Starting time | 1.9 km |
2.5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Fanny Kukonlehto | Kangasala SK | FIN | 12:39:00 | 8:54 (1) | |||
Minja Nietula | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:04:00 | 9:16 (2) | |||
Salla Isoherranen | Lynx | FIN | 12:52:00 | 9:17 (3) | |||
Eeva-Liina Ojanaho | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:50:00 | 9:27 (4) | |||
Rita Simola | Koovee | FIN | 12:16:00 | 9:31 (5) | |||
Emilia Tala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:38:00 | 9:39 (6) | |||
Silva Kemppi | Espoon Suunta | FIN | 12:43:00 | 9:41 (7) | |||
Silja Yli-Hietanen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:44:00 | 9:45 (8) | |||
Ilona Tikkakoski | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:37:00 | 9:46 (9) | |||
Ansa-Lotta Ojanaho | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:42:00 | 9:52 (10) | |||
Jenny Ojala | Koovee | FIN | 12:48:00 | 9:52 (10) | |||
Emmi Hietala | Lapuan Virkiä | FIN | 12:47:00 | 9:55 (12) | |||
Pihla Häkkinen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:21:00 | 10:01 (13) | |||
Helmi Pitkänen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 12:53:00 | 10:01 (13) | |||
Katri Kontio | Kangasala SK | FIN | 12:13:00 | 10:05 (15) | |||
Maiju Lehtonen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:40:00 | 10:05 (15) | |||
Suvi Heikkilä | Lynx | FIN | 12:45:00 | 10:07 (17) | |||
Henna Rantala | Turun Suunnistajat | FIN | 12:24:00 | 10:14 (18) | |||
Venla Viippola | Oulun Tarmo | FIN | 12:10:00 | 10:23 (19) | |||
Katarina Sallila | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:51:00 | 10:28 (20) | |||
Anni Taulavuori | Alatornion Pirkat | FIN | 12:17:00 | 10:29 (21) | |||
Emilia Schmidt | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:29:00 | 10:29 (21) | |||
Siiri Julkunen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:08:00 | 10:33 (23) | |||
Juulia Tala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:15:00 | 10:36 (24) | |||
Ida Heikkinen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:25:00 | 10:38 (25) | |||
Salla Valio | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:18:00 | 10:41 (26) | |||
Salla Norrbacka | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:30:00 | 10:45 (27) | |||
Saana Kuusinen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:26:00 | 10:48 (28) | |||
Anna Korpi | Länsi-Rajan Rasti | FIN | 12:01:00 | 10:50 (29) | |||
Liisa Matinheikki | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:35:00 | 10:53 (30) | |||
Jaana Haapala | Paimion Rasti | FIN | 12:27:00 | 10:54 (31) | |||
Adveliina Koskinen | Kyrös-Rasti | FIN | 12:28:00 | 10:54 (31) | |||
Marikki Juntunen | Kalevan Rasti | FIN | 12:11:00 | 10:55 (33) | |||
Katja Linnainmaa | Kangasala SK | FIN | 12:36:00 | 10:55 (33) | |||
Heta Virkajärvi | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 12:49:00 | 10:56 (35) | |||
Anni Rajala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:20:00 | 11:00 (36) | |||
Veera Turakainen | Lynx | FIN | 12:22:00 | 11:00 (36) | |||
Venla Rannila | Vetelin Urheilijat | FIN | 12:12:00 | 11:07 (38) | |||
Henrika Vallema | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:09:00 | 11:08 (39) | |||
Amanda Yli-Futka | Ulvilan Ura | FIN | 12:34:00 | 11:12 (40) | |||
Emilia Melender | Rasti-Jussit | FIN | 12:23:00 | 11:15 (41) | |||
Mette Palokangas | Alatornion Pirkat | FIN | 12:02:00 | 11:34 (42) | |||
Elli Luoma | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 11:35 (43) | |||
Jutta Koivunen | Rastikarhut | FIN | 12:07:00 | 11:45 (44) | |||
Meeri Kokkonen | Kajaanin Suunnistajat | FIN | 12:14:00 | 11:52 (45) | |||
Ilona Lohtander | Rasti-Lukko | FIN | 12:46:00 | 11:56 (46) | |||
Roosa Heikkinen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:32:00 | 12:15 (47) | |||
Emmi Virtala | Pargas IF | FIN | 12:31:00 | 12:20 (48) | |||
Maija Goman | Vesaisen Pojat | FIN | 12:03:00 | 13:13 (49) |