Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H40A 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
7,5 km
 
1.   Jouni Mähönen Tampereen Pyrintö    11:18:00   50:54  
2.   Matti Karvonen Kalevan Rasti    13:04:00   51:53  
3.   Timo Karppinen SK Pohjantähti    11:30:00   52:57  
4.   Jussi Aumo MS Parma    13:36:00   54:17  
5.   Kenneth Cederberg Pargas IF    12:28:00   54:37  
6.   Pekka Lapila MS Parma    12:08:00   54:45  
7.   Antti Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat    11:00:00   54:53  
8.   Antero Pulli Rajamäen Rykmentti    13:24:00   55:44  
9.   Juri Emaldynov Angelniemen Ankkuri    14:02:00   56:18  
10.   Petteri Niskanen Rasti-Hyry    11:58:00   56:45  
11.   Mikael Boström Lynx    12:10:00   58:05  
12.   Mika Mannervesi Paimion Rasti    11:50:00   58:22  
13.   Juha Prittinen Hämeenlinnan Suunnistajat    13:02:00   58:56  
14.   Milko Lehto Karjaan Ura    12:42:00   59:00  
15.   Vesa Klemettinen Suunta Jyväskylä    11:40:00   1:02:17  
16.   Mika Kerkola Suomusjärven Sisu    11:02:00   1:02:32  
16.   Janne Kivilaakso Lynx    13:42:00   1:02:32  
18.   Camp Richard Van Espoon Akilles    13:18:00   1:03:08  
19.   Tero Rönkä Pitäjänmäen Tarmo    12:44:00   1:04:55  
20.   Markku Sorri GOIFTjalve  SWE  13:00:00   1:05:14  
21.   Sami Mönttinen Rasti E4    13:14:00   1:05:58  
22.   Petri Moisio Saarijärven Pullistus    13:58:00   1:06:20  
23.   Sami Louekari Espoon Suunta    11:48:00   1:07:06  
24.   Timo Tuovinen Kuopion Suunnistajat    12:58:00   1:07:17  
25.   Harri Haapasalo SK Pohjantähti    13:08:00   1:07:59  
26.   Harri Saramäki Olavin Rasti    13:30:00   1:08:15  
27.   Tero Leppämäki Viitasaaren Suunta    12:22:00   1:08:41  
28.   Mika Lehtonen Tuusulan Voima-Veikot    11:56:00   1:08:44  
29.   Markus Kaukonen Espoon Suunta    10:58:00   1:09:21  
30.   Timo Reinikka Vaasan Suunnistajat    12:06:00   1:09:36  
31.   Sakari Hyvönen Kuopion Suunnistajat    11:52:00   1:11:42  
32.   Pasi Nevala Teuvan Rivakka    12:36:00   1:13:01  
33.   Jori Arrakoski OK77    13:44:00   1:13:23  
34.   Jyrki Kuusisto Suomusjärven Sisu    12:32:00   1:14:46  
35.   Rauno Autio Karkki-Rasti    11:28:00   1:15:03  
36.   Mika Tervala Rastivarsat    11:38:00   1:15:24  
37.   Jurg Niggli OJura  FRA  13:46:00   1:15:36  
38.   Hannu Ilonen SK Vuoksi    11:26:00   1:16:11  
39.   Juha-Pekka Larmala Espoon Suunta    13:10:00   1:16:22  
40.   Tapio Annala Helsingin Suunnistajat    11:36:00   1:17:07  
41.   Veli-Matti Rytkönen Espoon Suunta    12:52:00   1:17:15  
42.   Mikko Lindroth Karkki-Rasti    13:34:00   1:17:31  
43.   Vesa Ruuska Kangasala SK    12:54:00   1:17:47  
44.   Mika Näpänkangas Suunta Jyväskylä    12:50:00   1:18:08  
45.   Bernt Brynhildsen Wing OK  NOR  11:10:00   1:18:52  
46.   Marko Rantanen Hollolan Urheilijat -46    11:46:00   1:19:11  
47.   Ville Viisanen Olavin Rasti    12:40:00   1:20:09  
48.   Meelis Zimmermann Kape OK  EST  11:44:00   1:21:35  
49.   Harri Kaitola Rastiketut    11:54:00   1:23:02  
50.   Zoltan Mihaczi Tipo TKE Budapest  HUN  13:32:00   1:25:08  
51.   Ari Mustonen Helsingin Suunnistajat    12:46:00   1:26:47  
52.   Jukka Havento Karkki-Rasti    12:38:00   1:27:20  
53.   Pekka Määttänen Espoon Suunta    11:32:00   1:27:44  
54.   Stefan Fiskars OK Raseborg    11:16:00   1:28:57  
55.   Mika Loukkalahti Espoon Suunta    12:30:00   1:30:03  
56.   Mika Tasa Kaakon Rasti    12:20:00   1:33:10  
57.   Pasi Nurmi Rastiketut    13:26:00   1:34:12  
58.   Erkki Haavisto Turun Suunnistajat    11:22:00   1:36:06  
59.   Ossi Porri Espoon Akilles    12:18:00   1:39:15  
60.   Tapio Jaatinen Espoon Suunta    12:14:00   1:39:51  
61.   Jouni Pyykönen Espoon Akilles    12:16:00   1:41:20  
62.   Hannu Kohvakka Kalske    12:26:00   1:44:03  
63.   Karli Lambot Orion Estonia  EST  13:06:00   1:45:09  
64.   Denis Zhilin RUS  RUS  13:40:00   1:50:39  
65.   Jukka Kurttila Navi    12:04:00   1:51:54  
66.   Harri Jakobsson Espoon Suunta    13:22:00   1:57:00  
67.   Pauli Forma Karjaan Ura    11:08:00   2:13:29  
   Asmo Vuorenpää Laitilan Jyske    11:04:00   ei läht.  
   Kalle Poikonen Espoon Akilles    11:12:00   ei läht.  
   Kari Rauhamaa Kärkölän Kisa-Veikot    12:34:00   hylätty  
   Pasi Virtanen Tuusulan Voima-Veikot    13:28:00   ei läht.  
   Matti Isoherranen Espoon Suunta    13:48:00   ei läht.  
   Esa Orava Rastivarsat    13:52:00   ei läht.  
   Juha Markkanen Kuopion Suunnistajat    14:04:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English