36. Vaskoolihiihto Saariselällä 30.3.2018

Perinteinen 20km

Starting list

1Markku WederhornEnsto Oy9:20:00 
2Randall S. KrosznerUniversity of Chicago9:20:00 
3Erkki LiikanenSuomen Pankki9:20:00 
4Antero AholaLappajärven Veikot ry9:20:00 
5Raimo AsikainenVaasa9:20:00 
6Raimo BorgmanVantaa9:20:00 
7Sirje ErikNpap Oy9:20:00 
8Maarit HannulaTampere9:20:00 
9Terttu Hasa9:20:00 
10Reijo HeikkiläNokia9:20:00 
11Heikki HelevuoNiemenkiertäjät9:20:00 
12Riitta HelevuoNiemenkiertäjät9:20:00 
13Martti HerttuaHellanmaan Teräs9:20:00 
14Juhani HietamäkiKankaan Tempaus9:20:00 
15Jarmo HietamäkiKankaan Tempaus9:20:00 
16Teija HoiskoKemijärven Urheilijat9:20:00 
17Ritva Hokkanen9:20:00 
18Jorma HokkanenLaukaa9:20:00 
19Maija Hokkanen9:20:00 
20Niilo Hynninen 2008Varkaus9:20:00 
21Kati HynninenVarkaus9:20:00 
22Milla JuvonenTeam OPoro9:20:00 
23Miska KangasniemiLapin Sudet9:20:00 
24Ahti Kauraoja9:20:00 
25Iiris KestiläRoiMH9:20:00 
26Irja KoponenFDT9:20:00 
27Heli KrupulaInarin Yritys9:20:00 
28Pinja Krupula 2007Inarin Yritys9:20:00 
29Kaisa Kuula-BullatLapin musiikkiopisto9:20:00 
30Pirkko KärnäKohmaset9:20:00 
31Reetta LavonenYIT Runners9:20:00 
32Ilkka LeveelahtiTampereen Yliopiston Eränkävijä9:20:00 
33Ulla-Maija LeveelahtiVesilahti9:20:00 
34Mira MalhotraHalpamatkalaiset9:20:00 
35Petra MalmbergEkenäs9:20:00 
36Isabelle Malmberg 2009Österby Sportklubb9:20:00 
37Rebecca Malmberg 2006Österby Sportklubb9:20:00 
38Pekka MerikallioSalo9:20:00 
39Anna MuuronenSodankylän Varuskunnan Urheilij9:20:00 
40Martti MäkeläLapua9:20:00 
41Timo NybergNpap Oy9:20:00 
42Maira Palosuo9:20:00 
43Heli PeltokangasPietarsaari9:20:00 
44Pasi PeltokangasSI-SU9:20:00 
45Touko PutkonenVirmi9:20:00 
46Helena RapakkoFDT9:20:00 
47Lars-Erik Rehnström9:20:00 
48Tapani Ryytty9:20:00 
49Anssi SalonenSodankylän Varuskunnan Urheilij9:20:00 
50Janne SeurujärviTest World Oy9:20:00 
51Anne SeurujärviPohjolan Osuuspankki9:20:00 
52Voitto Tervahauta9:20:00 
53Reijo Timperi9:20:00 
54Juha ToivolaEspoo9:20:00 
55Tapio TuominenHelsingin Latu9:20:00 
56Seppo ValkeapääValkeakoski9:20:00 
57Vuokko Wederhorn9:20:00 
59Kirsi YijäläSki Jyväskylä / Kone-Yijälä Oy9:20:00 
60Katri Yijälä 2009Ski Jyväskylä / Kone-Yijälä Oy9:20:00 
61Kirsti KangasLapin Sudet9:20:00 
62Tuomi KinisjärviIvalo9:20:00 
63Ari Saarelainen9:20:00 
64Raimo HämeenniemiTurine Oy9:20:00 
65Mikko AsikainenVirnumitovi9:20:00 
66Mariana Asikainen Muñoe9:20:00 
67Ilpo KokkilaPuu59:20:00 
68Nikolay ZenkinSpartak Moscow9:20:00 
69Seppo Nisula9:20:00 
70Larisa Ravcheeva9:20:00 
71Petri SivénÄssät9:20:00 
72Julia Sivén 2005Ässät9:20:00 
73Maria Sive`nÄssät9:20:00 
74Carina Sivén 2008Ässät9:20:00 
75Risto WartiovaaraSporttiklubi Pumppu9:20:00 
76Niilo KoskelaKurunkulkijat9:20:00 
77Ritva KoskelaKurunkulkijat9:20:00 
78Keijo KanervaKuljetusliike Kanerva Oy9:20:00 
79Kari KanervaKuljetusliike Kanerva Oy9:20:00 
80Tiia Kekäläinen9:20:00 
81Ville Kleemola9:20:00 
82Pertti KallioRistisuksien Ritarit9:20:00 
83Ari Miettunen9:20:00 
84Sari Miettunen9:20:00 
85Henrik Miettunen 20059:20:00 
86Veikko NevariRistisuksen Ritarikunta9:20:00 
87AnnaLiisa Hytönen9:20:00 
88Seppo Lamminaho9:20:00 
89Anne HvönenTampere9:20:00 
90Pirkko LiiasHiihtosiskot9:20:00 
91Irmeli Kangasniemi9:20:00 
92Jouko VartiainenKivimiehet9:20:00 
93Reijo VauhkonenTulikivi Oyj9:20:00 
94Jorma NieminenKaamasen Kuukkelit9:20:00 
95Eeva NuorgamTeam O´Poro9:20:00 
96Teemu AnnalaCTM OY9:20:00 
97Osmo TiikkainenKajaani9:20:00 
98Marina Relti9:20:00 
99Ronja KristolaVaeltajantien hiihtäjät9:20:00 
100Hanna KristolaVaeltajantien hiihtäjät9:20:00 
101Seppo KivinenVaeltajantien hiihtäjät9:20:00 
102Matilda Kågström 20069:20:00 
103Anders Kågström9:20:00 
104Johanna Kågström 20089:20:00 
105Markku Tupamäki9:20:00 
106Ari Häyrynen9:20:00 
107Teemu RunttiHerukan kiinteistöhuolto ky9:20:00 
108Sirpa NiemiSki Team Hiihtäjäntie9:20:00 
109Mikko SilomaKuohu9:20:00 
110Erkki SilomaKuohu9:20:00 
111Kauko PeltorantKuohu9:20:00 
112Saaga SarlunToPoLa9:20:00 
113Kauko RauhansaloKerimäen Urheilijat9:20:00 
114Nina IntoPelicans SB9:20:00 
115Mari Topi-Hulmi9:20:00 
116Kirsi RaiskioVaulammin Kiusa9:20:00 
117Veikko KarhulahtiTurun seudun OP9:20:00 
118Aleksanteri RytkönenRajamäen Rykmentti9:20:00 
119Juhani NummiValmet Automation9:20:00 
120Marja RantalaBaltic Tank9:20:00 
121Oili RytkönenRajamäen Rykmentti9:20:00 
122Ellen Pakkanen9:20:00 
123Timo Pakkanen9:20:00 
124Arto Vilkman9:20:00 
125Sergey Vasillsov9:20:00 
126Matti HuotariWordloppet Misters Finland/LapV9:20:00 
127Mikko TourunenFMC Laskentapalvelut9:20:00 
128Antti KulmalaLapin Veikot9:20:00 
129Jaana Vallivaara-PuttonenIvalo9:20:00 
221Juha StenbergEnsto9:20:00 
| Form of the results:
Suomi Svenska English