Starting time | 2,3 km |
4,2 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Erno-Kalle Rissanen | Sonkajärven Pahka | FIN | 12:04:00 | 14:41 (1) | |||
Miska Kuusikko | Saloisten Reipas | FIN | 12:50:00 | 14:45 (2) | |||
Anton Packalén | Lynx | FIN | 12:48:00 | 15:04 (3) | |||
Tatu Aaltonen | Lynx | FIN | 12:52:00 | 15:21 (4) | |||
Severi Similä | SK Pohjantähti | FIN | 11:42:00 | 15:51 (5) | |||
Oliver Alajoutsi | Koovee | FIN | 12:28:00 | 16:20 (6) | |||
Jussi Raasakka | Espoon Suunta | FIN | 13:02:00 | 16:31 (7) | |||
Eemi Vaherlehto | Espoon Akilles | FIN | 11:46:00 | 16:48 (8) | |||
Vertti Myllärinen | Lappeen Riento | FIN | 12:58:00 | 16:51 (9) | |||
Jyri Säyriö | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:16:00 | 17:06 (10) | |||
Konsta Korhonen | Kajaanin Suunnistajat | FIN | 12:26:00 | 17:06 (10) | |||
Juuso Ekola | Lapuan Virkiä | FIN | 11:48:00 | 17:09 (12) | |||
Kasperi Tamminen | Luumäen Rasti | FIN | 12:40:00 | 17:19 (13) | |||
Aapo Granqvist | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:20:00 | 17:49 (14) | |||
Matias Mäenpää | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:10:00 | 17:55 (15) | |||
Karri Stevander | Lapuan Virkiä | FIN | 11:56:00 | 18:09 (16) | |||
Ilari Virtanen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 11:32:00 | 18:11 (17) | |||
Teemu Pihlajamäki | Lapuan Virkiä | FIN | 11:36:00 | 18:12 (18) | |||
Juho Virkajärvi | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 12:08:00 | 18:18 (19) | |||
Kalle Taura | Valkeakosken Haka | FIN | 11:52:00 | 18:40 (20) | |||
Joonatan Vuorensola | Lynx | FIN | 12:14:00 | 18:48 (21) | |||
Aapo Kytömäki | SK Uusi | FIN | 12:32:00 | 19:07 (22) | |||
Väinö Ristimäki | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:54:00 | 19:07 (22) | |||
Eino Gretschel | Kajaanin Suunnistajat | FIN | 12:46:00 | 19:35 (24) | |||
Henri Arvela | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:56:00 | 19:44 (25) | |||
Oskari Rannila | Vetelin Urheilijat | FIN | 12:06:00 | 19:48 (26) | |||
Juuso Kinnunen | SK Pohjantähti | FIN | 12:42:00 | 20:18 (27) | |||
Otso Tukiainen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:22:00 | 20:42 (28) | |||
Joona Vuorela | Espoon Suunta | FIN | 11:58:00 | 20:51 (29) | |||
Vinski Malinen | Navi | FIN | 12:12:00 | 21:04 (30) | |||
Jami Kallioniemi | Rasti-Lukko | FIN | 13:00:00 | 21:09 (31) | |||
Aarni Laine | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:44:00 | 21:33 (32) | |||
Luukas Karelo | Espoon Suunta | FIN | 12:18:00 | 22:36 (33) | |||
Robert Biskop | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 23:38 (34) | |||
Jyry Tukiainen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:44:00 | 23:38 (34) | |||
Iikka Leiniö | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:38:00 | 24:56 (36) | |||
Valtteri Aikio | Kuusamon Erä-Veikot | FIN | 11:34:00 | 25:04 (37) | |||
Eino Lehtiniemi | Rasti-Nokia | FIN | 12:24:00 | 25:47 (38) | |||
Leevi Mutikainen | Rasti-Jussit | FIN | 12:02:00 | 27:51 (39) |