Koululiikuntaliiton suunnistusmestaruuskilpailut 2011

H10RR

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,7 km
Maali
2,8 km
 
1.   Juuso Viskari Vihti    11:25:00      7:57  
2.   Akseli Julkunen Forssa    11:11:00      9:05  
3.   Ilari Haltia Vantaa    12:32:00      9:14  
4.   Samuli Peltola Keuruu    11:44:00      9:32  
5.   Jarkko Rantoja Alavus    11:28:00      9:56  
6.   Lauri Syrjäläinen Mikkeli    11:22:00      10:03  
7.   Topias Arola Paimio    12:24:00      10:11  
8.   Antti-Jussi Oksa Akaa    11:37:00      10:23  
9.   Tommi Schmidt Tampere    11:49:00      10:24  
10.   Aaro Takanen Hamina    11:41:00      10:26  
11.   Eemeli Kokkonen Kajaani    11:12:00      10:28  
12.   Eetu Lakanen Perho    12:14:00      10:35  
13.   Niko Hemminki Seinäjoki    12:00:00      10:39  
14.   Antti Lassila Kouvola    12:25:00      10:40  
15.   Eemeli Karjanlahti Seinäjoki    12:28:00      10:46  
16.   Juho Kangas Lapua    11:18:00      10:49  
17.   Mickel Forsell Kruunupyy    11:57:00      10:57  
18.   Vilhelm Toivonen Tampere    11:29:00      11:05  
19.   Atte Ikola Vantaa    11:40:00      11:09  
20.   Tatu Heiskanen Sonkajärvi    12:35:00      11:40  
21.   Olli Koivumäki Kokkola    11:07:00      11:43  
22.   Mitri Lerssi Kaustinen    11:59:00      11:45  
23.   Kalle Kinnala Kaarina    11:51:00      11:46  
24.   Joel Schüle Tampere    11:42:00      11:47  
24.   Joonas Väliharju Kangasala    11:45:00      11:47  
26.   Paavo Hynninen Kouvola    11:19:00      11:57  
27.   Joona Lindgren Kauhava    12:34:00      12:02  
28.   Aatu Hirvikallio Luumäki    11:58:00      12:05  
29.   Juho Varkoi Lapinlahti    11:39:00      12:08  
30.   Leo Matinheikki Tampere    12:11:00      12:11  
31.   Janne Koivunen Mäntsälä    12:04:00      12:13  
32.   Eeka Husu Imatra    12:27:00      12:15  
33.   Sakari Jokikokko Pudasjärvi    12:10:00      12:16  
34.   Emil Piippo Tampere    12:02:00      12:19  
35.   Eeli Kontola Seinäjoki    11:00:00      12:26  
36.   Kalle Vehkalahti Lavia    11:23:00      12:29  
37.   Aleksi Puusaari Tuusula    12:01:00      12:31  
38.   Matti Laasanen Laihia    12:06:00      12:33  
39.   Elias Sopo Kuopio    11:06:00      12:40  
40.   Eetu Petrelius Rovaniemi    11:34:00      12:54  
41.   Otto Rolig Jyväskylä    11:20:00      12:56  
42.   Otso Huhtala Ulvila    12:26:00      13:13  
43.   Juho Lehtimäki Eurajoki    12:20:00      13:17  
44.   Kristian Ketola Tampere    12:21:00      13:18  
45.   Aleksi Lohtander Rauma    11:26:00      13:33  
46.   Joona Vihervaara Kangasala    11:10:00      13:35  
47.   Juho Mäkinen Forssa    12:08:00      13:46  
48.   Arttu Paalanen Toivakka    12:07:00      13:54  
49.   Veeti Miikki Imatra    11:36:00      13:56  
50.   Wertti Autio Hyvinkää    12:17:00      13:58  
51.   Aapo Taipale Veteli    11:14:00      14:02  
52.   Vertti Laitinen Tampere    11:17:00      14:20  
53.   Juho Koivisto Evijärvi    12:39:00      14:30  
54.   Eetu Koskela Halsua    11:47:00      14:39  
55.   Lauri Kauppi Laihia    11:04:00      14:42  
55.   Tomi Valkama Kauhava    11:35:00      14:42  
57.   Otto Haataja Rovaniemi    12:38:00      14:47  
58.   Eero Korhonen Jyväskylä    11:46:00      14:48  
59.   Sami Herttua Lapua    12:40:00      14:50  
60.   Ilkka Löfman Jyväskylä    12:37:00      15:00  
61.   Leevi Boman Kuopio    11:38:00      15:16  
62.   Jaakko Takala Tampere    12:31:00      15:22  
63.   Jyri Kangas Lapua    12:16:00      15:25  
64.   Eemeli Rinta-Koski Vöyri    11:54:00      15:30  
65.   Ville Valio Tampere    11:08:00      15:32  
66.   Pietu Jutila Pori    12:22:00      15:35  
67.   Eero Karjanlahti Seinäjoki    11:31:00      15:40  
68.   Jouko Tienhaara Haukipudas    12:30:00      15:44  
69.   Sami Lagerroos Ulvila    11:16:00      15:45  
70.   Sami Hakala Lavia    12:23:00      16:10  
71.   Lauri Naskali Hämeenkyrö    12:19:00      16:30  
72.   Elias Nurmi Alavus    12:29:00      16:34  
73.   Lauri Viianen Laihia    11:33:00      17:16  
74.   Viljami Imberg Ulvila    11:53:00      17:46  
75.   Eino Mänttäri Lappeenran    12:05:00      17:53  
76.   Henrik Peltonen Lappeenran    11:15:00      17:57  
77.   Sampo-Tapio Raivio Jyväskylä    12:12:00      18:10  
78.   Klaus Haanpää Paimio    11:30:00      18:32  
79.   Ville Nisula Teuva    11:02:00      18:34  
80.   Anttoni Hilli Jalasjärvi    11:43:00      18:42  
81.   Touko Saranpää Seinäjoki    11:13:00      19:00  
82.   Akseli Epäilys Kangasala    12:15:00      19:31  
83.   Niilo Niska Lapua    11:50:00      19:37  
84.   Lasse Friman Mustasaari    11:03:00      19:47  
85.   Santeri Seppälä Tuusula    11:05:00      20:02  
86.   Jaakko Niemi Isokyrö    11:48:00      20:12  
87.   Aatu Kanala Halsua    12:33:00      20:16  
88.   Ilari Mäkelä Hämeenkyrö    11:27:00      21:11  
89.   Mikael Ruha Kuopio    12:18:00      21:37  
90.   Jere Lehto Teuva    12:09:00      22:00  
91.   Arttu Ruponen Orimattila    12:36:00      22:50  
92.   Lauri Valorinta Pirkkala    11:09:00      24:53  
93.   Roni Nevala Teuva    11:32:00      30:15  
   Thomas Westerholm Oulu    11:01:00      ei läht.  
   Ilmari Kivipelto Saarijärvi    11:21:00      keskeytti  
   Roope Kulmalahti Orimattila    11:52:00      ei läht.  
   Niilo Asikainen Kouvola    11:55:00      ei läht.  
   Tuomas Tuomikoski Oulu    11:56:00      ei läht.  
   Emil Kronqvist Kokkola    12:03:00      ei läht.  
   Eemil Lehtoranta Rovaniemi    12:13:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English