1 | Antti Kosonen Vesa Kilpi | Moraalisen perusluottamuksen ti | 12:00:00 |   3001 | MYL | |
2 | Kalle Tarhonen Heikki Helevä | Repolan Raittiusseura | 12:00:00 |   3002 | MYL | |
3 | Toni Kuparinen Panu Karhu | Rantaharjun ponnistus | 12:00:00 |   3003 | MYL | |
4 | Vili Mustonen Toni Heikkilä | Taivaan Sukeltajat | 12:00:00 |   3004 | MYL | |
5 | Tero Heikkilä Ville Karjalainen | Muuramen kaste | 12:00:00 |   3005 | MYL | |
6 | Janne Liimatainen Dmitrii Petrov | Plavobeg | 12:00:00 |   3006 | MYL | |
7 | Harri Kallioniemi Eerik Puranen | Vaajus | 12:00:00 |   3007 | MYL | |
8 | Topi Tarhonen Iiro Haikarainen | Lintusalon NMKY | 12:00:00 |   3008 | MYL | |
9 | Hannu Eskola Mika Savolainen | Team Kynäniskat | 12:00:00 |   3009 | MYL | |
10 | Aki Kattelus Tommy Korin | Tagahoovi Pingutus | 12:00:00 |   3010 | MYL | |
11 | Tuomo Saarinen Jaakko Kallio | Meiko Swimrun | 12:00:00 |   3011 | MYL | |
12 | Juhana Tikka Jussi Myllymäki | St Michel Country Club | 12:00:00 |   3012 | MYL | |
13 | Tero Kinnunen Mika Rautiainen | Hippoksen Maratonkerho | 12:00:00 |   3013 | MYL | |
14 | Kristian Vilkman Antti Ketonen | Poikain | 12:00:00 |   3014 | MYL | |
15 | Tero Hyppölä Pyry Hyppölä | John Rampat | 12:00:00 |   3015 | MYL | |
16 | Herman Widbom Kalle Widbom | Team Widbom | 12:00:00 |   3016 | MYL | |
17 | Ville Mäkelä Jaakko Mäkelä | Multisport.fi | 12:00:00 |   3017 | MYL |
20 | Marina Ivanova Larisa Diakova | SwimRun TEAM RUSSIA | 12:00:00 |   3020 | NYL | |
21 | Reetta Tikkanen Tanja Lindroos | Karsugirls | 12:00:00 |   3021 | NYL | |
22 | Vilma Suomala Iiris Pönkä | Uimarit | 12:00:00 |   3022 | NYL | |
23 | Marianna Korteniemi Matleena Markkanen | Jääppärit | 12:00:00 |   3023 | NYL | |
24 | Terhi Jantunen Siv Jantunen | Norppatiimi | 12:00:00 |   3024 | NYL | |
25 | Outi Hyppölä Sari Kallela | Kepsi-Kimmat | 12:00:00 |   3025 | NYL | |
26 | Yulia Nagavkina Ludmila Oleinikova | Wild mavericks | 12:00:00 |   3026 | NYL | |
27 | Anni Peljo Viivi Siikasmaa | Blue Glitter | 12:00:00 |   3027 | NYL | |
28 | Anu Uhotoinen Jenni-Julia Saikkonen | Pink Seals | 12:00:00 |   3028 | NYL | |
29 | Johanna Väisänen Jenni Jyräs | Syteen tai saveen! | 12:00:00 |   3029 | NYL |
32 | Minna Lehtiranta Juuso Virkajärvi | JuMi | 12:00:00 |   3032 | SEKA | |
33 | Maarit Venesmäki Veijo Tolonen | Team Uphill Swimmers | 12:00:00 |   3033 | SEKA | |
34 | Ulla Sten Mikko Saastamoinen | Hengästynyt Uppotukki | 12:00:00 |   3034 | SEKA | |
35 | Jatta Juhola Teemu Salmela | Team Näköpalvelu | 12:00:00 |   3035 | SEKA | |
36 | Mervi Hillukkala Tomi Hillukkala | Hillokalat | 12:00:00 |   3036 | SEKA | |
37 | Leah Daugherty Matthew Dougherty | Team Peanut Power | 12:00:00 |   3037 | SEKA | |
38 | Saara Grönholm Sampo Hyppölä | Kuopio Swimrun Team | 12:00:00 |   3038 | SEKA | |
39 | Minna Saukko Jyri Malmström | Team Kilpakonnat | 12:00:00 |   3039 | SEKA | |
40 | Saara Lukkarinen Marko Nyyssönen | Rantaharjun Reippaat | 12:00:00 |   3040 | SEKA | |
41 | Elina Luhta Topi Nissilä | Piispanristin Polku | 12:00:00 |   3041 | SEKA | |
42 | Panja Lehtonen Jaakko Lehtonen | Team Colina | 12:00:00 |   3042 | SEKA | |
43 | Suvi Tiainen Janne Räsänen | Midnight Sun Swimrun | 12:00:00 |   3043 | SEKA | |
44 | Jaana Sandqvist Timo Espo | Team A ja Ö / Heltri | 12:00:00 |   3044 | SEKA | |
45 | Piia Vuorinen Juho Lehtonen | Töölön Ähellys | 12:00:00 |   3045 | SEKA | |
46 | Maria Rehula Mikael Rehula | Team Kauklahden hammaslääkärit | 12:00:00 |   3046 | SEKA |