Starting time | 1.4 km |
1,5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aapo Virkajärvi | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 11:16:00 | 7:29 (1) | |||
Lauri Lakanen | Koovee | FIN | 11:23:00 | 8:10 (2) | |||
Anton Kemppi | Espoon Suunta | FIN | 11:29:00 | 8:21 (3) | |||
Jonne Mourujärvi | Rajamäen Rykmentti | FIN | 11:34:00 | 8:46 (4) | |||
Atte Kavonius | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:01:00 | 8:58 (5) | |||
Miko Sipilä | Kangasala SK | FIN | 11:36:00 | 9:50 (6) | |||
Pyry Majaharju | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 11:42:00 | 10:03 (7) | |||
Kaapo Malmström | Rajamäen Rykmentti | FIN | 11:01:00 | 10:09 (8) | |||
Lauri Oja | Lapuan Virkiä | FIN | 10:52:00 | 10:19 (9) | |||
Kalle Pihkoluoma | Kyrös-Rasti | FIN | 11:30:00 | 10:37 (10) | |||
Arttu Kivioja | Rastikarhut | FIN | 11:38:00 | 10:37 (10) | |||
Juho Juva | Angelniemen Ankkuri | FIN | 11:52:00 | 10:42 (12) | |||
Erik Lillqvist | Kangasala SK | FIN | 11:48:00 | 10:56 (13) | |||
Sampo Syväterä | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:51:00 | 11:03 (14) | |||
Veeti Liuha | Rasti-Nokia | FIN | 11:03:00 | 11:05 (15) | |||
Jimi Repo | RastiPiikkiö | FIN | 11:44:00 | 11:13 (16) | |||
Aapo Vanhanen | Espoon Suunta | FIN | 11:00:00 | 11:14 (17) | |||
Väinö Haara | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:59:00 | 11:17 (18) | |||
Oskari Vartiala | Rasti-Nokia | FIN | 11:43:00 | 11:20 (19) | |||
Jonne Nurminen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 10:51:00 | 11:21 (20) | |||
Ilari Paajanen | Anttolan Urheilijat | FIN | 10:57:00 | 11:25 (21) | |||
Eliel Lintula | RastiPiikkiö | FIN | 11:27:00 | 11:26 (22) | |||
Toivo Castrén | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 11:45 (23) | |||
Topias Lautamäki | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 11:56:00 | 11:46 (24) | |||
Akseli Skyttä | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:25:00 | 11:47 (25) | |||
Hugo Eemil Hannula | Paimion Rasti | FIN | 10:55:00 | 11:58 (26) | |||
Lauri Kujansuu | Rastikarhut | FIN | 11:53:00 | 12:01 (27) | |||
Aaro Mettänen | Ulvilan Ura | FIN | 11:14:00 | 12:11 (28) | |||
Konsta Pajunen | Vallan Suunta | FIN | 11:02:00 | 12:19 (29) | |||
Aarne Kemppainen | Espoon Suunta | FIN | 11:17:00 | 12:29 (30) | |||
Aapo Fränti | Rasti-Jussit | FIN | 11:40:00 | 12:33 (31) | |||
Jaakko Vaje | SK Uusi | FIN | 11:33:00 | 12:39 (32) | |||
Elias Szanti | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:55:00 | 12:52 (33) | |||
Väinö Länsiluoto | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:22:00 | 13:02 (34) | |||
Luka Lamminen | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:20:00 | 13:05 (35) | |||
Topi Virtanen | Paimion Rasti | FIN | 11:24:00 | 13:34 (36) | |||
Sakari Mäkelä | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 11:26:00 | 13:34 (36) | |||
Janne Heinonen | MS Parma | FIN | 11:07:00 | 13:55 (38) | |||
Eetu Sarkkinen | Lahden Taimi | FIN | 11:46:00 | 14:09 (39) | |||
Lauri Ketola | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:12:00 | 14:14 (40) | |||
Arttu Kääntönen | MS Parma | FIN | 11:41:00 | 14:20 (41) | |||
Samuel Jalonen | Turun Suunnistajat | FIN | 11:11:00 | 14:30 (42) | |||
Aapo Kujala | Hiidenkiertäjät | FIN | 11:21:00 | 14:41 (43) | |||
Reko Saarinen | Espoon Akilles | FIN | 10:58:00 | 14:49 (44) | |||
Okko Saari | Siilin Rasti | FIN | 11:32:00 | 15:06 (45) | |||
Victor Lagerlöf | RastiPiikkiö | FIN | 11:06:00 | 15:33 (46) | |||
Aapeli Haataja | Koovee | FIN | 11:58:00 | 15:42 (47) | |||
Valtteri Pasanen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 11:10:00 | 15:50 (48) | |||
Viljo Tirronen | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:53:00 | 16:17 (49) | |||
Niilo Kyckling | Mäntän Seudun Eräpirkat | FIN | 11:08:00 | 16:20 (50) | |||
Matias Kuikko | Kangasala SK | FIN | 11:13:00 | 16:32 (51) | |||
Viljami Heikka | Kauhajoen Karhu | FIN | 10:59:00 | 16:53 (52) | |||
Lauri Koivula | Ulvilan Ura | FIN | 11:50:00 | 16:57 (53) | |||
Veeti Ojanen | Lapuan Virkiä | FIN | 11:28:00 | 17:12 (54) | |||
Aleksi Krapu | Espoon Suunta | FIN | 11:45:00 | 17:12 (54) | |||
Erik Soe | Vallan Suunta | FIN | 11:39:00 | 17:54 (56) | |||
Leevi Kantelinen | Hyvinkään Rasti | FIN | 11:35:00 | 18:02 (57) | |||
Atte Riikonen | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:37:00 | 19:51 (58) | |||
Juho Toivola | Kangasala SK | FIN | 10:54:00 | 20:15 (59) | |||
Samu Raatikainen | Rastikarhut | FIN | 11:19:00 | 21:42 (60) | |||
Aapo Halinen | Espoon Akilles | FIN | 11:31:00 | 21:43 (61) | |||
Kaapo Tuominen | Espoon Suunta | FIN | 11:49:00 | 22:09 (62) | |||
Tuomas Immonen | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 11:15:00 | 22:29 (63) | |||
Joonas Rikkonen | Turun Suunnistajat | FIN | 11:57:00 | 24:18 (64) | |||
Casper Simell | RastiPiikkiö | FIN | 12:02:00 | 39:15 (65) |