1 | Ari Alakiuttu | 10:00:00 |   1 | TM50 | ||
2 | Petri Alkiora | Polamk | 10:00:00 |   2 | TM50 | |
23 | Tommi Järvelä | 10:00:00 |   23 | TM50 | ||
76 | Kristian Östermark | Kerkkoon Urheilijat | 10:00:00 |   76 | TM50 | |
5 | Suvash Dey | Helen Oy | 11:00:00 |   5 | TM50 | |
14 | Marko Halmeenpää | 100mc.fi | 11:00:00 |   14 | TM50 | |
25 | Osmo Kauppi | KPK 24/7 | 11:00:00 |   25 | TM50 | |
29 | Julle Kuhakoski | KONE HISSIT OY | 11:00:00 |   29 | TM50 | |
43 | Juha Mäkelä | 11:00:00 |   43 | TM50 | ||
48 | Sami Nurminen | Kärkölän Rälläkät | 11:00:00 |   48 | TM50 | |
63 | Ari Suominen | 11:00:00 |   63 | TM50 | ||
72 | Petri Welling | Endurance | 11:00:00 |   72 | TM50 | |
80 | Markku Luokkala | 11:00:00 |   80 | TM50 | ||
84 | Erkki Itkonen | Hämeenlinnan Tarmo | 11:00:00 |   84 | TM50 | |
90 | Anssi Reponen | Korson Kengurut | 11:00:00 |   90 | TM50 | |
92 | Kari Juhonen | 11:00:00 |   92 | TM50 | ||
94 | Petri Mononen | Team Rahola | 11:00:00 |   94 | TM50 |
11 | Peter Friis | KPK 24/7 | 10:00:00 |   11 | TMYL | |
62 | Petri Sormunen | 10:00:00 |   62 | TMYL | ||
6 | Ioan Dunca | 11:00:00 |   6 | TMYL | ||
10 | David Frank | 11:00:00 |   10 | TMYL | ||
12 | Tapio Haantie | D.b.DNF | 11:00:00 |   12 | TMYL | |
16 | Olli Heinonen | 11:00:00 |   16 | TMYL | ||
26 | Miika Kettunen | 11:00:00 |   26 | TMYL | ||
28 | Juha Kudel | Järvenpää | 11:00:00 |   28 | TMYL | |
31 | Ville Kujansuu | 11:00:00 |   31 | TMYL | ||
32 | Pekka Kulpakko | Espoon Tapiot | 11:00:00 |   32 | TMYL | |
36 | Miikka Leppänen | 11:00:00 |   36 | TMYL | ||
37 | Antti Rönkkö | 11:00:00 |   37 | TMYL | ||
40 | Baptiste Maurice | 11:00:00 |   40 | TMYL | ||
54 | Juha Palenius | Endurance | 11:00:00 |   54 | TMYL | |
59 | Kari Ranta | Endurance | 11:00:00 |   59 | TMYL | |
61 | Marko Rinne | Fortcom | 11:00:00 |   61 | TMYL | |
71 | Mikko Vekkeli | SKB Racing | 11:00:00 |   71 | TMYL | |
73 | Juhani Yli-Marttila | Team Rahola | 11:00:00 |   73 | TMYL | |
77 | Jaakko Anisimoff | 11:00:00 |   77 | TMYL | ||
78 | Jukka Uro | 11:00:00 |   78 | TMYL | ||
79 | Risto Paavola | 11:00:00 |   79 | TMYL | ||
83 | Matias Warsta | JäPy | 11:00:00 |   83 | TMYL |
57 | Petri Perttula | Häjyt Vantaa | 10:00:00 |   57 | TM40 | |
82 | Vilho Hietala | 10:00:00 |   82 | TM40 | ||
4 | John Cottam | 11:00:00 |   4 | TM40 | ||
8 | Harri Elf | 11:00:00 |   8 | TM40 | ||
15 | Antti Havulinna | 11:00:00 |   15 | TM40 | ||
22 | Jarmo Juntunen | 11:00:00 |   22 | TM40 | ||
30 | Roope Kuitunen | 11:00:00 |   30 | TM40 | ||
33 | Timo Laakso | 11:00:00 |   33 | TM40 | ||
35 | Jani Laitinen | 11:00:00 |   35 | TM40 | ||
42 | Tero Mäenpää | Yliopiston Shorinji Kempo Helsi | 11:00:00 |   42 | TM40 | |
53 | Miikka Paajanen | 11:00:00 |   53 | TM40 | ||
60 | Kai Rasmus | 11:00:00 |   60 | TM40 | ||
67 | Pasi Tarkka | Lahden Ahkera | 11:00:00 |   67 | TM40 | |
69 | Jussi Toivonen | 11:00:00 |   69 | TM40 | ||
74 | Sami Ylisaari | D.b.DNF | 11:00:00 |   74 | TM40 | |
81 | Allan Ojala | Endurance | 11:00:00 |   81 | TM40 | |
85 | Seppo Mäenpää | 100 MC / Häjyt | 11:00:00 |   85 | TM40 | |
86 | Jarno Koskimäki | Lielahden Kipinä | 11:00:00 |   86 | TM40 | |
87 | Miikka Höri | Lahden Ahkera | 11:00:00 |   87 | TM40 | |
95 | Joni Jantunen | HelTri | 11:00:00 |   95 | TM40 | |
97 | Hans Swahn | Espoon kaupunginkirjasto | 11:00:00 |   97 | TM40 |
89 | Lars Sjövall | 10:00:00 |   89 | TM60 | ||
13 | Timo Haapaviita | Valtra | 11:00:00 |   13 | TM60 | |
39 | Hans Mannstén | Häjyt | 11:00:00 |   39 | TM60 | |
45 | Jorma Niemi | 11:00:00 |   45 | TM60 | ||
46 | Esa Nieminen | Järvenpää | 11:00:00 |   46 | TM60 | |
50 | Tuomo Olin | Lahden Ahkera/Juoksuklubi | 11:00:00 |   50 | TM60 | |
51 | Veikko Ollila | Häjyt, Rajamäki | 11:00:00 |   51 | TM60 | |
64 | Kari Suominen | FU-47 Fiskari | 11:00:00 |   64 | TM60 | |
66 | Matti Tanskanen | Korson Kengurut | 11:00:00 |   66 | TM60 |