Lähtöaika | 1,8 km |
2,5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Olli Ojanaho | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 14:18:00 | 12:24 (1) | |||
Emil Sevelius | OK Orient | FIN | 14:12:00 | 14:06 (2) | |||
Akseli Ruohola | MS Parma | FIN | 13:54:00 | 14:37 (3) | |||
Tuomas Heikkilä | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 13:56:00 | 14:50 (4) | |||
Eero Heinonen | MS Parma | FIN | 14:04:00 | 15:24 (5) | |||
Anton Salmenkylä | Helsingin Suunnistajat | FIN | 14:06:00 | 15:28 (6) | |||
Juho Korpi | Länsi-Rajan Rasti | FIN | 13:52:00 | 15:47 (7) | |||
Emil Lönnström | OK Orient | FIN | 14:10:00 | 15:50 (8) | |||
Joona Tynys | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 13:50:00 | 15:55 (9) | |||
Aaro Julkunen | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 13:46:00 | 16:02 (10) | |||
Mikko Rahkola | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 14:14:00 | 16:30 (11) | |||
Jaakko Skog | Koovee | FIN | 14:02:00 | 16:46 (12) | |||
Valtteri Heikkinen | Vehkalahden Veikot | FIN | 13:48:00 | 16:50 (13) | |||
Ollipekka Heikkilä | Lynx | FIN | 13:08:00 | 16:51 (14) | |||
Taneli Härkönen | Pudasjärven Urheilijat | FIN | 13:58:00 | 16:51 (14) | |||
Lari Pernu | Espoon Suunta | FIN | 13:34:00 | 17:10 (16) | |||
Topi Syrjäläinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 14:00:00 | 17:42 (17) | |||
Konsta Puranen | Koovee | FIN | 13:30:00 | 17:43 (18) | |||
Paulus Sulkula | Suunta Jyväskylä | FIN | 13:28:00 | 17:52 (19) | |||
Benjamin Tulonen | Delta | FIN | 14:08:00 | 17:57 (20) | |||
Miska Tervala | Rastivarsat | FIN | 13:44:00 | 18:01 (21) | |||
Severi Valkamo | Koovee | FIN | 13:38:00 | 18:03 (22) | |||
Vili Mustonen | Tampereen Pyrintö | FIN | 13:42:00 | 18:06 (23) | |||
Robert Björnman | Kymin Suunnistajat | FIN | 13:22:00 | 18:46 (24) | |||
Niku Rintala | Teuvan Rivakka | FIN | 13:36:00 | 19:01 (25) | |||
Joona Huila | Hiisirasti | FIN | 13:24:00 | 19:04 (26) | |||
Aleksi Härkönen | Pudasjärven Urheilijat | FIN | 13:16:00 | 19:30 (27) | |||
Tuomas Oikarinen | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 13:32:00 | 19:31 (28) | |||
Matti Herttua | Lapuan Virkiä | FIN | 13:40:00 | 20:09 (29) | |||
Matias Arola | Paimion Rasti | FIN | 13:26:00 | 20:13 (30) | |||
Aleksi Sorsa | Pihkaniskat | FIN | 13:06:00 | 20:19 (31) | |||
Tommi Hakuli | Keravan Urheilijat | FIN | 13:18:00 | 20:58 (32) | |||
Erik Ahola | Kangasala SK | FIN | 13:12:00 | 21:03 (33) | |||
Vesa Lahtinen | Delta | FIN | 13:14:00 | 21:05 (34) | |||
Anton Sihvonen | Navi | FIN | 13:02:00 | 21:08 (35) | |||
Aaro Lampinen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 13:04:00 | 21:53 (36) | |||
Jesper Lindahl | Akilles OK | FIN | 13:10:00 | 22:57 (37) | |||
af Fabian Hällström | OK77 | FIN | 13:00:00 | 23:26 (38) | |||
Severi Koikkalainen | Pihkaniskat | FIN | 13:20:00 | 30:54 (39) | |||
Atte Hietaoja | Helsingin Suunnistajat | FIN | 14:16:00 | hylätty |