Raatojuoksu XXXV Sipoossa 3.11.2012

D10KMH

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
7,5 km
Maali
9,8 km
 
1.   Elisa Mattila Kouvolan Suunnistajat  10:15:00   1:12:46 (1)  1:31:48  
2.   Karoliina Martikainen IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   1:17:28 (2)  1:37:45  
3.   Anni Kivilaakso Lynx  FIN  10:15:00   1:23:21 (4)  1:42:59  
4.   Kirsi Kivilaakso Lynx  FIN  10:15:00   1:23:18 (3)  1:43:01  
5.   Nina Tupitsa Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:23:29 (5)  1:45:36  
6.   Astra Francke Espoon Suunta  FIN  10:15:00   1:23:33 (6)  1:45:55  
7.   Saara Mahlamäki Espoon Suunta  FIN  10:15:00   1:27:26 (10)  1:48:10  
8.   Inga-Maria Vaara Rasti-Vihti  FIN  10:15:00   1:27:23 (9)  1:48:42  
9.   Outi Reitmaa Delta  FIN  10:15:00   1:27:00 (8)  1:49:15  
9.   Iina Hasu OK Orient  FIN  10:15:00   1:29:29 (11)  1:49:15  
11.   Miiku Latva Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:31:54 (13)  1:51:10  
12.   Janina Donner OK77  FIN  10:15:00   1:26:55 (7)  1:51:12  
13.   Johanna Mäkelä Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:31:32 (12)  1:51:17  
14.   Sari Tupitsa Rasti E4  FIN  10:15:00   1:32:15 (14)  1:55:59  
15.   Katariina Aaltonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:33:50 (15)  1:58:00  
16.   Marjo Lehtonen eiseuraa  FIN  10:15:00   1:35:44 (17)  1:58:34  
17.   Hanna Sillanpää Hyvinkään Rasti  FIN  10:15:00   1:35:15 (16)  1:58:44  
18.   Anni Pakkanen IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   1:39:22 (21)  2:00:03  
19.   Helmi Koli IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   1:39:19 (20)  2:00:07  
20.   Piia Lipiäinen LaakTalv  FIN  10:15:00   1:38:59 (19)  2:00:09  
21.   Petra Jansson TeamSnowFl  FIN  10:15:00   1:39:35 (22)  2:00:37  
22.   Merja Enroos -0  FIN  10:15:00   1:39:37 (23)  2:00:38  
23.   Kati Kainulainen ABBSK  FIN  10:15:00   1:40:19 (26)  2:00:40  
24.   Aino Keinänen Lynx  FIN  10:15:00   1:37:55 (18)  2:03:20  
25.   Hellevi Laitinen Espoon Akilles  FIN  10:15:00   1:39:54 (25)  2:05:51  
26.   Teija Liponkoski PahaRasti  FIN  10:15:00   1:39:47 (24)  2:06:01  
27.   Maija Mäkinen Keravan Urheilijat  FIN  10:15:00   1:43:32 (28)  2:07:08  
28.   Marja Vuorinen Lappeen Riento  FIN  10:15:00   1:42:51 (27)  2:07:18  
29.   Hanna Vuorela Espoon Akilles  FIN  10:15:00   1:47:15 (36)  2:10:24  
30.   Malin Danielsson OK Raseborg  FIN  10:15:00   1:45:06 (32)  2:10:29  
31.   Kaisa Seppä Espoo  FIN  10:15:00   1:47:15 (36)  2:10:30  
32.   Joela Väisänen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:15:00   1:47:04 (34)  2:10:45  
33.   Iida Varmavuo Rajamäen Rykmentti  FIN  10:15:00   1:47:06 (35)  2:10:48  
34.   Terhi Latvala Tuusulan Voima-Veikot  FIN  10:15:00   1:47:33 (39)  2:11:14  
35.   Tarja Lammi-Tertsunen Järvenpää  FIN  10:15:00   1:47:29 (38)  2:11:15  
36.   Pilvi Drews Raisu Lumous  FIN  10:15:00   1:44:51 (31)  2:11:18  
37.   Leena Noromaa Espoon Akilles  FIN  10:15:00   1:43:58 (29)  2:11:19  
38.   Tanja Kuokka Honkaharju  FIN  10:15:00   1:44:06 (30)  2:11:21  
39.   Katri Pirinen Keravan Urheilijat  FIN  10:15:00   1:49:45 (40)  2:11:39  
40.   Kirsi Välimaa Tarpian Suunta  FIN  10:15:00   1:45:53 (33)  2:11:52  
41.   Tuula Piekka Hiidenkiertäjät  FIN  10:15:00   1:51:04 (43)  2:14:11  
42.   Miia Kokkonen Kangasala SK  FIN  10:15:00   1:50:23 (41)  2:16:03  
43.   Sanna Lahtinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:15:00   1:54:31 (46)  2:17:51  
44.   Mia Hakuli Keravan Urheilijat  FIN  10:15:00   1:51:22 (44)  2:18:02  
45.   Anneli Laurila -0  FIN  10:15:00   1:50:33 (42)  2:19:45  
46.   Marika Yli-Ikkelä Akilles OK  FIN  10:15:00   1:55:47 (49)  2:22:12  
47.   Taina Sairio Hiidenkiertäjät  FIN  10:15:00   1:55:41 (47)  2:22:14  
48.   Raija Hänninen Delta  FIN  10:15:00   1:55:45 (48)  2:22:17  
49.   Teija Launis Raisu Lumous  FIN  10:15:00   1:52:13 (45)  2:24:40  
50.   Taina Vuorio MissMäOon?  FIN  10:15:00   2:00:19 (51)  2:25:42  
51.   Saija Antikainen Helsinki  FIN  10:15:00   2:02:22 (53)  2:26:02  
52.   Luna Ketonen OK Orient  FIN  10:15:00   2:05:22 (57)  2:30:27  
53.   Klaara Kontinen OK Orient  FIN  10:15:00   2:05:24 (58)  2:30:28  
54.   Anna Svahn Kymin Suunnistajat  FIN  10:15:00   2:06:13 (59)  2:30:49  
55.   Päivi Turunen Suunta-Sepot  FIN  10:15:00   2:03:17 (54)  2:31:45  
56.   Lil Virtanen eiole  FIN  10:15:00   2:06:18 (61)  2:32:00  
57.   Anne-Mari Nurminen Vantaa  FIN  10:15:00   2:06:18 (61)  2:32:02  
58.   Riitta Lautamäki Suuntavais  FIN  10:15:00   1:59:07 (50)  2:32:04  
59.   Arja Ahti Helsingin Poliisi-Voimailijat  FIN  10:15:00   2:02:03 (52)  2:32:37  
60.   Piia Nygren Kymin Suunnistajat  FIN  10:15:00   2:08:50 (65)  2:32:58  
61.   Beatrice Malmsten Lynx  FIN  10:15:00   2:05:08 (55)  2:33:02  
62.   Pirjo Reinikainen Rasti-Jyry  FIN  10:15:00   2:05:13 (56)  2:33:04  
63.   Niina Juuti Eiseuraa  FIN  10:15:00   2:06:15 (60)  2:34:12  
64.   Johanna Piesala PahaRasti  FIN  10:15:00   2:07:10 (63)  2:35:17  
65.   Hanna Kangassalo eiseuraa  FIN  10:15:00   2:08:17 (64)  2:36:04  
66.   Kati Niemelä PahaRasti  FIN  10:15:00   2:17:09 (67)  2:49:01  
67.   Liisa-Marjatta Pietinen Asikkalan Raikas  FIN  10:15:00   2:17:06 (66)  2:49:10  
68.   Teija Sahlström Espoon Akilles  FIN  10:15:00   2:18:54 (68)  2:53:36  
69.   Minttu Mustonen Espoo  FIN  10:15:00   2:24:26 (69)  2:54:51  
70.   Minna Takala KalevanHii  FIN  10:15:00   2:36:10 (72)  3:00:21  
71.   Emmi Kuosmanen Mäntsälän Urheilijat  FIN  10:15:00   2:34:54 (71)  3:07:13  
72.   Matleena Piesala PahaRasti  FIN  10:15:00   2:31:35 (70)  3:11:17  
73.   Eliisa Ryynänen Pihkaniskat  FIN  10:15:00   2:51:33 (75)  3:29:00  
73.   Helena Luoma Pihkaniskat  FIN  10:15:00   2:51:42 (76)  3:29:00  
75.   Beatrice Blomster IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   2:50:21 (74)  3:29:35  
75.   Catharina Borgman IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   2:50:18 (73)  3:29:35  
77.   Marjatta Vehmanen Keravan Urheilijat  FIN  10:15:00   3:49:03 (77)  4:35:36  
   Suvi Rinta-Kiikka eiseuraa  FIN  10:15:00      hylätty  
   Päivi Varmavuo Rajamäen Rykmentti  FIN  10:15:00      keskeytti  
   Emma Lidman IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00      ei läht.  
   Merja Ylihärsilä Rasti-Jyry  FIN  10:15:00      ei läht.  
   Nina Aro OK Orient  FIN  10:15:00      ei läht.  
   Elina Mäki-Simola Espoon Suunta  FIN  10:15:00      keskeytti  
   Camilla Höglund IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00      keskeytti  
   Kicka Lindroos IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00      hylätty  
   Milla Laurila IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00      hylätty  
   Anni Alanko IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00      keskeytti  
   Tiina Frestadius Järvenpään Palo  FIN  10:15:00      ei läht.  
   Paula Hyvönen Delta  FIN  10:15:00      ei läht.  
   D10KMH-3 Vacant VAC  10:15:00      ei läht.  
   Liisa Uusitalo Tuusulan Voima-Veikot  FIN  10:15:00      ei läht.  
   Charlotta Sillman IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00      ei läht.  
   Laura Mäkitalo Justdoit  FIN  10:15:00      ei läht.  
   Outi Nieminen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:15:00      ei läht.  
   Marja Laukkanen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:15:00      ei läht.  
   D10KMH-2 Vacant VAC  10:15:00      ei läht.  
   Mirva Paavola eiseuraa  FIN  10:15:00      ei läht.  
   Kaisa Haverinen eiole  FIN  10:15:00      hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English