkki-Rasti  FIN  10:15:00   2:35:00 (23)  2:55:53 (22)  2:56:50  
23.   Marita Saari Suunta-Sepot  FIN  10:15:00   2:31:02 (22)  2:57:43 (23)  2:58:43  
24.   Venla Heikkilä Mäntsälä  FIN  10:15:00   2:35:16 (24)  2:58:49 (24)  2:59:52  
25.   Nelli Rehn Lynx  FIN  10:15:00   3:01:57 (25)  3:27:09 (25)  3:28:09  
26.   Helena Haapomaa RekolanRai  FIN  10:15:00   3:08:13 (27)  3:35:31 (26)  3:36:47  
27.   Helena Jumppanen Pihkaniskat  FIN  10:15:00   3:05:54 (26)  3:37:19 (27)  3:38:28  
28.   Pirjo Pajarinen Helsingin Suunnistajat  10:15:00   3:14:20 (29)  3:41:06 (28)  3:42:15  
29.   Sanna Laakso Hiisirasti  FIN  10:15:00   3:09:52 (28)  3:41:22 (29)  3:42:41  
30.   Eeva Rahkonen -0  FIN  10:15:00   3:18:25 (30)  4:08:08 (30)  4:09:33  
31.   Antonia Holmgren IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   3:38:39 (32)  4:10:14 (31)  4:11:18  
31.   Christa Borgman IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   3:38:37 (31)  4:10:18 (32)  4:11:18  
   Reetta Peltonen Espoon Suunta  FIN  10:15:00         ei läht.  
   Niina Hulkkonen Pihkaniskat  FIN  10:15:00         hylätty  
   Jola Maisala Rasti-Jyry  FIN  10:15:00         hylätty  
   Johanna Hulkkonen Pihkaniskat  FIN  10:15:00         ei läht.  
   Kristiina Ahlqvist Raisu Lumous  FIN  10:15:00         ei läht.  
   Riikka Lehtonen eiseuraa  FIN  10:15:00         ei läht.  
   Vivian Lindholm OK77  FIN  10:15:00         keskeytti  
   Emma Hakala OK77  FIN  10:15:00         keskeytti  
   Salla Ruosaari TeamSnowFl  FIN  10:15:00         ei läht.  
   Päivi Julku Kymin Suunnistajat  FIN  10:15:00         hylätty  
   Marjut Varpula Espoon Suunta  FIN  10:15:00         ei läht.  
   Jenny Paulin Delta  FIN  10:15:00         hylätty  
   Laura Leijola Delta  FIN  10:15:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English