Starting time | 1,5 km |
1,6 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Alma Laukkanen | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 11:51:00 | 15:22 (1) | |||
Saana Sulonen | Rasti-Lukko | FIN | 12:14:00 | 15:25 (2) | |||
Venla Hyvölä | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:06:00 | 16:22 (3) | |||
Martta Väisänen | Laitasaaren Veto | FIN | 12:00:00 | 16:42 (4) | |||
Kaisla Salmia | Tarpian Suunta | FIN | 11:40:00 | 17:13 (5) | |||
Helmiina Similä | SK Pohjantähti | FIN | 11:35:00 | 17:35 (6) | |||
Ilona Anttila | SK Pohjantähti | FIN | 11:52:00 | 17:40 (7) | |||
Jonna Kärnä | Sonkajärven Pahka | FIN | 12:03:00 | 18:22 (8) | |||
Viktoriia Golubchikova | Russia | RUS | 12:13:00 | 18:55 (9) | |||
Sira Riissanen | Kalevan Rasti | FIN | 11:42:00 | 19:10 (10) | |||
Siiri Nivukoski | Lapuan Virkiä | FIN | 12:09:00 | 19:44 (11) | |||
Reeta Pitkänen | Kuusamon Erä-Veikot | FIN | 12:05:00 | 20:10 (12) | |||
Alisa Sillanpää | Lynx | FIN | 12:12:00 | 20:28 (13) | |||
Vanessa Pöyhönen | Vetelin Urheilijat | FIN | 11:44:00 | 20:52 (14) | |||
Emilia Niittyalho | Puolangan Ryhti | FIN | 11:58:00 | 20:55 (15) | |||
Senni Rautiainen | Sotkamon Jymy | FIN | 11:37:00 | 21:06 (16) | |||
Iida Syrjälahti | Rasti-Vihti | FIN | 12:04:00 | 21:06 (16) | |||
Silja Alahäivälä | Pudasjärven Urheilijat | FIN | 11:43:00 | 21:39 (18) | |||
Elisa Lepistö | Hauhon Sisu | FIN | 11:53:00 | 21:41 (19) | |||
Salla Kuusisto | MS Parma | FIN | 12:02:00 | 23:45 (20) | |||
Hilma Niittyalho | Puolangan Ryhti | FIN | 11:46:00 | 23:50 (21) | |||
Anna Leliavina | Russia | RUS | 12:07:00 | 24:45 (22) | |||
Venla Virkkala | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:10:00 | 24:45 (22) | |||
Miia Pötry | Kalevan Rasti | FIN | 11:50:00 | 24:48 (24) | |||
Reetta Mulari | Paimion Rasti | FIN | 11:38:00 | 24:54 (25) | |||
Emmi Honkala | Kangasala SK | FIN | 11:36:00 | 25:26 (26) | |||
Iines Sikkilä | Lapuan Virkiä | FIN | 11:48:00 | 25:40 (27) | |||
Hilla Pohjola | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:01:00 | 26:00 (28) | |||
Varvara Nikolaeva | Russia | RUS | 11:45:00 | 26:11 (29) | |||
Erika Takkinen | Espoon Akilles | FIN | 12:15:00 | 28:15 (30) | |||
Martta Huttunen | Olavin Rasti | FIN | 11:59:00 | 28:50 (31) | |||
Ilona Tonder | SK Vuoksi | FIN | 11:54:00 | 29:10 (32) | |||
Eveliina Mutikainen | Rasti-Jussit | FIN | 11:56:00 | 29:14 (33) | |||
Elsa Nurmiainen | OK Raseborg | FIN | 11:34:00 | 29:45 (34) | |||
Gaia Alhojärvi | Rasti-Jyry | FIN | 11:47:00 | 30:08 (35) | |||
Anna Tujunen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 11:41:00 | 36:31 (36) | |||
Maija Multala | Kuopion Suunnistajat | FIN | 11:39:00 | 40:57 (37) | |||
Iita Venho | Maarian Mahti | FIN | 11:55:00 | 45:04 (38) |