SM-pitkämatka R1 5.9.2010, finaalit

D21B1

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,9 km
Väliaika
5,4 km
Maali
7,3 km
 
1.   Heidi Haapasalo Tampereen Pyrintö    9:57:00   21:34 (4)  44:39 (3)  56:02  
2.   Taru Ikäheimonen Lynx    9:48:00   20:20 (1)  43:42 (1)  56:09  
3.   Laura Pajunen Anttolan Urheilijat    9:53:00   22:52 (5)  45:09 (5)  56:23  
4.   Anna-Sofia Marila Tampereen Pyrintö    10:00:00   21:31 (2)  44:25 (2)  56:37  
5.   Laura Lammila MS Parma    9:47:00   21:31 (2)  44:46 (4)  57:36  
6.   Anni Honkimaa Espoon Suunta    9:58:00   23:28 (7)  47:04 (6)  59:57  
7.   Laura Leijola Delta    9:50:00   23:12 (6)  48:28 (7)  1:01:35  
8.   Silja Tarvonen Kangasniemen Kalske    9:54:00   23:39 (9)  50:35 (13)  1:01:55  
9.   Katja Rodionova Hämeenlinnan Suunnistajat    9:55:00   23:39 (9)  49:28 (10)  1:01:58  
10.   Päivi Autio Hiisirasti    9:51:00   23:29 (8)  48:52 (8)  1:02:07  
11.   Sabrina Meriheinä IF Sibbo-Vargarna    9:30:00   24:15 (15)  49:29 (11)  1:02:51  
12.   Paula Porkka Delta    9:40:00   23:59 (12)  49:12 (9)  1:03:08  
13.   Reetta Lakanen Vehkalahden Veikot    9:39:00   25:04 (17)  50:15 (12)  1:04:13  
14.   Mia Taini Koovee    9:38:00   23:53 (11)  51:06 (14)  1:05:35  
14.   Jenny Paulin Delta    9:46:00   25:05 (18)  52:12 (15)  1:05:35  
16.   Maria Laine Tampereen Pyrintö    9:36:00   25:27 (20)  52:26 (16)  1:05:58  
17.   Saara Norrgrann Paimion Rasti    9:59:00   26:24 (23)  54:35 (21)  1:07:25  
18.   Heini Papinsaari Kangasala SK    9:44:00   24:53 (16)  54:42 (22)  1:07:52  
19.   Riikka Timperi Vehkalahden Veikot    9:35:00   26:24 (23)  54:03 (19)  1:08:07  
20.   Raisa Sell OK77    9:31:00   26:03 (21)  53:44 (18)  1:08:16  
21.   Åsa Bengtsson OK Raseborg    9:25:00   24:07 (13)  54:12 (20)  1:08:37  
22.   Natalia Gurtchenkova Närpes OK    9:14:00   26:12 (22)  53:14 (17)  1:08:42  
23.   Ann-Sofie Sundelin OK Botnia    9:18:00   27:27 (30)  55:37 (23)  1:10:12  
24.   Johanna Kiiski Helsingin Suunnistajat    9:22:00   27:47 (31)  57:07 (27)  1:10:46  
25.   Emma Juga Keravan Urheilijat    9:04:00   27:06 (27)  55:57 (24)  1:11:25  
26.   Jenni Mettälä Hiisirasti    9:21:00   26:24 (23)  56:28 (25)  1:11:26  
27.   Hilla Lamminpää OK Orient    9:24:00   27:15 (29)  57:15 (28)  1:11:47  
28.   Katja Kyckling Hyvinkään Rasti    9:10:00   27:48 (32)  56:32 (26)  1:11:55  
29.   Elina Virekunnas Delta    9:17:00   24:14 (14)  57:57 (29)  1:12:11  
30.   Johanna Pensas Lapuan Virkiä    9:29:00   32:30 (46)  59:30 (34)  1:13:07  
31.   Hanna Ruhanen Helsingin Suunnistajat    9:28:00   28:20 (33)  58:53 (32)  1:13:17  
32.   Maria Salmi Lappeen Riento    9:19:00   28:27 (34)  58:22 (30)  1:13:32  
33.   Emma Lähdekorpi Kalevan Rasti    9:33:00   28:45 (36)  58:52 (31)  1:14:55  
34.   Katja Vanhalakka Kouvolan Rasti-72    9:26:00   30:22 (41)  1:01:18 (39)  1:15:09  
35.   Hanna Kangasaho Lynx    9:16:00   27:08 (28)  59:32 (35)  1:15:18  
36.   Niina Laakso Delta    9:42:00   29:34 (38)  59:47 (36)  1:15:44  
37.   Polina Kuznetsova Hämeenlinnan Suunnistajat    9:03:00   30:40 (42)  1:00:20 (37)  1:16:00  
38.   Henna Höglund Kalevan Rasti    9:13:00   29:17 (37)  1:02:25 (43)  1:16:21  
39.   Päivi Luoma Pihkaniskat    9:15:00   26:46 (26)  59:17 (33)  1:16:30  
40.   Pernilla Tunis IF Femman    9:45:00   25:09 (19)  1:01:04 (38)  1:16:50  
41.   Laura Virekunnas Tampereen Pyrintö    9:08:00   29:56 (39)  1:01:21 (40)  1:17:55  
42.   Sonja Kellokumpu Kajaanin Suunnistajat    9:11:00   30:40 (42)  1:01:57 (41)  1:18:02  
43.   Minna Truhponen Jämsän Retki-Veikot    9:02:00   30:12 (40)  1:02:15 (42)  1:18:54  
44.   Eva-Lina Skogvik IK Kronan    9:12:00   31:05 (44)  1:04:10 (44)  1:20:37  
45.   Essi Kangasaho Delta    9:07:00   28:35 (35)  1:04:15 (45)  1:21:59  
46.   Tanja Autio Karkki-Rasti    9:23:00   34:59 (48)  1:07:44 (46)  1:25:40  
47.   Anne Kataja Rajamäen Rykmentti    9:05:00   33:35 (47)  1:08:27 (47)  1:26:45  
48.   Kaija Rantoja Rastiketut    9:00:00   31:32 (45)  1:09:53 (48)  1:29:17  
   Pirita Orkola Delta    9:01:00         ei läht.  
   Anu Uhotoinen Espoon Suunta    9:06:00         ei läht.  
   Malena Lahtimies Leppävaaran Sisu    9:09:00         ei läht.  
   Saana Orkola Delta    9:20:00         ei läht.  
   Laura Palm Kangasala SK    9:27:00         ei läht.  
   Hanna Sivén Ähtärin Urheilijat    9:32:00         ei läht.  
   Anu Åkerman Helsingin Suunnistajat    9:34:00         ei läht.  
   Matleena Ojapalo Rajamäen Rykmentti    9:37:00         keskeytti  
   Sara Forsström Paimion Rasti    9:41:00         ei läht.  
   Sari Suomalainen Leppävaaran Sisu    9:43:00         ei läht.  
   Heidi Liljeström Helsingin Suunnistajat    9:49:00         ei läht.  
   Saara Nikkari Rajamäen Rykmentti    9:52:00         ei läht.  
   Päivi Malmi Helsingin Suunnistajat    9:56:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English