Starting time | 3,1 km |
3,4 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Salla Isoherranen | Lynx | FIN | 12:03:00 | 24:22 (1) | |||
Ilona Lohtander | Rasti-Lukko | FIN | 12:01:00 | 24:47 (2) | |||
Iida-Emilia Kaiponen | Olavin Rasti | FIN | 11:45:00 | 25:50 (3) | |||
Maijukka Hanhijärvi | Espoon Akilles | FIN | 11:53:00 | 26:02 (4) | |||
Lotte-Line Ekström | MS Parma | FIN | 11:59:00 | 26:15 (5) | |||
Iida Lehtonen | SK Uusi | FIN | 11:57:00 | 27:09 (6) | |||
Veera Turakainen | Lynx | FIN | 11:49:00 | 27:32 (7) | |||
Elisa Pirilä | MS Parma | FIN | 11:43:00 | 27:57 (8) | |||
Noora Laine | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:37:00 | 28:02 (9) | |||
Elina Hämäläinen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 11:15:00 | 28:06 (10) | |||
Emilia Schmidt | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:47:00 | 28:24 (11) | |||
Kiia Miettinen | Pihkaniskat | FIN | 11:19:00 | 28:38 (12) | |||
Amanda Yli-Futka | Ulvilan Ura | FIN | 11:31:00 | 29:24 (13) | |||
Nicolina Berg | OK Botnia | FIN | 10:51:00 | 29:41 (14) | |||
Iiris Karppi | Laihian Luja | FIN | 11:07:00 | 29:48 (15) | |||
Oona Tonder | SK Vuoksi | FIN | 11:41:00 | 29:58 (16) | |||
Iris Hosio | Espoon Suunta | FIN | 11:09:00 | 30:25 (17) | |||
Liisa Matinheikki | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:27:00 | 31:18 (18) | |||
Elli Luoma | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:29:00 | 31:30 (19) | |||
Katarina Sallila | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:51:00 | 31:48 (20) | |||
Wilhelmina Backman | OK77 | FIN | 11:05:00 | 31:52 (21) | |||
Jaana Haapala | Paimion Rasti | FIN | 11:39:00 | 32:00 (22) | |||
Siiri Julkunen | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:55:00 | 32:23 (23) | |||
Salla Valio | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:23:00 | 33:35 (24) | |||
Saana Nieminen | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:59:00 | 33:38 (25) | |||
Linnea Soikkeli | Espoon Suunta | FIN | 11:21:00 | 33:39 (26) | |||
Fanni Määttälä | Espoon Suunta | FIN | 11:11:00 | 33:56 (27) | |||
Laura Parkkinen | Ylikiimingin Nuijamiehet | FIN | 10:49:00 | 34:28 (28) | |||
Essi Multala | Rajamäen Rykmentti | FIN | 10:57:00 | 35:01 (29) | |||
Ines Tuohimaa | Solf IK | FIN | 11:35:00 | 35:09 (30) | |||
Camilla Lauren | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:55:00 | 35:27 (31) | |||
Milla Vuori | Espoon Akilles | FIN | 10:47:00 | 36:03 (32) | |||
Liina Hyyppä | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 11:25:00 | 36:32 (33) | |||
Mia Jansson | IK Falken | FIN | 10:35:00 | 37:05 (34) | |||
Ida Nyman | Pihkaniskat | FIN | 11:01:00 | 37:31 (35) | |||
Meeri Kokkonen | Kajaanin Suunnistajat | FIN | 11:03:00 | 37:54 (36) | |||
Anni Rajala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:17:00 | 39:35 (37) | |||
Reija-Elina Jylhä | Halsuan Toivo | FIN | 10:33:00 | 41:26 (38) | |||
Ella Rantala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:43:00 | 41:59 (39) | |||
Mona Ripatti | Joutsenon Kullervo | FIN | 10:39:00 | 42:39 (40) | |||
Monique Westerberg | OK Raseborg | FIN | 10:31:00 | 48:04 (41) | |||
Kiia Jokela | Vehkalahden Veikot | FIN | 10:37:00 | 48:52 (42) |