Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H40A 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
7,9 km
 
1.   Pekka Lapila MS Parma    12:08:00   54:24  
2.   Jouni Mähönen Tampereen Pyrintö    11:12:00   54:42  
3.   Jussi Aumo MS Parma    10:42:00   56:08  
4.   Timo Karppinen SK Pohjantähti    12:32:00   57:08  
5.   Antero Pulli Rajamäen Rykmentti    11:14:00   58:14  
6.   Kenneth Cederberg Pargas IF    10:44:00   59:39  
7.   Terho Lahtinen Espoon Suunta    11:54:00   1:00:16  
8.   Matti Karvonen Kalevan Rasti    10:40:00   1:00:18  
9.   Jarkko Ryyppö Rastivarsat    12:24:00   1:01:50  
10.   Kari Rauhamaa Kärkölän Kisa-Veikot    11:08:00   1:02:55  
11.   Markus Kaukonen Espoon Suunta    11:42:00   1:03:24  
12.   Petteri Niskanen Rasti-Hyry    12:40:00   1:03:37  
13.   Mikael Boström Lynx    11:00:00   1:03:44  
14.   Janne Kivilaakso Lynx    12:30:00   1:04:07  
15.   Antti Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat    11:58:00   1:04:17  
16.   Mika Mannervesi Paimion Rasti    10:38:00   1:04:35  
17.   Juri Emaldynov Angelniemen Ankkuri    11:52:00   1:04:53  
18.   Milko Lehto Karjaan Ura    11:38:00   1:05:01  
19.   Mika Kerkola Suomusjärven Sisu    13:02:00   1:06:39  
20.   Mika Tervala Rastivarsat    11:24:00   1:07:15  
21.   Vesa Klemettinen Suunta Jyväskylä    11:20:00   1:09:30  
22.   Mikael Donner OK77    11:50:00   1:09:32  
23.   Asmo Vuorenpää Laitilan Jyske    12:38:00   1:09:40  
24.   Harri Haapasalo SK Pohjantähti    11:02:00   1:10:10  
25.   Petri Moisio Saarijärven Pullistus    12:02:00   1:10:46  
26.   Juha-Pekka Larmala Espoon Suunta    10:52:00   1:10:54  
27.   Tero Rönkä Pitäjänmäen Tarmo    10:32:00   1:11:35  
28.   Tero Leppämäki Viitasaaren Suunta    10:54:00   1:11:49  
29.   Sami Mönttinen Rasti E4    10:20:00   1:11:51  
30.   Rauno Autio Karkki-Rasti    11:18:00   1:12:07  
31.   Timo Reinikka Vaasan Suunnistajat    12:50:00   1:13:46  
32.   Harri Kaitola Rastiketut    12:16:00   1:14:24  
33.   Mika Tasa Kaakon Rasti    12:52:00   1:15:22  
34.   Markku Nieminen Pälkäneen Lukko    12:42:00   1:17:03  
35.   Sakari Hyvönen Kuopion Suunnistajat    11:46:00   1:17:55  
36.   Jyrki Kuusisto Suomusjärven Sisu    11:32:00   1:19:23  
37.   Vesa Ruuska Kangasala SK    11:26:00   1:19:51  
38.   Jurg Niggli OJura  FRA  10:14:00   1:20:30  
39.   Pertti Arola Rasti 88    12:28:00   1:20:47  
40.   Tapio Jaatinen Espoon Suunta    12:54:00   1:21:20  
41.   Juha Prittinen Hämeenlinnan Suunnistajat    13:04:00   1:23:14  
42.   Bernt Brynhildsen Wing OK  NOR  13:00:00   1:24:20  
43.   Timo Tuovinen Kuopion Suunnistajat    10:50:00   1:24:41  
44.   Pekka Määttänen Espoon Suunta    12:22:00   1:24:44  
45.   Pasi Nurmi Rastiketut    10:48:00   1:25:04  
46.   Jori Arrakoski OK77    10:18:00   1:25:18  
47.   Tapio Annala Helsingin Suunnistajat    10:12:00   1:25:23  
48.   Juha Markkanen Kuopion Suunnistajat    12:44:00   1:28:08  
49.   Stefan Fiskars OK Raseborg    12:00:00   1:30:49  
50.   Meelis Zimmermann Kape OK  EST  11:48:00   1:32:28  
51.   Marko Rantanen Hollolan Urheilijat -46    10:46:00   1:33:48  
52.   Jukka Havento Karkki-Rasti    12:12:00   1:34:56  
53.   Mika Lehtonen Tuusulan Voima-Veikot    11:40:00   1:35:37  
54.   Kalle Poikonen Espoon Akilles    11:16:00   1:35:47  
55.   Niko Torvela Leppävaaran Sisu    10:10:00   1:36:52  
56.   Jukka Kurttila Navi    12:48:00   1:40:09  
57.   Camp Richard Van Espoon Akilles    10:02:00   1:40:49  
58.   Erkki Haavisto Turun Suunnistajat    12:04:00   1:41:26  
59.   Jouni Pyykönen Espoon Akilles    12:10:00   1:42:31  
60.   Hannu Kohvakka Kalske    12:34:00   1:45:00  
61.   Pasi Nevala Teuvan Rivakka    12:56:00   1:47:23  
62.   Mika Näpänkangas Suunta Jyväskylä    10:06:00   1:47:51  
63.   Veli-Matti Rytkönen Espoon Suunta    10:30:00   1:49:07  
64.   Ari Mustonen Helsingin Suunnistajat    12:18:00   1:50:09  
65.   Mikko Lindroth Karkki-Rasti    10:04:00   1:50:22  
66.   Pauli Forma Karjaan Ura    13:06:00   1:54:36  
67.   Ossi Porri Espoon Akilles    12:58:00   1:54:47  
68.   Zoltan Mihaczi Tipo TKE Budapest  HUN  10:58:00   1:59:30  
69.   Denis Zhilin RUS  RUS  12:06:00   2:15:59  
   Pasi Virtanen Tuusulan Voima-Veikot    10:00:00   keskeytti  
   Mika Loukkalahti Espoon Suunta    10:08:00   ei läht.  
   Esa Orava Rastivarsat    10:16:00   ei läht.  
   Petri Palmunen Hyvinkään Rasti    10:34:00   keskeytti  
   Petri Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat    11:04:00   keskeytti  
   Harri Jakobsson Espoon Suunta    11:06:00   keskeytti  
   Matti Isoherranen Espoon Suunta    11:28:00   ei läht.  
   Hannu Ilonen SK Vuoksi    12:20:00   keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English