Starting time | 3,3 km |
3,6 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Suvi Heikkilä | Lynx | FIN | 12:13:00 | 28:32 (1) | |||
Fanny Kukonlehto | Kangasala SK | FIN | 12:11:00 | 28:37 (2) | |||
Pihla Häkkinen | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:53:00 | 29:38 (3) | |||
Emilia Tala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:07:00 | 29:58 (4) | |||
Jenny Ojala | Koovee | FIN | 12:09:00 | 31:02 (5) | |||
Ansa-Lotta Ojanaho | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:01:00 | 31:16 (6) | |||
Olivia Hahn | Solf IK | FIN | 11:47:00 | 31:36 (7) | |||
Maiju Lehtonen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 11:59:00 | 31:44 (8) | |||
Henna Rantala | Turun Suunnistajat | FIN | 12:05:00 | 31:59 (9) | |||
Ida Heikkinen | Vehkalahden Veikot | FIN | 11:57:00 | 32:56 (10) | |||
Silja Yli-Hietanen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:03:00 | 33:44 (11) | |||
Elsa Leppämäki | Suunta Jyväskylä | FIN | 11:31:00 | 33:46 (12) | |||
Emmi Hietala | Lapuan Virkiä | FIN | 11:51:00 | 33:47 (13) | |||
Minja Nietula | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:21:00 | 34:22 (14) | |||
Vilma Pesu | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:53:00 | 34:35 (15) | |||
Adveliina Koskinen | Kyrös-Rasti | FIN | 11:13:00 | 34:37 (16) | |||
Henrika Vallema | Vehkalahden Veikot | FIN | 11:23:00 | 35:26 (17) | |||
Katja Linnainmaa | Kangasala SK | FIN | 11:29:00 | 35:32 (18) | |||
Salla Norrbacka | Hyvinkään Rasti | FIN | 11:41:00 | 35:35 (19) | |||
Saana Kuusinen | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:49:00 | 35:42 (20) | |||
Katri Kontio | Kangasala SK | FIN | 11:27:00 | 36:12 (21) | |||
Eerika Riutto | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 11:35:00 | 36:12 (21) | |||
Helmi Pitkänen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 11:55:00 | 36:39 (23) | |||
Iina Koskela | Vetelin Urheilijat | FIN | 11:25:00 | 37:22 (24) | |||
Mette Palokangas | Alatornion Pirkat | FIN | 11:07:00 | 38:00 (25) | |||
Emmi Markki | Espoon Suunta | FIN | 11:01:00 | 38:02 (26) | |||
Rita Simola | Koovee | FIN | 11:37:00 | 38:12 (27) | |||
Maija Laitimo | Joutsenon Kullervo | FIN | 10:59:00 | 40:19 (28) | |||
Venla Neuvonen | Luumäen Rasti | FIN | 11:15:00 | 40:43 (29) | |||
Anni Taulavuori | Alatornion Pirkat | FIN | 11:45:00 | 41:36 (30) | |||
Ida Rantamäki | OK Raseborg | FIN | 10:31:00 | 42:12 (31) | |||
Kristiina Martikainen | OK Trian | FIN | 10:33:00 | 42:22 (32) | |||
Henna Torrkulla | IF Femman | FIN | 10:51:00 | 44:02 (33) | |||
Mette Soini | Kymin Suunnistajat | FIN | 10:47:00 | 44:17 (34) | |||
Oili Holopainen | Suunta 2000 | FIN | 11:11:00 | 44:26 (35) | |||
Anna Korpi | Länsi-Rajan Rasti | FIN | 11:17:00 | 45:31 (36) | |||
Lilia Karttunen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 11:03:00 | 46:21 (37) | |||
Venla Viippola | Oulun Tarmo | FIN | 11:39:00 | 47:14 (38) | |||
Vilja Viinikainen | Espoon Suunta | FIN | 10:43:00 | 47:22 (39) | |||
Erika Niininen | Vetelin Urheilijat | FIN | 10:55:00 | 48:19 (40) | |||
Henrika Brink | Pargas IF | FIN | 10:39:00 | 49:33 (41) | |||
Vilma Wahlsten | Paimion Rasti | FIN | 10:49:00 | 50:10 (42) | |||
Emilia Melender | Rasti-Jussit | FIN | 10:57:00 | 52:22 (43) | |||
Suvi Tuhkanen | Ulvilan Ura | FIN | 10:45:00 | 59:53 (44) | |||
Saima Lehtinen | Kyrös-Rasti | FIN | 10:41:00 | 1:02:38 (45) |